داجرز وزن گزینه های میان coronavirus shutdown

گلندیل, Ariz. — داجرز در روند شمارش سر و مطرح دست روز جمعه در تلاش برای تعیین دقیقا همان جایی که همه بازیکنان خود را به عهده دارد در حال حاضر است که آنها اعطا شد توانایی انتخاب از تعدادی از گزینه های.

پس از لیگ اصلی بیس بال بازیکنان جلسه انجمن در روز جمعه در مورد کوروناویروس پروتکل بازیکنان هم می توانید اقامت در نزدیکی محل سکونت خود را از تیم بهار مرکز آموزش بازگشت به خود offseason خانه یا سر به شهر که در آن تیم خود را واقع شده است.

با توجه به داجرز جمهور بیس بال عملیات Andrew Friedman این باشگاه هنوز در تلاش برای به دست آوردن تعداد دقیق که انجام شد چه.

با داجرز مورد نیاز برای تسهیل تمرینات در هر دو گلندیل و در ورزشگاه طفره زن این تیم نه تنها در تلاش برای کشف کردن که در فهرستی در جریان است که در آن, اما از آن است که تلاش برای کشف کردن که مربیان باید قرار داده در آن محل.

“وجود دارد نه بسیاری از پرسش های ما پاسخ می توانید در حال حاضر, اما ما در حال راه اندازی کانال های ارتباطی به نگه داشتن مردم ارسال شده که ما بیشتر بدانید” فریدمن گفت: از طریق کنفرانس تلفنی جمعه. “ما در حال تلاش برای دریافت تمام سوالات و انجام بهترین ما می توانیم با تمام اطلاعات ما و تلاش برای قرار دادن اسلحه ما در اطراف این و کشف کردن آنچه که باعث می شود بیشتر حس.”

همه لیگ امکانات بسته بودند به خارج از جمعه با برخی از بازیکنان از رفتن را از طریق نور تمرینات.

به عنوان coronavirus متجاوزین فریدمن گفت: هیچ داجرز بازیکنان بیماری و این که هیچ کس در این فهرست شده است. او گفت: این تسهیلات در گلندیل در حال حاضر دریافت کرده تمیز کردن عمیق.

فریدمن خواسته شد اگر وضعیت پیچیده شده است deflating برای یک باشگاه در نظر گرفته است که یکی از مورد علاقه های شما برای برنده شدن در مسابقات جهانی است.

“ما حتی بدست وجود دارد,” او گفت:. “ما فقط در تلاش برای کشف کردن که چگونه به انجام همه چیز در ترین مسئول حمایتی راه را برای بازیکنان ما کارکنان ما جامعه ما در حال حاضر و که در نظر گرفتن سابقه. تمام 30 تیم در حال رفتن را از طریق این ها با هم و همچنین به عنوان کشور, و این جایی است که ما با تمرکز توجه ما در حال حاضر است.”

در ورزشگاه طفره زن فریدمن گفت: ساخت و ساز در غرفه خود است که هنوز هم ادامه دارد. تیم کارکنان مستقر در لس آنجلس در حال حاضر کار از خانه.

وضعیت All-Star Game, برنامه ریزی برای طفره زن ورزشگاه در ماه جولای هنوز به تعیین خواهد شد.

بدانند تدارکات از 300 کارکنان در آریزونا از جمله بازیکنان شده است کمی پیچیده است.

“فقط کار را از طریق آن و به وضوح به همان اندازه که ما می توانیم به هر کسی که در اینجا” فریدمن گفت.

و در حالی که او ممکن است نمی دانم که در آن همه بازیکنان خود را به رهبری در زمان حاضر فریدمن می داند دقیقا همان جایی که او طرح می شود.

“طرز فکر من در حال حاضر به اینجا برای کمی در حالی که” او گفت:. “من حدس می زنم من را نیز بخوانید و واکنش نشان می دهند بر اساس آنچه در جریان است اما من از ذهن به اینجا تا آنجا که من می توانید ببینید ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de