‘انجام شده توسط قوانین بازی’ 20 طلوع فعالان بازداشت شده در کنگره اعتراض و خواستار قانونگذاران سبز جدید مقابله

بیست و نوجوانان دستگیر شدند دوشنبه در کنگره به عنوان آنها در یک طلوع جنبش خواستار اقدام سناتورهای پشت سبز معامله جدید است.

افراد دستگیر شده که شامل یک 13 ساله با توجه به طلوع آفتاب شد بخشی از بزرگتر اقدام آب و هوا با بیش از 150 وسط – بالا و دانش آموزان خواستار قانونگذاران به “گام یا گام به کنار.”

“به جای ترک ما درس برای ما روز ما آوردن کلاس درس ما به کنگره زیرا دولت ما است که عدم محافظت از نسل ما و ما وحشت زده گفت:” 17 سال سن ژان پل الله مهاجرانی از میامی.

ویدئو های به اشتراک گذاشته شده در صفحات رسانه های اجتماعی نشان داد فعالان مناجات “که طرف شما هستند ؟” و برگزاری “کارت گزارش” غیر سبز جدید مقابله حامیان اف-. حداقل دو نفر را به کف لابی به سخنرانی در مورد اهمیت فوری اقدام آب و هوا توسط قانونگذاران قبل از اینکه پلیس آمد و خواست آنها را ترک. یک گروه بزرگ در سمت چپ و در ادامه اعتراض خود را در خارج از اتحادیه ایستگاه در حالی که یک گروه کوچک باقی مانده بود و در نهایت همراهی دور توسط پلیس.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

اوان وبر که سر استراتژی سیاسی برای طلوع گفت که آن را “غم انگیز است که این چیزی است که افراد جوان باید انجام دهید به صدای ما شنیده می شود.”

انتظار نداریم که آب و هوا به اجازه دهید تا در هر زمان به زودی. در میان آینده خود دستور سه روز متوالی از “عظیم srikes” مجموعه ای برای شروع روز زمین, مارس 22.

“این نه تنها به بدتر مگر اینکه هزاران نفر اقدام و نیروی کسانی که در قدرت به گوش دادن به نسل ما.”
—سلنه سانتیاگو-لوپز
“ما در حال انجام بازی با قوانین” اعلام کرد 18 ساله سلنه سانتیاگو-لوپز از Wake Forest, N. C. بود که در میان افراد دستگیر شده پنج شنبه در یک بیانیه مطبوعاتی. “ما در تمام طول زندگی دیده ایم سیاستمداران شکست نسل ما و جوامع ما. مردم در حال مرگ هستند من وحشت زده در مورد آنچه در آینده من خواهد بود و آن را تنها به بدتر مگر اینکه هزاران نفر اقدام و نیروی کسانی که در قدرت به گوش دادن به نسل ما. این دقیقا کاری است که ما قصد داریم انجام دهیم.”

“ساختمان تا به روز زمین در این سال” او افزود: “شما می توانید انتظار برای دیدن آنچه که امروز اتفاق افتاده است اما بزرگتر و جسورانه.”

سناتور. Ed Markey (D-جرم.), که پرده سبز جدید برخورد قانون در سال گذشته در کنار Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز (D-n. y.), vocally حمایت از جوان آب و هوا فعالان و دوشنبه اقدام است.

“افراد جوان شایسته آینده از بحران آب و هوا,” Markey گفت در توییتر. “آنها سزاوار سبز معامله جدید است که به حفاظت از سیاره ما و ایجاد میلیون ها نفر از اتحادیه مشاغل. من ایستاده با طلوع فعالان جنبش که در زمان عمل امروز در کنگره و همیشه مبارزه برای آینده خود را.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر