داجرز کوزه اعتصاب 14 در shutout غول

بازی: هفت داجرز کوزه ترکیب به اعتصاب 14 مورد در یک 4-0 پیروزی بر غول سان فرانسیسکو در شب چهارشنبه در Camelback در مرتع پرورش احشام در گلندیل, Ariz.

تبادل گزارش: Clayton Kershaw تن به تن بدون گل سه نوبت در دوم خود را شروع بهار. او اجازه دو مجرد (یک بر یک bunt توسط مایک Yastrzemski) و آمار خمیر در حالی که قابل توجه چهار. … پدرو Baez, جو کلی و اسکات الکساندر به دنبال با بدون گل نوبت هر کدام قابل توجه دو. … Brusdar Graterol بسته آن را قابل توجه دو در نهم زمین باز یافته.

هدف قرار دادن گزارش: در اول خود را در بت جاستین ترنر ضربه پشت دست چپ با یک پیچ. این یک یادآوری دردناک از مارس 2018 زمانی که ترنر در برخورد با یک زمین در یک کاکتوس بازی لیگ و دچار شکسته مچ دست است که او را نگه داشته و برای شش هفته اول از فصل به طور منظم. این بار ترنر ماند در این بازی و آمار دو اجرای اصلی در اجرای بعدی خود در خفاش. … “من فکر می کنم آن را خوب” ترنر گفت. “این خنده دار است – من در واقع صحبت کردن در مورد که قبل از بازی. اولین شب بازی بهار, آموزش ضربه در مچ دست است.” ترنر گفت: این زمین آمار او در خارج از بند انگشت از دست نمی مچ دست – که در آن او می پوشد یک پد محافظ. ترنر به حال اشعه ایکس گرفته شده به عنوان یک احتیاط. آنها منفی بودند. “این عالی نیست. اما بد نیست” ترنر گفت. “من تا به حال بدتر است.” … امیرحسین پولاک بود فقط 3 برای 19 این بهار قبل از رانندگی در دو اجرا می شود با دو در در-خفاش شب چهارشنبه. … حداکثر Muncy دو برابر شده و به ثمر رساند در پولاک دو پس از آن راه می رفت و به گل بر ترنر صفحه اصلی اجرا کنید.

ریواس گزارش: به عنوان Kershaw ترک تپه زیر بالای ورود دوم, غول مربی پایه سوم Ron Wotus گذشت در مقابل او و ظاهرا چیزی گفت بنحوی که Kershaw تا به حال ضربه گیر راب Brantly با زمین است که زمین باز یافته بر روی هدف (به عنوان مجازات برای Turner گرفتن آمار). Kershaw متوقف شد و با عصبانیت در پاسخ به Wotus ادامه داد: به ستاره شرق و صفحه اصلی داوری تام Woodring در پا و همراهی Kershaw به سمت داجرز ستاره شرق. “او ناراحت بود که من به او رسید و این خوب است” Kershaw گفت. “این بخشی از بازی است و او مجاز ناراحت شود. … منظورم این است که شما می توانید دیوانه شد و پس از آن حرکت می کند.” هشدارهای صادر شده به هر دو نیمکت.

بعدی: داجرز (RHP واکر Buehler) در را (RHP مایک Fiers) سه شنبه ظهر PT HoHoKam ورزشگاه, مسا, Ariz., SportsNet لا

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im