آیا رفتن به مدرسه معنی راه رفتن را به خطر است ؟

سالت لیک سیتی — عنوان مناطق آموزش و پرورش سراسر کشور نهایی برنامه برای آینده مدرسه در سال ایمن ماندن از COVID-19 غالب بحث. سیاستگذاران در حال دست و پنجه نرم با, آیا مدارس خواهد جسمی خوش آمدید, دانش آموزان, ادامه آموزش آنلاین و یا گرفتن یک رویکرد ترکیبی با ترکیب عناصری از هر دو.

نگرانی های رسیدن به فراتر از دانش آموز بهداشت و ایمنی. برخی از پدر و مادر و معلمان می گویند که آنها در حال leery از بازگشت به مدرسه تا آنها احساس اطمینان مدارس با خیال راحت می توانید بدون باز کردن بیشتر سوخت رسانی یک بیماری همه گیر است که خانواده ها را ویران کرد و اقتصاد.

مسئله این است که رمان coronavirus که آلوده بیش از 15 میلیون نفر در سراسر جهان از جمله 3.82 میلیون نفر در ایالات متحده, که در آن بیش از 143,000 فوت کرده اند. تعداد کسانی که شامل بیش از 37,000 عفونت در ایالت یوتا و حداقل 273 مرگ و میر.

در حالی که بازگشت به مدرسه برنامه های متفاوت در سراسر جوامع برخی از نگرانی های مشترک هستند. معلمان بسیاری در معرض خطر دسته بندی باید آنها COVID-19 تعجب می کنم اگر بازگشت به کلاس درس و به معنی راه رفتن را به خطر است. آنها مقدار زیادی از سوالات: چه اتفاقی می افتد زمانی که اجتناب ناپذیر قرار گرفتن در معرض رخ می دهد ؟ که قرنطينه? چگونه می توانم کشش من بعد به تدریس در فرد و همچنین آنلاین. هر کسی می تواند واقعا فاصله اجتماعی در شلوغ مدرسه ؟ من چگونه می توانم آدرس دانشجویی اضطراب ؟ و یکی از بزرگ: پیشنهاد اقدامات ایمنی به اندازه کافی است ؟

در حالی که مربیان و مدیران با تمرکز بر چگونه مدارس را در یک وضعیت بی سابقه ای برای یوتا 667,000 دانش آموزان, Marci Bleckert, متمرکز شده است و در دختر خود را. Marlee شروع کلاس هفتم در این سقوط و مادر او سوال که چگونه مقامات دولتی تعیین کرده اند که آن را بی خطر است برای بازگشایی مدارس به عنوان COVID-19 نفر در حال بالا رفتن است. وجود دارد تنها تعداد انگشت شماری از موارد که پشت یوتا رژیم صهیونیستی است. گری هربرت اعلام کرد توقف در مدرسه آموزش در اواسط ماه مارس.

“من فکر می کنم آن دیوانه است که ما تعطیل مدارس هنگامی که ما تا به حال کمتر از 10 نفر آلوده و در حال حاضر ما صدها و شما می دانید که هزاران نفر از مردم ما در حال باز شدن است. بنابراین به نظر من این اطلاعات متناقض” Bleckert, گفت:.

“آیا این را حس ؟ این معنا ندارد به من.”

Marci and Marlee Beckert are photographed in their Millcreek home on Thursday, July 23, 2020.
Marci و Marlee Bleckert, عکس در میللکریک خانه در پنجشنبه 23 ژوئیه سال 2020 است.
لورا Seitz, Deseret News

چه حس به گفته کارشناسان پزشکی تشکیل قصد دارد در اطراف اطلاعات در گسترش بیماری در منطقه است.

“دو سوال باید درایو تصمیم گیری در مورد اینکه آیا آن را بی خطر به بازگشت به مدرسه: چقدر ویروس است در جامعه ؟ و ما مایل به انجام کار سخت مورد نیاز برای جلوگیری از گسترش یابد ؟ ” گفت: متخصص اطفال دکتر آنجلو Giardino, افسر ارشد پزشکی در اصلی بیمارستان کودکان و رئیس دانشگاه یوتا گروه کودکان.

