Domo مدیر عامل صحبت می کند پس از شرکت Black Lives Matter بیلبورد تخریب

دراپر — مدیر عامل و موسس یوتا-کسب و کار مبتنی بر تجزیه و تحلیل پلت فرم Domo صحبت کرد شنبه پس از شرکت Black Lives Matter بیلبورد در دراپر مخدوش شد.

عکس از بیلبورد گرفته شده در صبح روز شنبه نشان داد عبارت “تمام زندگی ماده” اسپری رنگ زیر کلمات “#BlackLivesMatter.” بیلبورد در اصل رفت تا این هفته از 19 ژوئن.

Domo مقامات نمی دانید دقیقا زمانی که خرابکاری رخ داده است.

“ما در ایجاد شده در این تابلوهای تبلیغاتی برای نشان دادن حمایت از ما برای ما سیاه کارکنان و اعضای جامعه. پس از سری های اخیر آشفته رویدادهای ما خواسته آنها را به آنچه که ما می تواند انجام دهد و آنها به ما گفت که اعلامیه و عمل خواهد بود بیشتر معنی دار است. تابلوهای تبلیغاتی شد پیام ما است که ما از شنیدن صدای خود ما متحدان خود را و ما آنها را به عنوان برابر انسان” مدیر عامل جاش جیمز در بیانیه ای گفت.

“ما دریافت پیام های متعدد قدردانی از کارکنان و اعضای جامعه در چه پیام به آنها معنی. و البته ما را دریافت کرده ام چند از افرادی که تفسیر پیام متفاوت — و این خوب است چرا که آن را آغاز یک مکالمه است,” او گفت:.

این خرابکاری “تقویت چشمگیر طول است که برخی از مردم را به یک مکالمه است. و این نشان می دهد که مقدار کار ما به عنوان مردم را به ایجاد یک فرهنگ و جامعه از درک و همدلی” جیمز گفت.

این شرکت بازگرداند بیلبورد و ترک آن را تا اواسط ماه جولای به عنوان اصل برنامه ریزی شده است. یک Domo سخنگوی گفت که این شرکت هنوز قصد دارد به گزارش خرابکاری به پلیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>