دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می گوید او در سمت چپ میت رامنی فعال اقتصادی وظیفه نیروی چرا که او دارای کینه بیش از استیضاح رای

سالت لیک سیتی — رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اذعان یکشنبه که او بپرسید بهداشت ، میت رامنی در دو حزبی نیروی کار برای بازگشایی اقتصاد ایالات متحده در میان بیماری همه گیر کوروناویروس چرا که او کینه علیه جمهوری خواه ایالت یوتا.

“آره, آن را ندارد” گفت: رئیس جمهور در پاسخ به سوالی در مورد اینکه آیا او دارای کینه بیش از رامنی رای به حذف او را از دفتر خود را در استیضاح محاکمه. رامنی رای به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن از سوء استفاده از قدرت و به تبرئه او از انسداد کنگره است.

هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن دعوت 70 سناتور از جمله تمام 52 از رامنی اوباما همکاران به خدمت در کنگره اقتصادی نیروی کار لقب “باز کردن امریکا دوباره کنگره است.”

“من نه از طرفداران میت رامنی. من 52 سناتور جمهوریخواه,” مغلوب ساختن پیشی جستن به خبرنگاران گفت: در کنفرانس مطبوعاتی. “من نه از طرفداران میت رامنی. من واقعا نمی خواهید مشاوره خود را.”

رامنی فرماندار ماساچوست و در سال 2012 انتخابات ریاست جمهوری نامزد.

در کسب و کار او به عنوان یک مشاور مدیریت و کمک به سرب Bain & Company برای خروج از بحران مالی است. او تاسیس یک کسب و کار پر سود سرمایه گذاری های شرکت که یکی از بزرگترین در نوع خود در کشور است. او نیز در اطراف مبارزه دریاچه نمک کمیته سازماندهی برای سال 2002 بازی های زمستانی.

وقتی پرسیده شد که برای پاسخ به حمله هفته گذشته رامنی گفت که او با تمرکز بر کمک به خانواده های یوتا و کسب و کار دسترسی به کمک های فدرال به عنوان آنها مقابله با عواقب بحران بهداشتی.

سناتور دفتر تا به حال هیچ چیزی برای اضافه کردن چهار شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im