که کار سخت از محدوده دقیق بهداشت به پوشیدن ماسک ضد عفونی و فضاهای اینصورت کلاس های درس و حتی اتوبوس های مدرسه به نگه داشتن مردم از هم جدا.

من فکر می کنم ما باید به تصمیم مبتنی بر آمار ما می توانید از مشاوران مورد اعتماد ما بود و مردم از وزارت بهداشت از منطقه مدرسه از هیئت مدیره آموزش و پرورش — و برای این کار باید بر اساس حقایق را بر روی زمین خود را در جامعه محلی” Giardino گفت.

یوتا مقامات بهداشت عمومی را تقریبا به اتمام COVID-19 مدرسه دستی شبیه به خود COVID-19 کتابچه راهنمای کسب و کار هدف برای ارائه بهداشت عمومی راهنمایی و توصیه به مدارس به طوری که آنها می توانید در ادامه فرد در یادگیری به عنوان آنجا که ممکن است سلامت رسمی گفت: Deseret News.

دولت سرپرست آموزش عمومی سیدنی Dickson وجود دارد گفت: سطوح مختلف خطر بسته به اینکه چگونه بچه ها به مدرسه بروند. از راه دور یادگیری فیزیکی امن به دنبال ترکیبی از فرد در یادگیری و آموزش از راه دور. بازگشت به مدرسه بدون ایمنی تغییرات است پرخطرترین. دولت هدایت تماس به صورت آرایه ای از محیط زیست و بهداشت شخصی شیوه در نظر گرفته شده برای جلوگیری از گسترش بیماری های عفونی از جمله پوشیدن ماسک.

در حالی که آموزش از راه دور نگه می دارد دانش آموزان و معلمان امن “آن را تشدید نابرابری در سیستم ما به خصوص با شکاف دیجیتال. وجود دارد باری از دوش خانواده های ما عدم, جهانی, روز, مراقبت, مواد غذایی بی عدالتی,” Dickson گفت.

خطرناک گسترش

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری می گوید: مدرسه آنلاین امن ترین. اما آموزشی تحقیقات نشان می دهد اکثر بچه ها یاد بگیرند که بهترین در کلاس های درس با فرد راهنما و کارشناسان می گویند که بهبود اقتصادی لولا در آزاد کردن پدر و مادر به بازگشت به کار.

“بخشی از بازگشایی اقتصاد بازگشایی کسب و کار است ما باید اول بازگشایی مدارس و بازگشایی مراقبت از کودک” گفت: John Bailey, یک پژوهشگر در موسسه انترپرایز آمریکا در واشنگتن ،

Michael Lee, Skyline High School custodian, cleans a classroom to get ready for the start of school at Skyline High School in Millcreek on Thursday, July 23, 2020.
Michael لی افق دبیرستان نگهبان پاک سازی یک کلاس درس به آماده شدن برای شروع مدرسه در افق دبیرستان در میللکریک در پنجشنبه 23 ژوئیه سال 2020 است.
کریستین مورفی, Deseret News

چالش این است که خطر را کاهش دهد.

در یک بیانیه مشترک آمریکا و آکادمی اطفال آمریکا فدراسیون معلمان ملی آموزش و پرورش, انجمن مدرسه Superintendents انجمن و دیگران گفت: “بازگشت به مدرسه مهم است برای توسعه سالم و رفاه کودکان” اما توافق تصمیم گیری باید بر اساس شواهد و باید تمرکز بر جوامع موقعیت.

بهداشت عمومی باید گفت “که” در این بیانیه گفت: در حالی که مربیان و مدیران باید بگویند “چگونه” بچه ها به مدرسه بازگشت.

آنها اشاره کرد که “یک اندازه متناسب با همه رویکرد مناسب نیست برای بازگشت به مدرسه تصمیم گیری.” مردم با قوی اما احساسات متفاوت مورد انتظار سال تحصیلی اغلب با استفاده از مطالعات به تقویت مواضع خود.

