که در آن در حال تماس برای مغلوب ساختن پیشی جستن استعفای ؟ پس از اولین سال در کاخ سفید مغلوب ساختن پیشی جستن است impeachable ترین یاغی های غنی سازی بیشتر بی مهارت رئیس جمهور در تاریخ ایالات متحده است. او به طور کامل متکی بر دروغ و قربانی برای جلوگیری از گرفتن مسئولیت برای خود را شکست. تهمت نمی حتی برنده محبوب رای کالج انتخاباتی انتخاب شده او است. رئیس جمهور تهمت است fomented هرج و مرج و فساد در دولت او بدون مواجهه با مصر خواستار استعفای خود را.

وضعیت خوابیده به پشت و کری سپر مغلوب ساختن پیشی جستن از هرگونه پاسخگویی است. تحت سلطه شیطانی “مسکو میچ” مک کانل سنا مانع از مغلوب ساختن پیشی جستن از متهم تحت استیضاح بند از قانون اساسی است. اما برگ برنده این مورد در برابر خود – “من یک مقاله دوم که در آن من حق را به انجام آنچه من می خواهم به عنوان رئیس جمهور.” مغلوب ساختن پیشی جستن می کند در بیانیه ای که هر روز تصمیم گیری با بی پروا و دو برابر را دروغ متهم مردم از جنایات عطف دولت ما به کسب و کارهای بزرگ و شلیک بازرسان کلی تحقیق در مورد جرم و جنایت و فساد در مغلوب ساختن پیشی جستن نظام صنفی, طرفداری و قوم و خویش.

مغلوب ساختن پیشی جستن تمرینات خود را بیتوجه ناپایدار نفس به عنوان تعیین کننده misgoverning بر روی یک کشنده مقیاس به عنوان با تاخیر انداختن کمرنگ جلوه دادن بیش از سوارکاری علم و ارائه کشنده و مشاوره در مورد Covid-19 بیماری همه گیر. که او boastfully می دهد خود را کامل می ده.

مغلوب ساختن پیشی جستن نگه می دارد آور شکست و با استفاده از بیعار شعارهای چرا که حدود 43 درصد از رای دهندگان با چوب او را بدون توجه به آنچه.

خوب پدر و مادر بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن حامیان اقامت با ریچارد نیکسون در سال 1974. عمومی خواسته برای “مشکل سفید” به ترک دفتر در نهایت شامل مقدار زیادی از “پایه” از جمله نمرات جمهوری خواهان در کنگره به رهبری آقای سناتور محافظه کار Barry Goldwater (R-AZ). چرا ؟ نیکسون به مبارزه طلبیده بود کنگره احضاریه و متعهد انسداد عدالت است. مغلوب ساختن پیشی جستن از سوی دیگر سرپیچی کرده است بسیاری از کنگره احضاریه و درگیر در بیش از یک دوجین انسداد دادگستری که بسیاری از آنها در حال انجام است.

چرا هیچ تقاضا برای استعفای ؟ بیش از حد بسیاری از آمریکایی ها از دست رفته خود مناسب حس صادقانه خدمات عمومی و پاسخگویی? از سال 1974 به حال American Bar Association (آبا) – ظاهرا پاسخ اول در برابر تخریب حاکمیت قانون و قانون اساسی رعایت – انجام داده است هیچ چیز برای به چالش کشیدن بالا از قانون انتخابات ریاست جمهوری صورت گرفته است ، (در 2005-2006 ABA نمایش داده می شود برخی از شجاعت و شارژ بوش/چنی دولت با سه مجموعه بر خلاف قانون اساسی رفتار.)

