دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, باراک اوباما, جورج دبلیو بوش, بیل کلینتون در پاسخ به جورج فلوید مرگ

ژوئن 3 (بی بی سی) — در پی در سراسر کشور تظاهرات بیش از روز یادبود مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس مینیاپولیس رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان به خوبی به عنوان رئیس جمهور سابق باراک اوباما و جورج دبلیو بوش و بیل کلینتون اند.

در اینجا کلمات خود را:

تبلیغات

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده این سخنان در باغ گل رز کاخ سفید روز سه شنبه به نقل از کاخ سفید متن:

“من همکار آمریکایی

اولین و بالاترین وظیفه به عنوان رئیس جمهور است که برای دفاع از کشور بزرگ ما و مردم آمریکا است. من سوگند سوگند به رعایت قوانین کشور ما و است که دقیقا آنچه که من انجام خواهد داد.

همه آمریکایی ها به درستی بیمار و شورش توسط, وحشیانه, مرگ جورج فلوید. دولت من به طور کامل متعهد است که برای جورج و خانواده اش, عدالت, خدمت خواهد شد. او نمی خواهد که جان بیهوده است. اما ما نمی توانیم اجازه صالح گریه می کند و مسالمت آمیز معترضان به غرق کردن توسط مردم خشمگین. بزرگترین قربانیان شورش در حال صلح دوست شهروندان در فقیرترین جوامع ما و به عنوان رئیس جمهور خود من مبارزه خواهد کرد به نگه داشتن آنها را امن. من به مبارزه برای محافظت از شما. من رئیس جمهور شما از نظم و قانون و متحد از همه معترضان مسالمت آمیز.

اما در روزهای اخیر ملت ما شده است گریبانگیر حرفه ای توسط حرفه ای و آنارشیست ها و خشونت اوباش های انجام غارتگران مجرمان مهاجم, Antifa, و دیگران. تعدادی از دولت های ایالتی و محلی نتوانسته اند به اقدام لازم را برای حفاظت از ساکنان خود را. مردم بی گناه شده اند و وحشیانه مورد ضرب و شتم مثل مرد جوان در دالاس تگزاس بود که در سمت چپ در حال مرگ در خیابان و یا در شمال ایالت نیویورک وحشیانه مورد حمله اراذل و اوباش خطرناک.

تبلیغات

کسب و کار کوچک صاحبان دیده رویاهای خود را کاملا نابود شده است. نیویورک بهترین آمار شده اند در مواجهه با آجر. شجاع پرستاران که مبارزه ویروس می ترسند به ترک خانه های خود. یک پلیس در حوزه ایستگاه تاخت و تاز شده است. در اینجا در پایتخت کشور یادبود لینکلن و جنگ جهانی دوم یادبود تخریب شده است. یکی از تاریخی ترین کلیساها به آتش کشیده شد. یک افسر فدرال در کالیفرنیا یک آفریقایی-آمریکایی اجرای قهرمان ضرب گلوله کشته شد.

این اعمال اعتراض مسالمت آمیز. این اقدامات داخلی و ترور. نابودی زندگی افراد بی گناه و از ریختن خون بی گناه است و جرم به بشریت و جنایت علیه خدا.

امریکا نیاز به ایجاد نه تخریب; همکاری تحقیر نمی; امنیت و نه هرج و مرج; شفا نه نفرت; عدالت نه هرج و مرج. این ماموریت ما است و ما موفق خواهد شد. صد در صد ما را موفق خواهد شد. کشور ما همیشه برنده است.

است که چرا من فوری ریاست جمهوری اقدام به توقف خشونت و بازگرداندن امنیت و ایمنی در امریکا است. من بسیج همه در دسترس فدرال منابع — نظامی و غیر نظامی — برای جلوگیری از شورش و غارت برای پایان دادن به تخریب و آتش سوزی و حفاظت از حقوق مطیع قانون آمریکایی از جمله متمم دوم حقوق.

بنابراین اقدامات زیر در حال رفتن به اثر بلافاصله:

برای اولین بار ما در حال پایان دادن به شورش و بی قانونی است که در سراسر کشور ما است. ما به پایان خواهد رسید آن را در حال حاضر. امروز من به شدت توصیه می شود به هر استاندار برای استقرار گارد ملی در تعداد کافی است که ما تسلط خیابان. شهرداران و فرمانداران باید ایجاد قاطع اجرای قانون حضور تا خشونت شده است quelled.