تحقیقات از کره جنوبی می گوید کودکان و نوجوانان سنین 10 تا 19 به راحتی گسترش این ویروس به دیگران است که باعث تقویت تماس بگیرید و مراقب باشید. دیگران مقابله با آن به معنی جوان kids aren’t مناسب برای گسترش این بیماری است. آنها همچنین نقطه به نقطه یافته است که دانشجویان جوان هستند کمتر احتمال دارد برای تبدیل شدن به طور جدی بیمار با COVID-19 هر چند کارشناسان بهداشت و درمان مانند Giardino و اطفال دکتر پل Wirkus رئیس یوتا فصل از آکادمی آمریکایی اطفال توجه داشته باشید برخی از جوانان بسیار بیمار است.

“با توجه بچه های پایه سلامت آن می تواند یک عفونت بسیار جدی برای آنها. بنابراین من فکر نمی کنم آن را به عنوان بی گناه به عنوان همه می گوید. … من نمی خواهد نگران دیدن کودکان در معرض یک ویروس است که ما فقط یاد گرفته در مورد یک زن و شوهر از سال پیش” Giardino گفت.

موافق ترین معلمان و کارکنان های مختلف و بالاتر از خطر گروه از دانش آموزان به خصوص اگر آنها مسن تر و یا شرایط پزشکی مزمن.

An American Enterprise Institute گزارش گفت: 1 در 5 معلمان و 1 در 4 اصول در سراسر کشور بیش از 55 سالگی و می تواند به صورت قابل توجهی خطر با COVID-19. کافه تریا کارکنان متولیان و دیگر کارکنان پشتیبانی را می توان به طور مشابه به مخاطره می انداخت.

این فقط یک سوال که آیا کودکان می تواند جمع اما آیا بزرگسالان می تواند جمع با آنها گفت: Jennifer شیشه ای, مدیر اجرایی این شورا در خانواده های معاصر و استاد در دانشگاه تگزاس-آستین.

“این واقعا غیر منصفانه است که فرض کنیم که چون کودکان باید نسبتا پایین مرگ و میر و نرخ نسبتا پایین نرخ عوارض دیگر پرسنل در مدارس به نحوی مصرفی,” او گفت:, و اضافه کرد که کودکان آلوده ممکن است خانواده خود را از جمله افراد مسن و در غیر این صورت در خطر بستگان.

Teachers and parents attend a Utah Safe Schools Mask-In to urge the governor’s leadership in school reopenings at the Capitol in Salt Lake City on Thursday, July 23, 2020.
معلمان و والدین حضور در یوتا مدارس امن ماسک-در به اصرار فرماندار رهبری در مدرسه reopenings در کنگره آمریکا در شهر سالت لیک در پنجشنبه 23 ژوئیه سال 2020 است.
لورا Seitz, Deseret News

معلمان فشار پشت

به عنوان سال تحصیلی جدید نزدیک برخی از معلمان به چالش کشیدن برنامه های آنها قرار داده و آنها را درک و دانش آموزان در معرض خطر است.

در فلوریدا, معلم, اتحادیه شکایت کرد برای جلوگیری از کالیفرنیا ، ران DeSantis ” منظور است که بازگشایی مدارس با وجود آفتاب دولت پایدار افزایش COVID-19 موارد است.

کلرادو معلمان ممکن است گزارش کار مگر اینکه معیارهای خود را برای باز کردن مدارس هستند دیدار کرد.

در ایالت یوتا یک گروه از معلمان در دره مدرسه منطقه گذراند هشت-صفحه نامه ای به سرپرست ریک Robins و هیئت مدیره مدرسه نگران است که “محدود” اقدامات مدرسه منطقه اتخاذ کرده است برای محافظت از مدرسه جوامع هستند “اساسا ناکافی به آدرس خطرات ارائه شده توسط COVID-19.”

“ما در حال اختصاص داده شده مربیان که از دست ما دانش آموزان و ما مشتاقانه در انتظار بازگشت به کلاس های درس ما. اما بازگشت به فرد در یادگیری باید انجام شود با خیال راحت برای همه — از جمله معلمان” آنها نوشت و اضافه کرد که “باز شدن مدارس تمام وقت و زمانی که موارد بالا رفتن و نزدیک به 1 در 4 معلمان در معرض خطر ما را ملزم به شرکت در اجتماعی و اپیدمیولوژیک آزمایش که حتی اعضای هیئت مدیره واگذار ممکن است نتیجه خوبی در پی نداشت.”

