آیا AMC هنوز هم می خواهید به ممنوعیت جهانی فیلم ؟

AMC Theatres نشده تغییر ذهن خود را در مورد ممنوعیت فیلم از استودیو یونیورسال یک حرکت ساخته شده در اوایل سال جاری بود که در نتیجه اختلاف بین دو طرف است.

چه خبر است ؟

  • در اوایل سال جاری, Universal studios تصمیم به انتشار “عضو شورای نظارت مدت تور جهانی” در آزادی های دیجیتال فرمت های و همچنین سینما به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس که تعطیل سینما در سراسر کشور به عنوان من در مورد نوشت: برای Deseret News.
  • جهانی گفت: آن ممکن است نظر به انتشار فیلم های دیجیتال و در تئاتر در همان زمان در حال حرکت رو به جلو است.
  • AMC بعد گفت: جهانی فیلم خواهد بود ممنوع کرد پس از آن شکست کسب و کار توافق بین دو طرف است.
  • مدیر عامل شرکت AMC آدم آرن با سی ان ان گفت کسب و کار او تغییر ذهن خود را در مورد ممنوعیت نشده است.

“بله فرض کنید که ما نمی توانیم بحث با جهانی که حل نگرانی های ما. به یاد داشته باشید که AMC شده است نمایش جهانی فیلم خوشحالی و سودآوری برای چند دهه. ما نمی توانیم به تغییر وضع موجود و ما واقعا نمی هر گونه اعتراض در مورد ‘پیش فرض’ در همه. شما نمی شنیدن یک کلمه اعتراض از AMC در مورد ‘Trolls.’ ما قابل درک است که تئاتر ما بسته شدند که آنها را به یک کسب و کار برای اجرا که آنها احساس آنها نیاز به ‘پیش فرض’ به خانه به جای انتظار.

“نگرانی ما این است که جهانی گفت که یک بار تئاتر بازگشایی آنها رفتن به سعی کنید به گرفتن فیلم و تئاتر در همان زمان. نبود ‘Trolls” ما نگران شده بودند. این فیلم پس از “پیش فرض” که ما نگران است. و اگر آنها را به خانه و تئاتر در همان زمان, آنها کسانی هستند که تغییر وضعیت موجود و آنها را از آن سود ما به بازی بازی های جهانی فیلم در تئاتر ما.”

  • آرون گفت: AMC و جهانی داشتن فعال بحث در مورد چگونه این دو می تواند به جلو حرکت می کند. این معلوم نیست چه نتیجه خواهد بود.
  • AMC تا به تعدادی از فیلم های بزرگ در راه در سال آینده از جمله “F9” “جهان ژوراسیک: سلطنت” و “عوامل: ظهور Gru.”

AMC جرقه جنجال بر سر تصمیم ماسک

  • AMC شده است برخورد با عجله از سرفصل های بیش از حد. فیلم تئاتر های زنجیره ای گفت: آن را نمی خواهد نیاز به ماسک هنگامی که آن را دوباره باز در جولای امیدوار به جلوگیری از هر گونه مجادلات سیاسی به من گزارش Deseret News.
  • اما این شرکت بعد راه می رفت که برگشت و گفت که ماسک مورد نیاز خواهد بود برای مهمانان رفتن به تئاتر.

“این خبر باعث شدید و فوری اعتراض از مشتریان و روشن است از این پاسخ است که ما نمی تواند به اندازه کافی در استفاده از ماسک است. در AMC Theatres, ما فکر می کنم آن را کاملا حیاتی است که ما گوش دادن به مهمانان ما. بر این اساس و با پشتیبانی کامل از ما علمی مشاوران ما در حال معکوس و البته در حال تغییر ما مهمان ماسک سیاست. به عنوان ما بازگشایی تئاتر ما در حال حاضر نیاز است که همه AMC مهمانان در سراسر کشور پوشیدن ماسک به عنوان آنها را وارد کنید و لذت بردن از فیلم در تئاتر ما. سرعت که با آن AMC نقل مکان کرد و به تجدید نظر ما ماسک سیاست های بازتابی از تعهد ما به امنیت و سلامت مهمانان ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de