Donald J. Trump به عنوان اسامه بن لادن انتقام

آن را در ژوئیه سال 2020 و من در مورد به نوبه خود 76 که تا آنجا که من نگران هستم رسما باعث می شود من یک پیرمرد. به طوری قرار داده تا با پیری من سرگردان مغز در اینجا از (قسم میخورم) من که قرار بود برای شروع این قطعه با Donald J. Trump, مهم نیست که آخرین وحشی ادعا و یا عجیب و غریب, اظهارات, به طور فزاینده ای سفید ناسیونالیست و طرفدار مؤتلفه موقعیت (حق را به صرفه جویی در شورشی ستاره ها و میله) به صحبت می کنند از Covid-19 کشتار آمریکایی ها او را کمک کرده. اما پس از آن من در مورد تقاضای خود را برای یک “باغ ملی آمریکا قهرمانان” با عنوان “گسترده, در بیرون, پارک, که خواهد شد از ویژگی های این مجسمه بزرگترین آمریکایی ها همیشه زنده” و صادقانه هر چند این قطعه به طور رسمی در مورد چیز دیگری است من فقط می توانم به خودم کمک نمی کند. من تا به حال برای شروع وجود دارد.

بله هر کس بدون شک می داند که چرا ژنرال جورج پاتون (یک مغلوب ساختن پیشی جستن وسواس) است که در آن باغ به صحبت می کنند—رئیس جمهور داده انتخاب مجدد سیاست—از کشیش بیلی گراهام دیوان عالی کشور قاضی آنتونین اسکالیا و رئیس جمهور سابق رونالد ریگان. هنوز حدس من این است که بسیاری از شما نمی خواهد که faintest ایده چرا Davy Crockett گنجانده شده است. من صحبت کردن در مورد frontiersman و قاتل که درگذشت در آلامو. با توجه سن و سال من هر چند من دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در این یکی و آن را به من داد نادر خنده در مجزا گریم لحظه ای. همین دلیل است که من نمی تواند مقاومت در برابر آن را توضیح حتی اگر من به شما تضمین می کنند که این موضوع واقعی این قطعه است که اسامه بن لادن انتقام.

پس از همه دونالد و من در 1950s در بخش های مختلف از همان شلوغ شهر نیویورک است. ما هر دو به حال تلویزیون فقط پس از آن سیل به خانه های در سراسر کشور, و من به شما تضمین می کنند که ما هر دو پرچ شده بودند توسط همان ضربه نشان می دهد تلویزیون اولین مینی سری والت دیزنی Davy Crockett, King of the Wild Frontierبازیگران بازیگر نم پارکر. آن پاپ موضوع آهنگ جاروب کشور است. (“به دنیا آمد و در بالای کوه در تنسی سبزترین دولت زمین رایگان… بالا زدن او ب و دو برادر هنگامی که او تنها سه… دیوی” Davy Crockett, king of the wild frontier.”) نشان می دهد همچنین راه اندازی یک بچه شوق برای coonskin کلاه. (که در میان ما ندارد یا حداقل آرزوی برای یک؟) پس چگونه می تواند یک مجسمه نم پارکر نمی شود در باغ آمریکایی قهرمانان ؟

و پس از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است خود ذات بد رمان (هر چند او را نیز تبدیل به واقعیت ما) من فقط تعجب می کنم که: آنچه در مورد Lone Ranger و Tonto به خصوص از آنجا که وجود دارد هیچ برنامه ای برای آمریکایی های بومی در باغ خود را-به-بود ؟ آنها یک خدمه بدیهی است که قرار دادن بر روی زمین می شود از بین برود با استعمارگران کابوی ها و سواره نظام در نوع وسترن هر دو از ما trooped محلی به سینما برای دیدن آن.