آلتا بالا, معلم مدرسه, Matthew Schilling — در میان حدود 50 دره مربیان که امضا کرده ایم نامه — گفت: معلمان نگرانی طرح شده است با عجله و نه CDC دستورالعمل و راهنمایی تهیه شده توسط Leavitt شرکای آن توصیه کرده است یوتا عالي آموزش و پرورش K-12 مدرسه سیستم در بازگشایی.

Leavitt همکاران طرح هفت عامل را در نظر بگیرید: جنبش, مدت, نزدیکی, اندازه گروه های تنفسی خروجی را لمس کنید و تراکم.

در حالی که برخی از تگرگ موفق مدرسه دهانه در اروپا و جاهای دیگر, دیگران تماس مقايسه ناقص زیرا بسیاری از کسانی که از کشورهای quelled این بیماری همه گیر. امریکا را در ضخامت از آن.

“من فکر می کنم مردم دست کم گرفت این ترس واقعی است که معلمان باید به خوبی تاسیس ترس گفت:” بیلی. “ما نباید از یک معلم همیشه به تصمیم گیری بین آمدن به مدرسه و قرار دادن زندگی خود را در خطر است. ما باید هزینه های تابستان مطمئن شوید کسانی که معلمان (در معرض خطر) باید نقش های جدید, جدید, تکالیف آنها آنلاین می توانید از امنیت خانه خود را.

“اما من نگران نباشید چون ما به حیف و میل این زن و شوهر از ماه هنگامی که ما می تواند انجام شود که آن را تعجب آور نیست برای دیدن معلمان ابراز عظیمی از نگرانی در مورد راه رفتن به یک ساختمان که در آن آنها می تواند در معرض خطر است.”

Katie Isaia, a fifth-grade teacher at Settlement Canyon Elementary School in Tooele, attends a Utah Safe Schools Mask-In urging the governor’s leadership in school reopenings at the Capitol in Salt Lake City on Thursday, July 23, 2020.
کتی Isaia پنجم-معلم کلاس در حل و فصل کانیون مدرسه ابتدایی در Tooele حضور یک یوتا مدارس امن ماسک-در خواست فرماندار رهبری در مدرسه reopenings در کنگره آمریکا در شهر سالت لیک در پنجشنبه 23 ژوئیه سال 2020 است.
لورا Seitz, Deseret News

یک مسیر رو به جلو

هر چه مقامات تصمیم گیری COVID-19 اتحادش را تغییر مدرسه حداقل در کوتاه مدت.

“آموزش این امر می تواند واقعا بزرگ اگر بچه ها می تواند به, و آن را مانند آن بود که قبل از ماه مارس سال 2020 اما این واقع بینانه نیست” گفت: Giardino.

متحده در حال تطبیق خود با شرایط:

  • برخی از این کشور بزرگترین مدارس باید تصمیم گرفتند برای شروع سال تحصیلی با آموزش آنلاین از جمله لس آنجلس متحد, سن دیگو, متحد, Denver, مدارس دولتی و مسا (آریزونا) مدارس دولتی.
  • آیداهو انتظار بازگشت به کلاس به طور منظم برنامه اما که می تواند تغییر کند. سرانه دولت از 1.8 میلیون نفر در حال حاضر شماره 8 برای COVID-19 گسترش و 224 نفر در بیمارستان بستری تعدادی که منجر به برتری پرجمعیت تر همسایه مانند ایالت یوتا است.
  • تگزاس مدارس قرار بود در شخص دوباره ظرف یک ماه از مدرسه شروع کنیم هر چند ولسوالی می توانید درخواست یک فرمت.
  • هاوایی و جدید مکزیک در میان کشورهای ارائه ترکیبی آنلاین و در فرد شروع می شود.
  • در کالیفرنیا 32 58 شهرستانهای نمی رسید بهداشت عمومی و اهداف خود را برای شروع سال از راه دور.
  • برخی از مناطق در حال رفتن هر هفته در حالی که دیگران طرح محدود فرد در هفته.
  • نیویورک شهرستان, شهردار, بیل د Blasio گفت که او نمی خواهد یک تصمیم شرکت در مورد کلاس های حضوری تا سپتامبر است.