تبلیغات

اگر یک شهر یا یک کشور حاضر به اقدامات لازم برای دفاع از زندگی و اموال خود را از ساکنان آن من خواهد شد استقرار نظامی ایالات متحده و به سرعت حل این مشکل برای آنها.

من نیز مصرف سریع و قاطع عمل برای محافظت از ما سرمایه بزرگ, Washington, d. C. آنچه اتفاق افتاده در این شهرستان شب گذشته بود و در کل ننگ. به عنوان ما صحبت می کنند, من اعزام هزاران و هزاران نفر از سربازان به شدت مسلح نظامی پرسنل و مأموران اجرای قانون برای جلوگیری از شورش, غارت خرابکاری ضرب و جرح و گستاخ تخریب اموال.

ما در حال قرار دادن همه در warning: ما 7 ساعت منع رفت و آمد به شدت اجرا خواهد شد. کسانی که تهدید می کند بی گناه از زندگی و اموال خواهد شد, بازداشت, بازداشت و محاکمه به حد کمال از قانون است.

من می خواهم این سازمان از این ترور بود که متوجه شما خواهد شد مجازات شدید و احکام طولانی مدت در زندان است. این شامل Antifa و دیگران که منجر محرکین از این خشونت است.

یک نظم و قانون — و این است که آنچه در آن است: یک قانون است. ما یک قانون است. و هنگامی که دوباره بازسازی شده است و به طور کامل بازسازی ما کمک خواهد کرد که شما ما کمک خواهد کرد که کسب و کار شما و ما خواهد شد کمک به خانواده خود را.

امریکا تاسیس شده است بر حکومت قانون است. این بنیاد از ما رفاه و آزادی ما و ما بسیار راه زندگی است. اما که در آن هیچ قانون وجود دارد و نه فرصت. جایی که عدالت وجود ندارد, وجود ندارد و آزادی. که در آن هیچ ایمنی وجود دارد و نه آینده.

تبلیغات

ما باید هرگز به خشم یا نفرت. اگر کینه توزی و خشونت حاکم است پس از آن هیچ یک از ما رایگان است.

من را از این اقدامات امروز با عزم راسخ و درست و عشق پرشور برای کشور ما است. تا کنون ما بزرگترین روز پیش روست.

با تشکر از شما بسیار سپاسگزارم.”

رئیس جمهور سابق باراک اوباما

فایل عکس توسط کمیل Krzaczynski/تابناک

اوباما منتشر شد در این بیانیه در رسانه ها و از طریق توییتر در روز دوشنبه:

“همانطور که میلیون ها نفر از مردم در سراسر کشور را به خیابان ها و بالا بردن صدای خود را در پاسخ به کشتار جورج فلوید و مداوم مشکل نابرابر عدالت من شنیده ام بسیاری از بپرسید که چگونه ما می تواند به حفظ حرکت را در مورد تغییر واقعی.

در نهایت این خواهد بود تا به نسل جدیدی از فعالان به شکل استراتژی است که بهترین متناسب با زمان. اما به اعتقاد من وجود دارد برخی از درس های اساسی را به منظور جلب از تلاش های گذشته است که ارزش به خاطر سپردن.

اولین موج اعتراضات در سراسر کشور نمایندگی واقعی و مشروع و نا امیدی بیش از یک دهه عدم اصلاح شیوه های پلیس و گسترده تر سیستم عدالت کیفری در ایالات متحده است. اکثریت قریب به اتفاق شرکت کنندگان مسالمت آمیز است, شجاع مسئول و الهام بخش است. آنها شایسته احترام ما و پشتیبانی نه محکومیت — چیزی است که پلیس در شهرستانها مانند کامدن (آرکانزاس) [N. J.] و فلینت [Mich.] باید commendably درک.

از سوی دیگر این اقلیت کوچک از مردمی که با توسل به خشونت در اشکال مختلف اعم از واقعی خشم و صرف فرصت, قرار دادن مردم بی گناه در خطر ترکیب تخریب محله است که اغلب در حال حاضر کوتاه در خدمات و سرمایه گذاری و ایجاد اختلال از بزرگتر شود. من تو را دیدم یک سالمند زن در حال مصاحبه امروز در اشک چون تنها فروشگاه مواد غذایی در محله خود شده بود سطل آشغال. اگر سابقه هر گونه راهنمای فروشگاه های که ممکن است سال ها به عقب می آیند. پس بیایید نه بهانه خشونت و یا توجیه آن و یا در آن شرکت کنند. اگر ما می خواهیم سیستم عدالت کیفری و جامعه آمریکا در به کار در یک بالاتر اخلاقی, کد, پس ما باید به مدل که کد خودمان.

