داناون Mitchell پشتیبانی از کوین بیکن #IStayHomeFor coronavirus کمپین پیشگیری

در چهارشنبه بازیگر کوین بیکن آغاز شده ابتکار در Instagram او به نام #IStayHomeFor است که تشویق مردم برای شناسایی یک فرد یا افراد در زندگی خود آنها مایل به عمل اجتماعی فاصله اقدامات برای طول coronavirus بیماری همه گیر. سپس مردم را تشویق به چالش شش دیگران برای انجام همان.

بیکن آغاز شده و همه چیز با شناسایی همسرش, بازیگر Kyra Sedgwick به عنوان کسی که او مایل به ماندن در خانه برای. او سپس به چالش کشیده کمدین جیمی فالون و Kevin Hart, نوازندگان, التون جان, Brandi Carlile و دمی Lovato و بازیکن فوتبال دیوید بکهام به انجام همان.

در روز پنج شنبه یوتا جاز گارد داناون میچل که هفته گذشته آزمایش مثبت برای coronavirus است و در قرنطینه کردم در عمل. در یک عکس او نوشته شده در Instagram, میچل شناسایی مادرش نیکول و برادر اردن به عنوان مردم او مایل به ماندن در خانه برای.

“اجازه می دهد تا (sic) تمام تلاش ما برای جلوگیری از گسترش Coronavirus با هم!!” میچل نوشت. “خود را به اشتراک بگذارید #IStayHomeFor عکس و برچسب که شما نامزد برای #IStayHomeFor چالش!!!”

او بسته پیام خود را با قلب emoji و نامزد خود را جاز هم تیمی های رویس O’Neale و اردن Clarkson طلایی رزمندگان امور خارجه rookie و دوست دیرین اریک Paschall Oklahoma City Thunder کریس پل گارد بوستون سلتیکز به جلو Jayson تاتوم و بازنشسته 13-زمان All-Star Dwyane Wade به چالش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im