بسیاری از مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان به نظر می رسد به انتظار بیشتر از تقریبا هر شکل عمومی نیست که مغلوب ساختن پیشی جستن! درخواست تهمت رای دهندگان اگر آنها را پشتیبانی محلی خود را آتش ارشد اگر او دروغ روزانه در مورد آتش نشانی آمادگی برای مبارزه با آتش سوزی? آنها حمایت از یک رئیس آتش نشانی که منصوب آتش نشانان با هیچ تجربه ؟ آنها حمایت از یک رئیس پلیس که قبول هیچ مسئولیتی برای یک جرم و جنایت در خیابان در حالی که موج ناتوان زور ؟

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

آنها حمایت از یک مدیر عامل عمده در بیمارستان که باعث علیه مشاوره/پزشکی دانشمندان مواد شیمیایی و مواد مخدر است که می تواند زندگی بیمار ، خواهد آنها پشتیبانی فوق العاده درنده مدیر عامل بانک که به شیرین قلب معاملات به غنی در هزینه های مستقیم از مشتریان معنی? آنها حمایت از مدیر عامل یک شرکت ساخت و ساز spouting ضد مهاجر و نفرت در حالی که استخدام صدها نفر از پرداخت ضعیف مستند نشده کارگران خارجی در نظر گرفتن شغل و دور از کارگران آمریکایی? پاسخ خیلی روشن است.

این افراد در مواضع قدرت را از دست داده اند شغل خود را اگر آنها درگیر چنین بی پروا و رفتار ناعادلانه. فاسد دونالد از سوی دیگر انجام داده است همه از این به طور مداوم باقی می ماند و یک فراری از عدالت است. علاوه بر این قبلا اذعان شکست مغلوب ساختن پیشی جستن است غرق فدرال بهداشت و ایمنی و اقتصادی و حمایت های بسیاری از جمله صرفه جویی در زندگی کنترل مرگبار آلودگی خطرناک و شیوه های کسب و کار و کسب و کار سرقت از درآمد خود را به عنوان مصرف کنندگان و کارگران و محافظ است.

در اینجا است که یک خیانت: مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده خود را از رای دهندگان بزرگ زیرساخت های تعمیر و ارتقاء برنامه در همه جوامع – با شغل خوب و پردرآمد. او خیانت آنها به جای آن حدود 2 تریلیون دلار در کاهش مالیات برای ثروتمندان و شرکت های بزرگ مانند دارو و صنایع بانکی و حتی خانواده خود را!

مغلوب ساختن پیشی جستن رای دهندگان باید از خود بپرسید – چه چیز دیگری تهمت باید انجام دهید به ما امرار معاش بهداشت, ایمنی و کرامت قبل از اینکه شما می گویند – “نه بیشتر!” اگر شما می خواهید اطلاعات بیشتر در مورد آقای تهمت دروغ گفتن و خیانت خواندن جعلی رئیس جمهور با علامت سبز و من و قاضی تهمت خود را تحقیر کلمات و برخيزد.

بیشتر گیج کننده هستند که بسیاری از روزنامه – هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه – که هفته به هفته نشان می دهد که چگونه فاجعه نالایق و نا مناسب مغلوب ساختن پیشی جستن است و در عین حال هرگز نتیجه گیری با تقاضا برای استعفای خود را و یا بیشتر استیضاح. بسیاری از در نظر کلاس ممکن است باور این امر هرگز اتفاق می افتد. پاسخ من این است که قضاوت در مورد شانس نیست مسئولیت اصلی یک مقاله نویس. ساخت تقاضا گفتن است که خوانندگان خود را نقد جدی است به اندازه کافی به حکم ضروری درمان است.

ویرانگر منتقدان مانند دانا Milbank جمهوری خواه مایکل گرسون یوجین رابینسون مارگارت سالیوان و محافظه کار حداکثر بوت از واشنگتن پست و یا چارلز ضربه پل کروگمن دیوید بروکس, Maureen Dowd و نیکلاس کریستف از نیویورک تایمز باید cogently گرفته مغلوب ساختن پیشی جستن از هم جدا بسیار جدی به مسائل پس از سال 2017 و در عین حال آنها را ترک خوانندگان خود را بدون نتيجه واضح -مغلوب ساختن پیشی جستن است. روشن روزانه خطر به گناه آمریکایی “من در مجموع کنترل” چرا سعی نمی bleach ، این کشور نمی تواند تا ژانویه صبر کنید 2021 – با فرض دیکتاتوری دونالد و مصمم ایران نمی كيفرى سرکوب رای کافی برای به تعویق انداختن تهمت خروج تا ژانویه سال 2025 است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im