تبلیغات

دوم من شنیده ام برخی از نشان می دهد که عود مشکل از تعصب نژادی در سیستم عدالت کیفری نشان میدهد که تنها در تظاهرات و مستقیم عمل می آورد در مورد تغییر و رای دادن و مشارکت در انتخابات سیاست اتلاف وقت است. من نمی توانستم بیشتر اختلاف نظر دارند. نقطه در اعتراض به افزایش آگاهی عمومی به ویژه در بی عدالتی و قدرت می شود که ناراحت کننده; در واقع در طول تاریخ آمریکا آن را اغلب تنها شده است در پاسخ به اعتراضات و نافرمانی مدنی که نظام سیاسی حتی مورد توجه جوامع به حاشیه رانده شده. اما در نهایت آرمان های خود را برای ترجمه به قوانین خاص و نهادی شیوه های — و در یک دموکراسی که فقط اتفاق می افتد زمانی که ما انتخاب مقامات دولتی که پاسخگو به خواسته های ما.

علاوه بر این برای ما مهم است به درک که سطوح دولت را بزرگترین ضربه بر ما سیستم عدالت کیفری و پلیس شیوه های. هنگامی که ما فکر می کنم در مورد سیاست بسیاری از ما تنها به تمرکز بر روی ریاست جمهوری و دولت فدرال است. و بله, ما باید مبارزه را به مطمئن شوید که ما یک رییس جمهور و کنگره آمریکا و وزارت دادگستری و یک قضائیه فدرال که در واقع تشخیص مداوم خورنده نقش است که نژاد پرستی در جامعه ما و می خواهید به انجام کاری درباره آن. اما مقامات منتخب که مهم ترین در اصلاح ادارات پلیس و نظام عدالت کیفری کار در دولت و در سطوح محلی.

این شهرداران و مدیران شهرستان که انتصاب ترین روسای پلیس و مذاکره و چانه زنی جمعی توافق با پلیس اتحادیه های کارگری. این منطقه وکلای دولت و وکلای که تصمیم می گیرید که آیا یا نه به بررسی و در نهایت به اتهام کسانی که در پلیس سوء. کسانی که همه مواضع انتخاب. در برخی از مکان های پلیس نقد و بررسی تخته با قدرت به نظارت پلیس انجام شده و همچنین. متاسفانه میزان مشارکت در این مسابقات محلی است که معمولا pitifully پایین به خصوص در میان افراد جوان-که باعث می شود هیچ حس با توجه به تاثیر مستقیم این دفاتر باید در عدالت اجتماعی مسائل نه به ذکر این واقعیت است که چه کسی برنده و چه کسی از دست می دهد کسانی که صندلی است که اغلب توسط فقط چند هزار و یا حتی چند صد آرا.

تبلیغات

بنابراین خط پایین این است: اگر ما می خواهیم به تغییر واقعی و سپس انتخاب نیست بین اعتراض و سیاست است. ما باید هر دو را انجام دهد. ما باید به بسیج به منظور بالا بردن آگاهی و ما باید به سازماندهی و بازیگران ما رای را به مطمئن شوید که ما انتخاب نامزدها که اقدام به اصلاحات.

در نهایت مشخص تر ما می توانیم خواسته های عدالت کیفری و پلیس اصلاحات سخت تر از آن خواهد بود برای مقامات منتخب فقط به ارائه خدمات لب به باعث و سپس سقوط به کسب و کار به طور معمول پس از تظاهرات دور رفته اند. محتوای که اصلاحات در دستور کار متفاوت خواهد بود برای جوامع مختلف. یک شهر بزرگ ممکن است نیاز به یک مجموعه ای از اصلاحات; یک جامعه روستایی ممکن است نیاز دیگر. برخی از سازمان ها نیاز عمده فروشی توانبخشی; دیگران باید پیشرفت های جزئی. هر سازمان اجرای قانون باید سیاست های روشن از جمله یک نهاد مستقل است که انجام تحقیقات به اتهام سوء رفتار. خیاطی اصلاحات برای هر جامعه نیاز فعالان محلی و سازمان ها برای انجام تحقیقات خود را و آموزش شهروندان در جامعه خود چه استراتژی کار می کنند.

