Donald J(esus) مغلوب ساختن پیشی جستن

“درست است معلم در دفاع از خود دانش آموزان در برابر نفوذ شخصی خود…. او را شاگرد.”

—Amos Bronson Alcott, “Orphic سخنان” از شماره گیری

آن را بسیار نمادین عمل نماد که از دست رفته بود تقریبا همه ناظران به دلیل آن غیر منتظره بود و قطعا غیر معمولی. این عملکرد از مغلوب ساختن پیشی جستن در تاریخ 5 ژوئن سال 2020 است. آن صورت گرفت که روز بعد از آنجا تا به حال شده است یک آتش سوزی کوچک در سنت جان اسقفی کلیسا یک کلیسای بسیار نزدیک به خانه که در آن تهمت ، در آن روز مغلوب ساختن پیشی جستن و شاگردان خود را در شرکت بسیار نمادین و عمیقا در حال حرکت سفر به سنت جان منظور اطمینان و آرامش یک کشور riven با قتل جورج فلوید در مینیاپولیس چند روز قبل.

رسمی بخشی از این رویداد زمانی شروع شد که دادستان کل ویلیام بار بی سر و صدا در سمت چپ باغ گل رز که در آن تهمت بود trumpeting در مورد همه فن حریف غیر مذهبی مهم است. پس از ترک باغ گل رز را بر عهده گرفت دو نقش برای آماده سازی راه را برای آمدن از مغلوب ساختن پیشی جستن: Thurifer و سرور.

نقش Thurifer است معمولا نقش های اختصاص یافته به یک فرد بالغ که مسئول روشنایی thurible, یک بخور سوز حاوی زغال چوب. این Thurifer نوسانات thurible به او و یا او به پیاده روی پایین راهرو کلیسا, پخش كردن, عطر بخور دادن در سراسر کلیسا و اتفاقا ضربه زدن از راه کسی را مانع شد. به جای نوسانی thurible که پاکسازی منطقه از طریق آن مغلوب ساختن پیشی جستن به زودی خواهد بود عبور بر استناد کمک پرسنل مسلح بودند. آنها با استفاده از فلش-انفجار نارنجک و گاز اشک آور برای آماده سازی منطقه برای ظهور مغلوب ساختن پیشی جستن.

در رابطه با انجام نقش Thurible این بار نیز به عهده گرفت نقش اول Crucifer. اولین Crucifer این کار اختصاص داده شده است برای حمل صفوف عبور در ورود به کلیسا و منجر به شرکت کنندگان به محراب که در آن آنها فرض خود اختصاص داده ، اگر چه نه تجویز تابع اول Crucifer توسط پیشرو در صفوف تضمین می کند که هیچ چیز وجود دارد در راهرو است که به جلوگیری از کسانی که در صفوف منظم از ورود در حوزه مربوطه خود اختصاص داده ، مسلح پرسنل ساخته شده است که غیر ضروری است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

ژوئن 5 رویداد بود البته تا حدودی متفاوت از آن صورت گرفت نه در کلیسا اما در ورودی آن. با این وجود با فرض اینکه هر دو نقش را بر بیمه که کل منطقه آماده شد برای آمدن تهمت با داشتن تماشاچیان حذف شده است. زیر بار اقدامات مغلوب ساختن پیشی جستن وارد همراه با شاگردان خود و چند چوب لباسی ،

یکی از شاگردان همراه با مغلوب ساختن پیشی جستن در زیارت او بود مورد علاقه خود را Ivanka Trump. به او شده بود واگذار مقدس وظیفه حمل و نقل مقدس از کاخ سفید به کلیسا برای استفاده از مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان او ارائه اطمینان به ملت زده با خشونت است. Ivanka انجام مقدس در بکر و در عین حال شیک, سفید, کیف پول. پس از ورود به کلیسا و هنگامی که مغلوب ساختن پیشی جستن نشان داد او آماده بود برای دریافت کتاب مقدس او بی سر و صدا باز کیف پول و رسما تحویل مقدس به مغلوب ساختن پیشی جستن.

به طور کامل در دستور کار او را به انجام Ivanka دست مقدس به مغلوب ساختن پیشی جستن وارونه است. از مغلوب ساختن پیشی جستن میزان با محتویات آن و یا آن وضعیت در زمان کتاب مقدس از او. فرض کنید خود را بیشتر جدی رفتار او بی سر و صدا تبدیل شده مواجه میدان خالی از تماشاچیان به جز اختصاص داده شده خود را پیروان و شاگردان و برگزاری مقدس در دست راست خود را مطرح و آن را برای جهان برای دیدن و برای عکاسان برای عکاسی به طوری که این لحظه جدی خواهد بود برای همیشه بخشی از تاریخ کشور مورد علاقه خود را و از سنت جان کلیسا. (هیبت از لحظه ای بود و کمی آشفته توسط این واقعیت است که نشانه که دوخته شده بود به اتصال این کتاب مقدس خاص بود اویزان از پایین کتاب نشان می دهد که مقدس برگزار می شد وارونه با مغلوب ساختن پیشی جستن. که کمی بی دست و پا اگر طنز, لمسی به سادگی ثابت کرد که این تهمت وجود متعالی خود را موقعیت است که مانند مسیح و بقیه از ما انسان است. پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به هیچ وجه قصد خواندن کتاب مقدس در آن و یا هر زمان دیگر این ضعف چیزی برای کاستن از هیبت این مناسبت است.)

به ارائه یک بیت از انواع تهمت و فرض های مختلف ژست در مقابل کلیسا, فکر, قبل از هر عکس چگونه او می تواند بهترین به نظر می رسد به تماشاچیان. او به این نتیجه رسیدند عکس op با دعوت از شش نفر از شاگردان خود را که همراه او جدی راه رفتن از کاخ سفید به کلیسا برای پیوستن به او برای نهایی عکس گرفته شود.

همه در همه, آن را یک حرکت مناسبت و یکی نیست به زودی به فراموشی سپرده شود هر که آن را دیدم. به عنوان برگ برنده را تماشاچیان باور خود نما شد ادای احترام اتصالات به حافظه جورج فلوید, مردی که به یاد می شود نه تنها برای زندگی خود را, اما برای اثر مرگ او تا به حال در مردم در سراسر جهان است. همیشه تمرکز خود را مغلوب ساختن پیشی جستن باید تعجب به عکس های گرفته شده, آیا خود مرگ احتمالی خواهد بیرون کشیدن همان نمایش از محبت برای او و ستایش برای او انجام شده در طول زندگی خود. او به سادگی می خواهید به صبر کنید برای پیدا کردن تا زمانی که روز بزرگ می آید. او می توانید بقیه مطمئن است که بسیاری از ما در انتظار پاسخ به این سوال با عنوان خیلی اشتیاق او به عنوان.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de