آیا این اقتصاد کار برای آمریکایی های سیاه و سفید?

این می تواند آسان به دست با سرفصل تمرکز بر روی چیزهای دیگر اما این فوریه—مانند هر ماه فوریه بود ماه تاریخ سیاه. هر چند آن زمان به جشن دستاوردهای سیاه, آمریکایی, آن را نیز یک بار نگاهی به چالش های پیش روی جامعه است.

که در روح و روان ما می خواهم برای به اشتراک گذاشتن برخی از یافته های حاصل از آفریقایی-آمریکایی نژادی ثروت تقسیم لحظهای ما آماده برای جامعه ملی سرمایه گذاری مجدد ائتلاف.

وجود حدود 50 میلیون آمریکایی های آفریقایی تبار در ایالات متحده امروز است. هر چند جمعیت آمریکایی آفریقایی تبار در ادامه به افزایش است با این حال سهم خود را از این کشور ثروت نیست نگه داشتن.

در سال 2018 سالانه درآمد متوسط آمریکایی های آفریقایی تبار رسیده کمی بیش از $41,000 — بالا watermark اما بطور قابل توجهی کمتر از میانگین ملی از حدود 62,000 و بسیار پایین تر از متوسط سفید درآمد بیش از 70.000 دلار.

به طور مشابه با وجود سابقه کم, سیاه, نرخ بیکاری 6.5 درصد آمریکایی های آفریقایی تبار هنوز هم تاخیر فراتر از نرخ بیکاری در کشور حدود 3.9 درصد است. در این کار آنها بسیار نزدیک به دیگر در طول تاریخ به حاشیه رانده شده و گروه های بومی آمریکایی ها برای آنها بیکاری است که حدود 6.6 درصد است.

در یک تشویق نشانه سطح آموزش و پرورش شده اند در انتظار برای آمریکایی های آفریقایی تبار.

نرخ فارغ التحصیلی دبیرستان از افزایش 67 درصد در سال 2010 به 78 درصد در سال 2017—افزایش برای هر گروه نژادی. بیش از مدت مشابه از دانش آموزان سیاه پوست گرفتن مدرک لیسانس خود را از افزایش 17 درصد به حدود 22 درصد است. اما این تعداد هنوز هم دور عقب قابل مقایسه اعداد برای سفید آمریکایی است.

رفته به ادامه مطالب

اگر شما بر این باورند که بقای رسانه های مستقل حیاتی برای سالم دموکراسی لطفا گام به جلو با کمک مالی به سازمان های غیر انتفاعی رویاهای مشترک امروز:

اما در اینجا که در آن ما به آنچه که واقعا مهم است.

درآمد و اشتغال و آموزش و پرورش هستند و تنها بخشی از آنچه که باعث می شود تا اقتصادی خوب بودن. وقتی که می آید به اندازه گیری واقعی خانوار امنیت چند اقدامات بهتر از خالص ارزش — و آن را در اینجا می بینیم ترین استارک نژادی تقسیم ثروت از همه است.

در حالی که سفید خانواده متوسط خانواده ارزش خالص $147,000, سیاه خانوار باید صرف $3,600. به عبارت دیگر متوسط سفید خانواده 41 بار ثروت بیشتر از متوسط سیاه و سفید ،

به خوبی به قرن 21st سپس آفریقایی سفر به برابری در ایالات متحده است که هنوز هم بسیار دور به خصوص آن را به عنوان مربوط به اقتصاد و ثروت است. همانطور که ما در تاریخ سیاه و سفید, ما نیاز به اذعان عمده تاریخی میراث: ساختاری بازسازی بدهی و فقر است.

و ما نیاز به شروع به ترمیم آسیب های آن انجام شده است.

چگونه ؟ برای شروع با استفاده از بیش از 700 میلیارد دلار در مزایای مالیاتی با هدف توسعه ثروت به پشتیبانی کم ثروت خانوارها به جای نامتناسب با بهره گیری ثروتمندترین آمریکایی ها تقویت نابرابری ثروت.

به طور گسترده تر ما نیاز به یک درک عمیق تر از نژادی تقسیم ثروت و سیستمیک ریشه—از برده داری به تفکیک به ادامه تبعیض و عدم فرصت امروز — هر دو در طول ماه تاریخ سیاه و پس از آن به تصویب رسید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im