اما به عنوان یک نقطه شروع در اینجا یک گزارش و جعبه ابزار توسعه یافته توسط رهبری کنفرانس مدنی و حقوق بشر و بر اساس کار نیروی کار در قرن 21 Policing که من تشکیل شده که من در کاخ سفید است. و اگر شما علاقه مند در مصرف بتن عمل ما و همچنین ایجاد یک سایت اختصاصی در آمریکا پایه و اساس برای جمع و مستقیم شما را به منابع مفید و سازمانهای ایم که مبارزه با مبارزه خوب در سطح محلی و در سطح ملی برای سال.

تبلیغات

من تشخیص می دهم که در این چند ماه گذشته شده است و dispiriting — که ترس و غم و اندوه عدم قطعیت و مشکلات یک بیماری همه گیر شده اند مرکب غم انگیز یادآوری است که تعصب و نابرابری هنوز هم شکل خیلی از زندگی آمریکایی. اما تماشای اوج فعالیت از افراد جوان در هفته های اخیر از هر نژاد و هر ایستگاه باعث می شود من امیدوار. اگر رفتن به جلو ما می توانید کانال ما قابل توجیه خشم به صلح پایدار و موثر اقدام و سپس این لحظه می تواند یک نقطه عطف در کشور ما سفر طولانی به زندگی می کنند تا ما بالاترین آرمان.

بیایید به کار می کنند.”

رئیس جمهور سابق جورج دبلیو بوش

فایل عکس توسط Monika Graff/تابناک

بوش منتشر شد در این بیانیه روز شنبه:

“لورا و من نگران توسط, وحشیانه, خفگی جورج فلوید و ناراحت از بی عدالتی و ترس که خفه کشور ما است. در عین حال ما باید در برابر اصرار به صحبت کردن به دلیل این است که زمان برای ما سخنرانی. این زمان برای ما به گوش دادن. وقت آن است که برای امریکا به بررسی ما غم انگیز شکست — و که ما انجام می دهیم ما همچنین برخی از ما جبران نقاط قوت.

آن باقی مانده است تکان دهنده شکست است که بسیاری از آمریکایی های آفریقایی تبار به خصوص جوان مردان آفریقایی-آمریکایی هستند مورد آزار و اذیت و تهدید در کشور خود را دارند. این قدرت زمانی که معترضان حفاظت شده توسط مسئول اجرای قانون, مارس برای آینده ای بهتر. این تراژدی-در یک سری از فجایع مشابه — افزایش دیر سوال: آیا ما در پایان سیستمیک نژاد پرستی در جامعه ما? تنها راه برای دیدن خودمان در یک نور واقعی است برای گوش دادن به صدای بسیاری از کسانی که در حال صدمه زدن و عزادار. کسانی که مجموعه ای از سکوت آن صداها را درک نمی کنند معنای امریکا-و یا چگونه آن را تبدیل به مکانی بهتر است.

تبلیغات

امریکا بزرگترین چالش شده است برای متحد کردن مردم از زمینه های مختلف به یک ملت واحد از عدالت و فرصت است. دکترین و عادات برتری نژادی که پس از نزدیک به تقسیم کشور ما هنوز هم ما را تهدید می کند اتحادیه. پاسخ به مشکلات آمریکا در حال پیدا می کنند تا به آمریکا — آرمان به حقیقت اساسی است که همه انسان ها برابر خلق شده و وقف خدا با حقوق خاص. ما اغلب دست کم گرفت چگونه رادیکال که واقعا تلاش است و چگونه ما گرامی چالش اصول سیستم های در نظر گرفته شده و یا فرض بی عدالتی است.

قهرمانان آمریکا — از فردریک داگلاس به Harriet Tubman به آبراهام لینکلن به مارتین لوتر کینگ جونیور — در حال قهرمانان وحدت. تماس خود را شده است هرگز برای fainthearted. آنها اغلب نشان داد این کشور را نگران کننده تعصب و بهره برداری — لکه ها بر روی شخصیت ما گاهی اوقات دشوار است برای آمریکا اکثریت را به بررسی. ما فقط می توانید ببینید واقعیت در امریکا نیاز به دیدن آن از طریق چشم از تهدید مظلوم و محروم. که دقیقا همان جایی که ما در حال حاضر ایستاده است.

