داناون Mitchell اذعان می کند نیاز به خنک کردن پس از رودی Gobert آزمایش مثبت برای coronavirus

سالت لیک سیتی — یوتا جاز All-Star داناون Mitchell تایید کرد که او در ابتدا عصبانی بعد از خبری که هم تیمی اش رودی Gobert تا به حال آزمایش مثبت برای coronavirus و پس از آن که او تا به حال بیش از حد آلوده شده است.

صحبت کردن با رابین رابرتز در یک کنترل از راه دور تصویری ظاهر در “صبح به خیر آمریکا” در صبح روز دوشنبه در پی Gobert عذرخواهی از طریق Instagram برای بی پروا بودن در طول COVID-19 بحران میچل در ادامه می گویند که او دیده است Gobert عذرخواهی و او خوشحالم که هر دو آنها خوب هستند.

“به صداقت … آن زمان در حالی که برای من به نوع سرد خاموش” میچل گفت. “من آنچه او گفت و من شنیدم چی گفت و من خوشحالم که او را به انجام خوب و که من به خوبی انجام می دهند.”

مصاحبه پس از گزارش های متعدد از میچل که نا امید با Gobert اقدامات و میچل خشم به طور بالقوه باعث یک شکاف در موسیقی جاز.

بعد از آن در مصاحبه میچل اعلام کرد که او با همکاری گرانیت مدرسه در منطقه سالت لیک سیتی برای کمک به ارائه وعده های غذایی برای دانش آموزان است که با تکیه بر وعده های غذایی مدرسه آنها دیگر به دلیل تعطیلی.

“آن مدرسه خاص منطقه است خانه را به برخی از آسیب پذیرترین کودکان در دریاچه نمک” میچل گفت. “من می خواهم به قادر به بازگشت چون ما واقعا نمی دانم … پزشکان نمی تواند با دقت اشاره کردن تاریخ است. بنابراین برای پدر و مادر که ممکن است نه پول و نه قادر به فرستادن کودکان خود به مدرسه برای به دست آوردن غذا آن را ترسناک احساس برای آنها و من می خواهم به مطمئن شوید که آنها در حال تنظیم و آنها را در درک که بچه ها مثل خودم و هر کس باید خود را به عقب.”

میچل به ذکر است که مدرسه منطقه تشکیل شده است و حدود 90 سرویس مدارس که نزدیک به 66,000 دانش آموزان است.

پس از ذکر است که او در واقع نیاز به یک خنک کننده-دوره پس از ابتدا آموزش خود را تشخیص میچل گفت که او خوشحال بود که ویروس موجود بود فقط به خود و Gobert و که هیچ کس دیگری در این تیم و یا سفر حزب نهفته است.

“من واقعا خوشحالم که — من از آنها بدم میاید برای گفتن وجود دارد دو نفر از ما — اما آن نبود کل حزب” او گفت:. “در پایان روز نه او و یا من باید کودکان در خانه. من هم تیمی است که باید کودکان و کارکنان است که کودکان در خانه. من خوشحالم که ما توانستیم به نوعی حاوی آن را به عنوان آنجا که ممکن است.”

میچل بر خلاف Gobert است همچنان بدون علامت و حتی شوخی که او احساس خوبی به اندازه کافی برای بازی در هفت بازی از سری بازی های.

در طول قرنطینه میچل گفت که او شده است نگه داشتن خود را مشغول بازی کردن بازی های ویدئویی و بسیاری دیگر از ورزشکاران به تماشای برخی از نکات برجسته از کالج و NBA.

با وجود خاطرات خوب و قادر بودن به نگه داشتن مشغول Mitchell اعتراف کرد که او در حال حاضر از دست رفته خود را ،

“شما از دست بازی,” او گفت:.

میچل مانند بسیاری دیگر به نام برای هر کسی که گوش دادن به با احتیاط ادامه دهید و به فکر کردن در مورد دیگران به عنوان آنها گذشتن از این شرایط جدید است.

“من بدون علامت. من می توانم راه رفتن در خیابان اگر آن نبود دانش و آگاهی عمومی است که من بیمار بود و شما نمی آن را می دانم,” او گفت:. “این ترسناکترین قسمت در مورد این ویروس شما ممکن است به نظر می رسد خوب, شما ممکن است خوب باشد اما شما هرگز نمی دانید که شما ممکن است صحبت کردن به و که آنها در حال رفتن به خانه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de