و یا چگونه در مورد Hopalong کسیدی (Hoppy!), که دیگر تلویزیون کابوی قهرمان دوران کودکی ما? آیا او سزاوار به سوار شدن در آن باغ به دیگری تهمت نظامی تثبیت ژنرال داگلاس مک آرتور? پس از همه, من می دانم که Hoppy واقعی بود و این است که چگونه: وقتی من هفت یا هشت پدر من تا به حال یکی از دوستان که کار کرده و Pathé اخبار و من سوار در مقابل سه پایه های دوربین خود را بر روی سقف است که شرکت استیشن واگن در macy’s رژه روز در زادگاه من. (من هنوز هم عکس ها.) جایی در طول مسیر Hoppy خود — من به شما بچه!—سوار بر اسب سفید خود را دائم الخمر و از آنجایی که من بالای آن استیشن واگن و ما در مورد همان ارتفاع او را تکان داد دست من!

و در اینجا چیزی است که باعث می شود کسیدی به ویژه مناسب برای دونالد باغ چشم انداز: در 1950s او تنها کابوی قهرمان که لباس پوشیدن و در سمت راست به کلاه خود را (به طور معمول نشانه ای از پسر بد) و در این روند ایجاد یک رنگ شوق برای پیراهن سیاه (نسخه خود را از یک coonskin کلاه) شکستن آن گذشته انجمن با یا فاشیسم ایتالیا و یا عزاداری و آوردن آن به فرهنگ ، به من بگو راستش نمی شما فکر می کنم یک باغ از “قهرمانان” در سن تهمت باید چند پیراهن سیاه و سفید و به طور فزاینده ای موسولینی-ish نگاه به آن ،

آمریکایی باغ خون

بنابراین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و من هر دو زندگی می کردند از طریق همین تلویزیون جهان در کودکی و جوانی. ما همچنین از طریق زندگی می کردند 9/11 هنوز هم در همان شهر اگر چه بر خلاف او من عملا یک “اولین پاسخ” در سایت از این دو سیم برج نه من دیدن تمام مسلمانان جشن در سراسر رودخانه در شهرستان نیوجرسی (به عنوان او ادعا کرد که او انجام داد). هنوز یک چیزی که من متقاعد شده: دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است اسامه بن لادن انتقام.

البته که همه خیلی طولانی در پیش است. قرن جدید به سختی آغاز شده بود. من تنها 57 و دونالد 55 هنگامی که آن دو ربوده هواپیما ناگهان ناودان به برج های دوقلو مرکز تجارت جهانی در وطن ما یک سوم سقوط به پنتاگون در واشنگتن و یک چهارم (احتمالا به سمت کاخ سفید یا کنگره) سقوط کرد به یک فیلد در ایالت پنسیلوانیا پس از آن مسافران می جنگیدند. تا کنون پس همه شما باید انجام دهید این است که نوشتن “9/11” و هر کس می داند (یا فکر می کند آنها می دانند که) آنچه در آن می ایستد. اما در 9/11 وجود دارد البته هیچ 9/11.

آن یک نفس رویداد غیر منتظره است (اگر چه به طور عادلانه سیا قبلا در جریان رئیس جمهور جورج دبلیو بوش و اسامه بن لادن تمایل به ربودن هواپیماهای تجاری ممکن است عملیات ترور… آه و در آنجا بود که مامور اف بی آی در ققنوس خواست که دفتر مرکزی “به بررسی مردان خاورمیانه, ثبت نام در مدارس پرواز”). هنوز سقوط آن برج و بخشی از مقر فوق العاده نظامی پیروز نهایی ابرقدرت جنگ سرد یکی از در حال حاضر به نام “ضروری” و “استثنایی” در سال 2001 بود و فراتر از آن تکان دهنده است.

مسلما تاریخ وجود دارد که باید بیاد اینجا. پس از همه آن بود که در واقع نظامی یا که پنتاگون که ازطریق اتحاد جماهیر شوروی. در واقع زمانی که ارتش آمریکا جنگیدند شوروی در عمده جنگ پروکسی در یک سیاره که در آن فاجعه هسته ای بود که همیشه فقط در اطراف گوشه آن را در بر داشت خود را قابل ملاحظه ای stalemated در کره جنوبی و dismally در کنار از دست دادن در ویتنام است.