مدارس دولتی ایالت یوتا ارائه خواهد شد ترکیبی از روش های, از کلاس های درس سنتی آموزش به مخلوط آنلاین و حضوری آموزش از راه دور آموزش و حمایت از تحصیل در خانه است.

سالت لیک سیتی, تخته, آموزش و پرورش هنوز به رای دادن در آن آموزش طرح جز به تعیین سال تحصیلی شروع خواهد شد سپتامبر. 8 دو هفته بعد از بسیاری دیگر یوتا مدارس. مدیران باید پیشنهاد منطقه همچنان در فاصله حالت حداقل برای سه ماهه اول پایان اکتبر. 30.

در اوایل این ماه Gov. گری هربرت دستور داد تا دانش آموزان و معلمان و کارمندان و بازدید کنندگان به پوشیدن ماسک صورت در مدارس و در اتوبوس مدرسه. دولت و مقامات آموزش و پرورش توسعه یک چارچوب و تنظیم Aug. 1 مهلت برای مناطق آموزش و پرورش و مدارس به ارائه برنامه های در مورد چگونه آنها را در دیدار با دولت دستورالعمل های ایمنی و مورد نیاز از قبیل افزایش بهداشت و ایمنی برای نظارت بر شیوع بیماری و چگونه یک مدرسه خواهد دید باید یک رخ می دهد.

دولت آموزش و پرورش مقامات می گویند که این سند به تشریح ملاحظات مدارس باید آدرس و برگ “چگونه” به منطقه و مدرسه منشور تخته.

نگران پدر و مادر

Bleckert, برنامه ای برای تیم با چند دیگر میللکریک خانواده هایی که هفتم-کلاس دختران شرکت در همان دبیرستان به منظور تسهیل یادگیری خود را در صفحه اصلی یک برنامه به دنیا نگرانی برای سلامت جسمی و روانی.

یکی از والدین خود را مسئول هر روز آموزش بر اساس منطقه خود از تجربه و تخصص و این گروه قصد دارد به استخدام معلم ریاضی آموزش ریاضی. جمعه ها خواهد بود “سلامت روان روز:” زمانی که این گروه کوچک را زمینه سفرهای افزایش یا اسکی بروید.

هر خانواده تعیین خواهد شد یک منطقه از خانه خود را که در آن دانش آموزان با هم کار خواهد کرد. دانش آموزان را بسته ناهار و آماده برای یادگیری بدون لباس خواب.

دختران هستند اما پدر و مادر تصمیم به با هم کار کنند چرا که هر خانواده اصرار داشتند فرزندان خود را از مطالعات خود را به طور جدی هنگامی که مدارس بسته به فرد در یادگیری است.

“ما نه تنها اجازه دهید آنها را بگو: سلام این خیلی سخت است’ ” Bleckert, گفت:. “در واقع همه بچه های ما سرآمد که ترم آخر چون ما فوق العاده متمرکز و فوق العاده سخت کوش در ساخت مطمئن شوید که مشق شب خود را انجام شد, همه چیز تبدیل شد و که آنها در یادگیری است.”

این گروه که تکیه بر گرانیت منطقه مدرسه آموزش آنلاین منابع عمدا کوچک نگه داشته شده به منظور تسهیل ماشین سواری و به منظور محدود کردن قرار گرفتن در معرض COVID-19.

“این ما حباب بنابراین اگر کسی بیمار می شود آن را بسیار آسان برای کشف کردن تماس ردیابی” Bleckert, گفت:.

خانواده ها می خواهند به بازگشت به مدرسه زمانی که شرایط را بهبود بخشد. Bleckert, گفت: این طرح کمک خواهد کرد که پدر و مادر کار تمرکز بر وظایف خود بیش از حد.

او اشاره کرد از آن خواهد شد کار بیشتر برای پدر و مادر درگیر اما این رویکرد را به دختران خود قوام. ممکن است که فرد آموزش در مدارس خواهد شد و احتمالا با توجه به شیوع و دانش آموزان را مجبور به بازگشت به آموزش از راه دور حتی به طور موقت.

“هر چه نوسانات اتفاق می افتد در مدرسه … ما باید برنامه های ما نمیفهمد,” او گفت:.

