دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن فعال گارد ملی در کالیفرنیا و نیویورک واشنگتن

مارس 22 (UPI) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یکشنبه اعلام کرد که او فعال گارد ملی در کالیفرنیا و نیویورک و واشنگتن در تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19.

در طول یک جلسه توجیهی کاخ سفید Coronavirus وظیفه نیروی مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد که دولت فدرال را به صندوق ماموریت اما هر سه متحده باقی خواهد ماند در فرماندهی گارد ملی.

نیویورک و واشنگتن حساب برای حدود نیمی از تایید coronavirus موارد در ایالات متحده است.

“ما در حال برخورد نیز با کشورهای دیگر اما این کشورها شده اند ضربه سخت” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او دستور سازمان مدیریت اضطراری فدرال به عرضه چهار فدرال ایستگاه های پزشکی با 1000 تخت برای نیویورک هشت فدرال ایستگاه های پزشکی با 2000 تخت برای کالیفرنیا و سه فدرال ایستگاه های پزشکی و همچنین سه کوچکتر ایستگاه های پزشکی با 1000 تخت برای واشنگتن است.

علاوه بر این واشنگتن دریافت خواهد کرد 369,000 N-95 ماسک و 575,000 O-78 فولاد ماسک و نیویورک خواهد شد 186,416 ماسک و 444,000 فولاد ماسک.

“این اقدام آنها را به حداکثر انعطاف پذیری به استفاده از گارد ملی در برابر ویروس بدون نیاز به نگرانی در مورد هزینه و یا مسئولیت و آزاد کردن منابع دولتی برای حفاظت از سلامت و ایمنی مردم در دولت خود را,” او گفت:.

مغلوب ساختن پیشی جستن همچنین گفت که USNS Mercy نیروی دریایی بیمارستان کشتی ارسال خواهد شد به لس آنجلس و USNS راحتی ارسال خواهد شد به سواحل شرق به احتمال زیاد در بندر نیویورک.

تهمت نیز تایید درخواست توسط واشنگتن و رژیم صهیونیستی. جی Inslee برای فدرال فاجعه اعلام پیوستن به نیویورک

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de