اگر شما می خواهید به اعتباری که در آن به علت ارائه آن به سازمان سیا و واشنگتن متحدان عربستان که سرمایه گذاری سرسام آور تلاش از سال 1979 تا 1989 در بودجه حمایت و آموزش طالبان پیشینیان گروه از افغان افراط گرایان اسلامی را به ارتش سرخ در کشور خود. حمایت از آنها را به عنوان به خوبی (هر چند تا آنجا که شناخته شده است احتمالا نه در واقع بودجه ایالات متحده) یک جوان و ثروتمند عربستان شبه نظامی به نام باور کنی یا نه اسامه بن لادن که قبل از آن جنگ حتی به پایان رسید تا به حال تاسیس یک گروه به نام “پایه” یا القاعده بود و در سال 1996 اعلام “جنگ” در ایالات متحده است. بله و اگر آن را به ندرت ذکر شده در حال حاضر زمانی که اتهامات در حال پرواز سریع و خشمگین ممکن است در مورد اخیر روسیه کمک های مالی از طالبان برای کشتن در اکثر چند آمریکایی در افغانستان در آن سال ایالات متحده ریخت و میلیاردها دلار به… خوب نیست به آن را بیش از حد ماهرانه توانمندسازی افراط گرایان اسلامی برای کشتن سربازان که دیگر ابرقدرت توسط هزاران نفر در… بله از افغانستان ، چگونه است که برای تکان دهنده ؟

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

در سال 1989 به شکست ارتش سرخ در نهایت آرامی از آنچه در اتحاد جماهیر شوروی را در رهبری میخائیل گورباچف گرفته بود به تماس با “خونریزی زخم.” تنها دو سال بعد کشور خود درون منفجر و ایالات متحده به تنهایی باقی مانده بود رسما پیروز در سیاره زمین (با وجود آینده ای وحشتناک “محور شرارت” مواجه می شود) این کشور برای اولین بار در بی پایان قرن شاهنشاهی رقابت برای پیدا کردن خود را.

و دقیقا همان چیزی بود که پیروزمندانه ضروری استثنایی ابرقدرت انجام دهید اما یک دهه بعد دریافت شیرجه-معاون 19—فقط 19!—تا حد زیادی عربستان هواپیماربایان در خدمت کوچک و القاعده که جادوگر از ترور اسامه بن لادن که اصرار شد و سپس به تحریک واشنگتن به واقعی جنگ در جهان اسلام و پس از ایجاد و در عین حال بیشتر افراط گرایان اسلامی. و آیا او موفق خواهد شد ؟ شما شرط می بندم—و در یک مد حتی او بدون شک تا به حال تصور در وحشی ترین رویاهای خود را. فکر می کنم از 9/11 در واقع به عنوان بزرگترین مثال از “شوک و ترس” در این قرن است.

در اینجا احساس من هنوز هم به یاد داشته باشید از این هفته پس از 9/11 حملات که من تو را دیدم که در آن دولت جورج دبلیو بوش رئیس جمهور شد و به سمت حمله به افغانستان و سپس خدا ما را نجات عراق; هنگامی که من به تماشای ما رسانه های باریک تمرکز خود را به این کشور به عنوان بیشترین قربانی در عین حال مسلط و استثنایی محل بر روی زمین و اسامه بن لادن به عنوان شر نهایی در این سیاره; هنگامی که من به تماشای بی پایان یادبود مراسم آغاز خواهد شد و چه زود آمد به نام “جنگ علیه ترور” راه اندازی می شود تا به 60 (تعداد اونا: 60!) کشور در آن تفنگ مناظر, حتی اگر من هنوز نمی دانم که در 9/11 در آسیب دیده, پنتاگون, وزیر دفاع دونالد رامسفلد تبدیل شده بود به یک دستیار و گفت: “برو ، آن همه رفت و برگشت ، چیز مربوط و نه” با یک آینده تهاجم عراق صدام حسین را به وضوح در ذهن هر چند عراق مستبد تا به حال هیچ ارتباط آنچه به القاعده (چیزی است که شما نمی خواهد که شناخته شده از مقامات بالا در که دولت در آن سال) — در زمانی که در کوتاه (هر چند من هنوز نمی فکر می کنم از آن که در راه) من شخصا در کشور خود تبدیل به یک “خونریزی زخم” است که هرگز متوقف جریان و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن Covid-19 لحظه تبدیل به یک آمریکایی باغ از خون است.