بسیاری از شک عدالت در کشور ما و با همین دلیل خوب. مردم سیاه و سفید دیدن مکرر نقض حقوق خود را بدون فوری و پاسخ کافی از موسسات آمریکایی. ما می دانیم که ماندگار عدالت را تنها با استفاده صلح آمیز است. غارت و چپاول است و نه آزادی و تخریب است نه پیشرفت. اما ما همچنین می دانیم که صلح پایدار در جوامع ما نیاز به واقعا در برابر عدالت است. حاکمیت قانون در نهایت بستگی به انصاف و مشروعیت نظام قانونی است. و دستیابی به عدالت برای همه است و این وظیفه همه است.

تبلیغات

این کار نیاز به سازگار شجاع و خلاق تلاش کنند. ما در خدمت همسایگان ما بهترین زمانی که ما سعی می کنیم به درک تجربه خود را. ما عاشق همسایگان ما به خودمان زمانی که ما آنها را درمان به عنوان برابر در هر دو حفاظت و شفقت است. یک راه بهتر وجود دارد — راه همدلی و تعهد و اقدام جسورانه و صلح ریشه در عدالت است. من مطمئن هستم که با هم آمریکایی ها را انتخاب کنید راه بهتر است.”

رئیس جمهور سابق بیل کلینتون

کلینتون منتشر شد در این بیانیه در روز شنبه:

“در روز پس از جورج فلوید مرگ آن است که غیر ممکن است به احساس غم و اندوه برای خانواده اش-و خشم و نفرت و نا امیدی که مرگ او آخرین در یک خط طولانی از فاجعه و بی عدالتی و دردناک یادآوری است که یک فرد نژاد هنوز تعیین چگونه آنها برخورد خواهد شد تقریبا در هر جنبه ای از زندگی آمریکایی.

هیچ کس سزاوار مرگ راه جورج فلوید بود. و حقیقت این است که اگر شما سفید در امریکا شانس هستند شما نخواهد بود. که حقیقت این است که آنچه که زمینه ساز درد و خشم است که بسیاری از احساس و ابراز — که مسیر تمام زندگی می تواند اندازه گیری و بی ارزش با رنگ پوست است.

پنجاه و هفت سال پیش دکتر [مارتین لوتر] King [جونیور] از خواب یک روز هنگامی که او چهار فرزند کوچک خواهد بود قضاوت با رنگ پوست خود را, اما با محتوای شخصیت خود را.’ امروز که رویایی به نظر می رسد حتی بیشتر از رسیدن و ما هرگز در رسیدن به آن اگر ما به خاطر درمان مردم رنگ با ناگفته فرض که آنها کمتر از انسان است.

تبلیغات

ما باید برای دیدن هر یک از دیگر به عنوان به همان اندازه مستحق زندگی, آزادی و احترام و عزت و برائت. ما باید از خودمان بپرسیم و هر یک از دیگر پرسش های سخت و با دقت گوش دادن به پاسخ.

اینجا جایی است که من می خواهم شروع کنم.

اگر جورج فلوید شده بود سفید دستبند و دروغ گفتن بر روی زمین خواهد او زنده بود امروز ؟

چرا این خاطر اتفاق می افتد ؟

آنچه می تواند ما را به اطمینان حاصل شود که هر جامعه است و اداره پلیس به آن نیاز دارد و سزاوار?

چه می توانم انجام دهم ؟

ما نمی توانیم صادقانه پاسخ این پرسش در تقسیم و تسخیر ما در مقابل آنها تغییر سرزنش و شانه خالی کردن از مسئولیت جهانی زندگی میکنیم. مردم با قدرت باید اول — سوالات جواب گسترش که ‘ما’ و کوچک که آنها را قبول برخی از سرزنش و فرض مسئولیت بیشتر. اما بقیه ما باید برای پاسخ به این سوالات بیش از حد.

آن را حداقل ما می توانید انجام دهید برای جورج فلوید خانواده و خانواده های دیگر آمریکایی که در نظر گرفته شده است با رنگ پوست خود را به جای محتوای شخصیت خود را. آینده کشور به آن بستگی دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im