شیکاگو – کمیته حمایت از مدیکر امروز رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن به عقب بهداشت و درمان بریدگی او هفته گذشته اعلام کرد که تحت تاثیر قرار میلیون ها نفر از خانواده ها است. ساخته شده از صدها نفر از پزشکان در بیش از 30 کشورهای CTP تحسین ایالات متحده آمریکا مجلس پس از آن رای دادند و در اواخر روز پنجشنبه به توقف مغلوب ساختن پیشی جستن طرح برای برش پزشکی از طریق به اصطلاح “بلوک کمک های مالی” است که محدود کردن برنامه است.

“رئیس جمهور تهمت آخرین بهداشت و درمان کاهش خواهد خطر افتادن سلامت و امنیت و زندگی میلیون ها نفر از خانواده های آمریکایی و ما پیوستن به ایالات متحده آمریکا مجلس در دعوت از او برای معکوس کردن این خطرناک عمل” گفت: CTP, مدیر اجرایی, Rob Davidson, MD, پزشک اورژانس در میشیگان. “به جای برش بهداشت و درمان به عنوان رئیس جمهور تهمت همچنان برای انجام, ما باید گسترش آن محافظت از بیماران با شرایط موجود و کاهش این فصل هزینه های داروهای تجویزی. به عنوان پزشکان و اعضای کمیته حمایت از مدیکر از نزدیک ببینید که چگونه گسترش بهداشت و درمان را بهبود می بخشد سلامت مردم را قادر می سازد آنها را به کار می کنند و به پشت, الهام بخش امید و موجب صرفه جویی در زندگی می کند. جلوگیری از میلیون ها نفر از خانواده ها از بهداشت و درمان کمک می کند تا هیچ کس و تنها مردم نهاد در خطر است.”

ایالات متحده آمریکا مجلس شب گذشته رای به تصویب یک قطعنامه مخالفت در برابر تهمت مدیکید بلوک گرانت طرح که کاهش و یا پایان بهداشت و درمان با محدود کردن بودجه برای یک برنامه است که در خدمت 75 میلیون آمریکایی. رای 223-190 با تمام جمهوری خواهان مخالف این قطعنامه است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

تا به امروز 37 ایالت و ناحیه کلمبیا را گسترش داده اند واجد شرایط برای پزشکی از طریق قانون مراقبت مقرون به صرفه است که تهمت می خواهد برای از بین بردن. در سراسر کشور گسترش مدیکید تحت ACA کمک کرده است و 20 میلیون نفر بودند که پس از بیمه دریافت مراقبت های بهداشتی. در مجموع پزشکی امروز را فراهم می کند مراقبت های بهداشتی برای 75 میلیون نفر از طریق دولت فدرال مشارکت. چند متحده هنوز هم حاضر به گسترش مدیکید از جمله تگزاس و فلوریدا انکار حدود 2.5 میلیون نفر دسترسی به مراقبت های بهداشتی.

بلوک کمک های مالی درپوش مقدار از بودجه فدرال برای متحده به اداره پزشکی و در نتیجه کمتر بهداشت و درمان برای واجد شرایط خانواده ها و اجازه می دهد شرکت های بیمه به افزایش هزینه ها و از بین بردن و درمان و خدمات است.

با وجود تکرار وعده برای محافظت از بهداشت و درمان از جمله حفاظت از بهداشت و درمان برای بیماران مبتلا به شرایط موجود و کاهش هزینه داروهای تجویزی تهمت همچنان به شکستن آن وعده با اقداماتی که در واقع افراد را محدود, بهداشت و درمان و درایوهای تا صورتحساب های پزشکی خود را.

  • مغلوب ساختن پیشی جستن همچنان به حمایت از طرح دعوی در دادگاه برای از بین بردن قانون مراقبت مقرون به صرفه است که می تواند به خطر اندازد حمایت از 130 میلیون آمریکایی با شرایط موجود-با وجود وعده به تازگی به عنوان دولت خود را از این اتحادیه در روز سه شنبه است که او را به محافظت از بیماران با شرایط موجود که باعث شد بیماران به شدت محکوم او.
  • در Jan. 22 تهمت گفت: او را قطع مدیکر گفتن CNBC که برش مدیکر خواهد بود “ساده ترین از همه چیز” را به عنوان یک راه برای کاهش ملی کسری بودجه که منفجر شد زیرا از یک $1.7 تریلیون دلار مالیات شرکت جزوه. او بعد از آن سعی کردم به راه رفتن به عقب خود نظر. مغلوب ساختن پیشی جستن است و بارها و بارها ساخته شده وعده های انتخاباتی به ترک مدیکر به تنهایی.
  • در ماه اکتبر مغلوب ساختن پیشی جستن یک فرمان اجرایی را امضا که باز کردن درب به بیشتر خصوصی مدیکر و اجازه می دهد شرکت های بیمه خصوصی به افزایش هزینه ها در حالی که محدود کردن و مراقبت از سالمندان است.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن 2020 بودجه اسلش مدیکر.
  • مغلوب ساختن پیشی جستن را شکست وعده او اجازه دهید به مدیکر مذاکره کاهش قیمت مواد مخدر.
  • پس از مغلوب ساختن پیشی جستن آن میلیون ها نفر از آمریکایی ها از دست داده اند, خود را, بهداشت و درمان و میلیون ها نفر بیشتر هستند underinsured معنی آنها نمی تواند استطاعت بزرگ کردن از جیب هزینه و اغلب تاخیر مراقبت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de