ایالت پدر و مادر در حال تعمق خود را در تصمیم گیری های خود و پیدا کردن راه خود را به بیان نگرانی ها و آرزوها از جمله تظاهرات در حمایت از باز شدن مدارس — به عنوان طولانی به عنوان آن را با خیال راحت انجام می شود.

یک تجمع اخیر توسط مدارس امن یوتا در دولت و کنگره خواست مدارس به اجرا درآوردن ماسک پوشیدن و اجرای سایر اقدامات ایمنی توصیه شده توسط مقامات بهداشتی. برخی از picketers انجام شده نشانه خواستار شرایط کاری ایمن برای معلمان است.

Bleckert, گفت که او می داند که مدارس باید برنامه های ایمنی اما او نگرانی در مورد دانش آموزان اضطراب آنها به عنوان حرکت در راهرو مشخص شده با علامت یا کف کن به مستقیم ترافیک. او نگران است که دانش آموزان و مربیان نمی خواهد بود قادر به برقراری ارتباط در حالی که با پوشیدن ماسک. آنها قادر نخواهد بود به آغوش دوستان خود.

“این رفتن به یک سوپر محیط پر استرس برای این بچه های فقیر,” او گفت:.

Bleckert, گفت:, او به یاد می آورد که اولین بار او را به یک فروشگاه مواد غذایی پس از مدارس و اکثر کسب و کار توقیف.

“همه با پوشیدن ماسک و همه می ترسم. آن ترسناک بود برای من. پس چگونه می توان انتظار داشت من 12 سال به عقب برگردید و با صدها نفر — به خوبی هزاران نفر از کودکان و نوجوانان?”

Teachers, parents and students maintain social distancing guidelines while attending a Utah Safe Schools Mask-In to urge the governor’s leadership in school reopenings at the Capitol in Salt Lake City on Thursday, July 23, 2020.
معلمان و والدین و دانش آموزان حفظ اجتماعی فاصله دستورالعمل در حالی که حضور یک یوتا مدارس امن ماسک-در به اصرار فرماندار رهبری در مدرسه reopenings در کنگره آمریکا در شهر سالت لیک در پنجشنبه 23 ژوئیه سال 2020 است.
لورا Seitz, Deseret News

بنابراین بسیاری از سوالات

یوتا از سیستم آموزش و پرورش است غیر قابل اجتناب ریاضی مشکل: 1 در 5 Utahns است کودکان سن مدرسه.

با وجود تلاش برای افزایش بودجه مدارس دولتی یوتا اندازه کلاس باقی می ماند در میان بالاترین در این کشور و به ازای هر دانش آموز کمک های مالی کمترین.

برخی از دولت در گیر چالش ها می تواند گران قیمت را حل کند.

اجتماعی فاصله کار نمی کند در بسیاری از ایالت یوتا مدارس به دلیل کافی وجود ندارد مربع به جای دانش آموزان و مربیان بر اساس جلوگیری از گسترش ویروس. دره منطقه معلمان گفت: آن را به حدود 1400 متر مربع در یک کلاس درس برای نگه داشتن 40 دانش آموزان 6 فوت از هم جدا.

به عنوان Robins این دره سرپرست اظهار تاسف در اخیر جلسه هیئت مدیره مدرسه “وجود دارد یک منطقه در کشور است که قادر خواهد بود مطابق با فاصله. هیچ راهی وجود دارد از لحاظ جسمی در پارامترهای کلاس های درس ما برای رسیدن به 6 فوت فاصله را با تمام دانش آموزان است. در صورتی که توصیه است که ما رفتن به جلو است که نیاز به یک تقسیم برنامه. هیچ راهی وجود دارد که در اطراف.”

ملی انجمن آموزش و پرورش رئیس جمهور لیلی Eskelsen گارسیا گفت: کلاس درس شرایط در مدارس دولتی ایالت یوتا تغییر نکرده بسیار از او آموخته کلاس ششم در گرانیت منطقه مدرسه باغ مدرسه ابتدایی در 1980s.

او تا به حال 39 دانش آموزان در کلاس درس — شماره نه ایده آل برای آموزش و یادگیری — و نیز به معنای کلاس درس او یک انسان ظرف پتری.