بازگشت در اواخر سپتامبر سال 2001 با وجود داشتن شده است عمیقا درگیر دهه پیش از آن در کابوس جنگ ویتنام (و مخالفت با آن), من در حال حاضر می تواند حس جنگ آینده و آن را به من رخ داده است که این خواهد بود که بدترین دوره من تا کنون تجربه کرده بودند. در حال حاضر که ما در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا با صدها نفر از آمریکایی ها در حال مرگ روزانه یک بیماری است که منطقی مسئولیت رئیس جمهور و دولت می تواند تحت کنترل در آورده 3000 مرگ و میر ناشی از 9/11 شروع به نگاه مانند یک قطره در تلفات سطل. (با شروع از آوریل سال 2020 Covid-19 مرگ و میر در شهر نیویورک به تنهایی در حال حاضر پیشی گرفتن آن از 9/11 توسط 1,000.)

و من اشتباه در آن قوز در مورد این که بدترین دوره بود ؟ ذهن شما این فقط یک احساس دل و روده و سپس بیشتر—حتی اگر آن را به زودی به اندازه کافی منجر تقریبا به طور اجتنابناپذیری به ایجاد وب سایت من TomDispatch و تمرکز خود را بر آنچه معلوم شد که امریکا هرگز پایان دادن به جنگ این قرن است.

گذرنامه به هیچ جا

اجازه دهید یک چیز راست ، اگر در لحظه ای که شما به من گفته بود که این کشور را از رفتن به راه اندازی یک سری از جنگ برای همیشه لطفا برای در سراسر آنچه را که تبدیل به بخش مهمی از این سیاره و مبارزه با آنها ناامیدانه برای تقریبا دو دهه یا که بیشتر موفقیت ثابت وجود ندارد و در همان سال بیشتر یکی دولت یکی پس از دیگری خواهد پور مالیات دهندگان دلار به ارتش ایالات متحده 17 “هوش” سازمان و بقیه امنیت ملی دولت; آنچه که هنوز هم شناخته شده با دقت آنچه, به عنوان “بودجه دفاعی” که سال پیش تبدیل شده اند بزرگتر از کسانی که بعد از هفت بهترین-بودجه نظامی قدرت را در این سیاره ترکیبی و تا سال 2020 به 10 بعدی و هنوز هم در حال افزایش است که سرمایه گذاری داخلی از زیرساخت به همه گیر, آمادگی خواهد بود starvedfor پول در همان سال است که فقط در مورد هیچ کس اعتراض هر یک از این در سالن کنگره و یا خیابان های امریکا من فکر می کردم شما یک دیوانه—و یا به جای جهان بهترین نویسنده dystopian داستان.

اگر شما تا به حال به من گفت که در آن سال از دو قدرت بزرگ این قرن چین و ایالات متحده یک افزایش دیگر تا کنون بیشتر به وضوح در حال سقوط—دومی که از دست دادن حدود 7000 پرسنل نظامی (و حداقل یکی دیگر از 8000 پیمانکاران نظامی) و بسیاری از زخمی ها به صحبت می کنند از کسانی که به خانه آمد با PTSD یا تحت فشار مکرر استقرار به sorriest از درگیری, خودکشی, در حالی که سابق همانطور که نیویورک تایمز گزارش داد به تازگی در پی خونین (اما نه weaponized) برخورد در چین, مورد مناقشه مرزی هیمالیا با هند را از دست داده اند بعد به هیچ کدام, من نمی خواهد که به اعتقاد شما. (“در چهار دهه” را به عنوان تایمز نوشت: “مردم ارتش آزادی از دست داده بود فقط سه سرباز به مبارزه در خارج از کشور—نیروهای نظامی که کشته شدند در عملیات حفظ صلح سازمان ملل متحد در مالی و سودان جنوبی در سال 2016.”)

