Dodgers, MLB هنوز جشن جکی رابینسون روز بدون بازی

این Covid-19 همه گیر است که تعطیل کردن لیگ اصلی بیس بال تغییر داده اما متوقف نمی شود این ورزش را جشن سالانه جکی رابینسون.

MLB استفاده از آن در سیستم عامل های دیجیتال به افتخار رابینسون در چهارشنبه سالگرد روز که او مجتمع ورزشی با بروکلین داجرز در سال 1947.

به طور معمول این رویداد مشخص شده توسط هر بازیکن در رشته پوشیدن رابینسون No. 42 بازی. حتی بدون بازی در این سال, بازیکنان, برای داجرز فرشتگان و دیگر تیم های لیگ هنوز هم تا به حال تعداد آنها را به 42 در فهرست صفحات MLB رسمی وب سایت در روز چهارشنبه.

داجرز برنامه ریزی شده برای مدیر دیو رابرتز و Mookie بتی به صحبت در مورد رابینسون تاثیر در زوم چت به اشتراک گذاشته آنلاین در شب چهارشنبه.

آنها همچنین برنامه ریزی برای ارسال کلیپ ها از بازیکن مصاحبه از بهار آموزش در مورد رابینسون در شبکه های اجتماعی خود را از کانال های در طول روز است.

داجرز پروفایل خود را تغییر داد عکس به شماره 42 خود را در Facebook, Twitter و Instagram حساب.

چند داجرز بازیکنان نیز توییتی پیام تجلیل رابینسون.

“مبارک جکی رابینسون روز!,” قیمت دیوید ارسال شده در حساب توییتر خود را. “تا ابد ممنون آقای رابینسون! من شده اند به دنبال به جلو به این روز پس از داد و ستد به LA. نمی توانید صبر کنید برای بازگشت به انجام آنچه ما را دوست دارم! در عین حال اجازه دهید فقط در خانه بمانند و ایمن ماندن.”

مایکل ارموسییو ٬ سونورا یکی از چهار آفریقایی-آمریکایی بر فرشتگان ” فهرست لیگ ارسال شده “با تشکر از شما! #JackieRobinsonDay” با یک عکس از رابینسون در حساب توییتر خود را.

فرشتگان’ top چشم انداز جو Adell در توئیتر خود نوشت: “نمی توانستم تصور زندگی بدون اینکه قادر به دنبال رویای من به دلیل رنگ پوست من است. با تشکر از شما, جکی. امروز برای شما!!!”

MLB Network و MLB.com برنامه ریزی یک روز کامل از رابینسون مربوط به پخش برنامه های جریان و تلویزیون است. در میان بازی پخش شد داجرز-New York Mets بازی در 15 آوریل سال 1997 زمانی که رابینسون شماره رسما بازنشسته در سراسر رشته های.

جهان سری فیلم از سال 1955 بروکلین داجرز پیروزی های رابینسون بود جریان در MLB را در Facebook, Twitter, YouTube و رسانه ها.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im