نبود یک سوال که آیا یک بیمار دانشجویی را گسترش خود و یا سرد به همکلاسی های خود را — و یا به او — اما یک سوال از زمانی که.

COVID-19 است نه سرد.

“بیش از هزار سال ما با کمبود بودجه روبرو شده است. ما داده نشده است آنچه که ما نیاز به انجام شغل ما است. اما من نمی توانم به یاد داشته باشید همیشه یک بار در 30 سال گذشته فکر که این زمان ممکن است آن را به من هزینه زندگی من است. در این زمان اگر یک بچه عطسه بر من نمی گرفتن خود را سرد. من تا پایان در ICU” Eskelsen گارسیا گفت.

این Deseret News خواسته عمومی معلمان مدرسه آنچه نگرانی در مورد به عنوان مناطق را در نظر دارد. لیست طولانی بود که با قرار گرفتن در معرض مکرر” از معلمان در مدرسه و ساختمان های روزانه است. معلمان بود “اگر-پس-چه” سوالات بیش از حد, مانند آنچه معلمان و کارکنان انجام خواهد داد اگر آنها در معرض COVID-19.

“آیا ما قرنطینه و استفاده از همه ما بیمار است ؟” یک معلم پرسید. باید به آنها در انجام طرح آن با هر یک ممکن است قرار گرفتن در معرض? و چه کسی باید قرنطینه? کل کلاس ؟ فقط کسانی که نشسته در بسیاری از پا ؟

معلمان تعجب می کنم که چه نوع از تجهیزات حفاظت شخصی آنها ارائه می شود و چگونه آنها را پیدا کردن زمان برای انجام همه تمیز و بهداشتی مورد نیاز و یا اگر آنها کمک کند. آنها می خواهند بدانند که پلیس این که آیا پدر و مادر ارسال کودکان بیمار به مدرسه و چه اتفاقی می افتد اگر آنها نمی توانید برداشت کنید.

و کسانی که فقط به سوالات سلامت. یک معلم گفت: او نگرانی در مورد انتظارات غیر واقعی است که او قادر خواهید بود برای آموزش هر دو در فرد و آنلاین در هر روز اگر منطقه خود را انتخاب مدل ترکیبی.

“من در معرض خطر بالاتر اما من فقط می خواهم به پشت در کلاس های درس من با من littles آموزش” کلاس مدرسه معلم گفت. “من حتی نمی تواند درک چگونه من قصد دارم به آموزش تکامل مناسب درس با استفاده از دست بر روی مسائل اگر من به آموزش از طریق زوم. نه به ذکر است این سیستم عامل آنلاین نیست بشود برای littles.”

Marci and Marlee Beckert speak in the kitchen of their Millcreek home on Thursday, July 23, 2020.
Marci و Marlee Bleckert, صحبت در آشپزخانه خود را میللکریک خانه در پنجشنبه 23 ژوئیه سال 2020 است.
لورا Seitz, Deseret News

چه پدر و مادر می توانید انجام دهید

حتی بچه های جوان در حال شنیدن در مورد ویروس و خطرات بالقوه بهداشتی گفت: سارا Schoppe-سالیوان استاد روانشناسی در دانشگاه ایالتی اوهایو. “بچه ها از دیدن چیزهایی که در مورد این بیماری همه گیر” او گفت:. “شما آنها را می خواهید برای دریافت اطلاعات خود را از شما به عنوان یک پدر و مادر است.”

او توصیه می کند والدین در صحبت کردن با کودکان خود در سن-سطح مناسب اما توضیح نگرانی های سلامت و گام های گرفته شده به آنها را امن نگه دارید. یک مهد کودک سن کودک ممکن است یادآوری شود زمانی که او بیمار بود و تا به حال به ماندن از مدرسه به خانه. “وجود دارد یک بیماری رفتن در اطراف در حال حاضر و ما باید مراقبت بیشتری به طوری که مردم آن را دریافت نمی کند و تبدیل به واقعا بیمار است. ما نیاز به انجام کارهایی مانند مطمئن شوید که برای شستن دست ما است.”

“من فکر می کنم این گفتگوها مفید هستند اما نه در یک, ترسناک, راه,” او اضافه شده است.

