داناون Mitchell دهد و به دور 2 جفت از امضای خود کفش برای هر فارغ التحصیل از مدرسه کانکتیکات

یوتا جاز گارد داناون Mitchell تا به حال یک سورپرایز ویژه برای فارغ التحصیلان از مطالعات کلاسیک آهنربا آکادمی واقع در Bridgeport, کانکتیکات در اخیر آن مراسم فارغ التحصیلی.

به عنوان کلاس هشتم کلاس از سال 2020 در حال حرکت به دبیرستان آمد از مرحله در رانندگی-در فارغ التحصیلی در یک دولت Mitchell صرف بسیاری از سال های شکل گیری آنها در بر داشت یک هدیه ویژه برای آنها در انتظار: هر فارغ التحصیل شدم دو جفت میچل آدیداس کفش, D. O. N شماره 1s حسن NBA All-Star.

“این چیزی است که او را الهام بخش کودکان دیگر فقط به نگه داشتن در حال حرکت رو به جلو بدون توجه به آنچه اتفاق می افتد در اطراف شما. شما فقط نگه داشتن در حال حرکت رو به جلو” میچل مادر نیکول گفت PIX11 اخبار.

میچل برای مشهور تبدیل شده است به دور یک جفت از کفش های خود را پس از warmups هر بازی. در سال 2019 آدیداس راه اندازی امضای خود را خط کفش D. O. N. موضوع #1s. او مدل جدید., D. O. N. شماره 2 قرار است برای ضربه قفسه های این تابستان.

بچه ها مخابره به عنوان آنها را انتخاب کنید کفش های خود را پس از مراسم.

“این یک فرصت شگفت انگیز است. این همه چیز است که داناون مخفف در کفش خود را, D. O. N. شماره 1 تعيين بیش از منفی” Nicole Mitchell گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de