دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن: هنوز هیچ تصمیم جدید مدیر اطلاعات ملی

Feb. 23 (UPI) — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یکشنبه گفت که او هنوز تصمیم گیری ساخته شده است که او را نامزد به عنوان بعدی مدیر اطلاعات ملی.

مغلوب ساختن پیشی جستن به نام سفیر آمریکا در آلمان ریچارد Grenell به عنوان دومین سرپرست هوش در روز پنج شنبه پس از دن کت استعفا داد و از این موقعیت در ماه اوت گذشته اما گفت که او و همکارانش نامزدهای متعدد به صورت دائمی ،

“این فقط یک کار موقت,” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت:. “ما پنج نفر است که ما به دنبال در بسیار جدی افراد متخصص و در برخی از نقطه در آینده ای نه چندان دور ما اعلام می شود که آنها چه کسانی هستند.”

رئیس جمهور همچنین اشاره کرد که او جایگزین سابق اقدام DNI جو مگوایر با Grenell است که در خدمت به عنوان نماینده آلمان به دلیل او تا به حال به از پست 11 مارس.

“زمان خود آمد تا او مجبور به ترک” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

پس از اعلام Grenell به عنوان جدید اقدام DNI تهمت ستایش مگوایر برای انجام یک “فوق العاده شغل” در پست و پیشنهاد او ممکن است رهبری برای دیگر دولت موقعیت.

انتخاب Grenell شد و با انتقاد از مقامات اطلاعاتی از جمله بهداشت ، علامت هشداردهنده D-Va., که گفت که او فاقد “هر هوش و تجربه” و متهم مغلوب ساختن پیشی جستن از تلاش برای “گریز” سنا اقتدار به توصیه و رضایت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de