کلاس بچه های مدرسه را می توان یادآور شد که زمانی که خانواده به فروشگاه می رود آنها با پوشیدن ماسک برای جلوگیری از گسترش میکروب ها. در مدرسه آنها با پوشیدن ماسک برای همین دلیل.

گفتگو می تواند متنوع تر و کامل با بچه های بزرگتر.

تاما Leventhal استاد در کلاله دانشگاه الیوت پیرسون در گروه کودک و مطالعه رشد انسان هشدار می دهد که بچه های جوان به طور معمول پیروی از قوانین بزرگسالان آنها را پس از آن ممکن است آسان تر به آنها را به ماندن از هم جدا و پوشیدن ماسک و شستن دست های خود را با نظارت. اما بچه های بزرگتر می توانید خود را رها گارد بسیار به سرعت زمانی که آنها در اطراف دوستان به طوری که آنها ممکن است سخت تر به نگه داشتن در چک.

متخصص اطفال Wirkus چالش مفهوم ماسک در برخواهد داشت خطر ابتلا به سلامت به کودکان است. پژوهشی یافت نشد که در میان بچه های سالم در همه, او گفت:. “وجود دارد هیچ گزارش های معتبری نشان می دهد که که اتفاق می افتد; احساسات بسیاری از مردم در حال هراس از مکانهای بسته بیشتر از هر چیز دیگری. این ماده از یادگیری چگونه به یک ماسک و احساس امنیت.”

Wirkus گفت: اجازه دهید به بچه ها انتخاب کردن ماسک آنها را دوست دارم و استفاده می شود برای پوشیدن آنها. آنها را نشان می دهد که چگونه به آنها را می پوشند راست. در مدرسه به اول سعی کنید با پوشیدن یک ماسک و یا به توضیح دهد که چرا آنها حیاتی است.

“رویکرد آن در روح ما فقط تلاش برای جلوگیری از مردم را از گرفتن بیمار است. ‘برخی از مردم به طور جدی بیمار است و ما نمی خواهیم که به اتفاق می افتد. بنابراین ما فقط در حال رفتن به سعی کنید به مراقبت از هر یک از دیگر, ” او گفت:.

شاید مهم ترین ایمنی گام پدر و مادر می تواند او اشاره کرد که نگه داشتن بچه ها در خانه اگر آنها خوب نیست.

وقتی پرسیده شد که چه چیزی را نگه می دارد تا در شب دیکسون گفت: “من فکر می کنم در مورد سهام زیادی است. من فکر می کنم در مورد ما آسیب پذیر ترین دانش آموزان است. من فکر می کنم در مورد آنچه که ما معلمان رو به رو هستند که ما به مدرسه بازگشت. آنها در حال تلاش برای ایجاد روابط با دانش آموزان آنها در حال تلاش برای فکر می کنم در مورد چگونه به انجام این کار و نگه داشتن در ذهن خود ایمنی و ایمنی دانش آموزان خود را.”

سلامت جسمی نگرانی کنار Dickson گفت: یوتا مدارس صرف خواهد شد زمان این سقوط کمک به دانش آموزان باز کردن تجارب خود را با این بیماری همه گیر و ناگهانی توقف در مدرسه یادگیری است. این مهم است که دانش آموزان احساس امنیت و اعتماد به نفس و ارتباط او گفت:.

“ما دست کم گرفت اهمیت است و ما خواهد بود با تاکید بر این که ما به عنوان شروع سال تحصیلی. بنابراین اگر ما از راه دور در مواقع تلاش برای انجام این کار است و حتی بیشتر به چالش کشیدن اما خواهد شد که بخش بزرگی از تحصیل,” او گفت:.

“بنابراین آنچه که من در شب است فقط مطمئن شوید که ما با تکیه به سقوط در یک راه امن و می توانید با آموزش دانش آموزان و جوامع و پدر و مادر را نمی خواهد سیاست خود را به مدرسه اما واقعا احترام آنچه ما معلمان و رهبران در حال تلاش برای انجام در نگه داشتن بچه های خود را امن و آموزش آنها را به خوبی” Dickson گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort Fethiye Escort Marmaris Escort kusadasi escortkusadasi escortbetroad girişbahis siteleri