اگر شما تا به حال به من گفت که رو ویرانگر ویروس رهبر یکی را تا حد زیادی سرکوب آن—مسلما با استفاده از استبدادی ترین روش—در حالی که در جستجوی خود را برای انتخاب مجدد رهبر دیگر رسما هنوز هم بزرگترین قدرت در این سیاره خواهد آن را نادیده بگیرد باز اقتصاد و کلیساها و مدارس و موسسات از هر نوع و تماشای آن را اجرا وحشی بدون برنامه در چشم; اگر شما تا به حال به من گفت که کمتر از 5000 نفر می میرند در آن کشورها و بیش از 134,000 (و هنوز هم) در دیگر ترک آمریکا مرده 9/11 و جنگ های خونین این قرن در سایه, و که در آن همه چیز فقط بدتر من نمی خواهد که به اعتقاد شما. نه برای یک ثانیه.

و اگر بالاتر از همه شما به من گفته بود که به عمق آن سال از خونریزی خارج از کشور و به طور فزاینده ای در خانه ای نزدیک به اکثریت آمریکایی ها خواهد رای برای (به عنوان من wroteduring انتخابات 2016) ارسال یک بمب گذار انتحاری به کاخ سفید, من می خواهم به شما گفته است که اگر اسامه بن لادن کشته شده اند توسط مهر تیم شش در پاکستان و به خاک سپرده شد در briny در سال 2011 دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن او زندگی می کنند و که بن لادن تا به حال برنده دو بار—یک بار با تشکر از کسانی که مضحک مرگبار برای همیشه لطفا برای جنگ در سراسر جهان اسلام و بار دوم با تشکر از همه گیر از جهنم و رئیس جمهور از همان محل.

تصور کنید اگر در سال 1991 زمانی که اتحاد جماهیر شوروی درون منفجر من تا به حال به شما گفته که در سال 2020 کاملا سه دهه دور یک آمریکایی گذرنامه خواهد بود بیشتر و یا کمتر به معنای واقعی کلمه یک سند برای سفر به هیچ جا. بحث در مورد خونریزی و یا حتی خونریزی زخم! در سال های آینده من فکر می کنم از آن خواهد شد بیشتر از همیشه آشکار است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود, در واقع اثبات اسامه بن لادن را با موفقیت از این واقعیت است که 9/11 و کسانی که 19 هواپیماربایان شد همه که مورد نیاز برای تولید جهان از رویاهای خود را و زخم است که با آن رفت.

و اگر شما تعجب که چرا من نوشت: این قطعه با طولانی ترین جملات من احتمالا می تواند ایجاد, پاسخ به اندازه کافی ساده است: دو دهه به قرن بیست و یکم من فکر می کنم آن را باید آشکار است که آمریکایی ها داده شده است فوق العاده و حتی شاید indispensably جمله طولانی بدون آزادی مشروط در یک سیاره در حال حاضر حرارت به نقطه جوش 94,000,000 مایل از خورشید است.

این واقعا نمی تواند “آمریکایی قرن” اما من شک این خواهد بود که چینی یکی از دو. آن زمان این خدمه انجام می شود ممکن است هیچ کس قرن. با تشکر از پشته اسامه! این است که خود را زخم خونریزی بیش از حد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themespragmatic slotlarıElf Bar 5000hipercasino bedava bonusaviator sinyal hilesiMobil Ödeme Bozdurmarekorbetgenco bahisVan Escortdeneme bonusu veren sitelerbahis siteleri