داناون میچل توانایی به تلنگر سوئیچ و دیکته کردن یک بازی است که یکی از دلایل اون همه ستاره

سالت لیک سیتی — این همان چیزی است که همه ستاره کالیبر بازیکنان می توانید انجام دهید. وجود سوئیچ که آنها می توانید تلنگر ذهنی دیوار که آنها می تواند گذشتن زمانی که آنها می خواهند و زمانی که آنها را — سازمان دیده بان.

نه هر بازیکن بسکتبال است که قدرت. داناون Mitchell می کند.

یوتا جاز ضرب و شتم گرمای میامی 116-101 در چهارشنبه شب به سر به همه ستاره در چهار بازی برنده خط خط.

آنها آمدند از انتهایی با پنج امتیاز در حاصل کار دو تیم و بازی در اطراف.

بله روی نیمکت کمک کرد تا در نیمه دوم فشار. بله اردن Clarkson ادامه داد: به عنوان یک ششم ، بله جاز شروع به ساخت عکس های. بله آنها در زمان مراقبت بهتر از توپ و بهتر بازی دفاع. اما این همه را با یک روانی تغییر از داناون میچل.

او و بقیه جاز آغاز شده از یکشنبه شب کمی درهم و برهم است. سه نفر از جاز را نه در نیمه اول با گردش متعلق به میچل. او حمله به درز در عمدی راه و زمانی که او حمله کردم, گیر افتاد, بدون Plan B یا کمک به پشت سر او.

“وجود دارد یک نقطه در این بازی که در آن شما می توانید به یکی از دو راه” او گفت: بعد از بازی. “قرار دادن فشار بر آنها و نگه داشتن آن رفتن و یا شما می توانید تیم خود و پس از آن استراحت و اجازه دهید آنها را به دست آوردن شتاب…من از آن ساخته شده تمرکز برای حفظ شدن به لبه قرار داده و فشار بر آنها است.”

این بود که توهین آمیز پرخاشگری از میچل و توجه به جزئیات در پایان دفاعی برای باز کردن نیمه دوم که به جاز تکان خوردن از انرژی و تقویت آنها مورد نیاز است. بقیه تیم به نظر می رسید به دنبال کت و شلوار و به آرامی اما مطمئنا جاز قرار داده و گرما به دور است.

نمره هشت از بازی خود را بالا 26 امتیاز در سه ماهه سوم Mitchell نیست نوبه خود توپ را بیش از یک بار در نیمه دوم و گرد کردن بازی خود را با پنج ریباند و چهار پاس گل و دو دزد.

“هنگامی که او می کند که معمولا چیزهای دیگر شروع به باز کردن” جاز مربی Quin اسنایدر گفت: Mitchell تمرکز بر حمله به. “اگر شما در تلاش برای نگه داشتن بازی به راه راست و انجام است که همه چیز از طریق شکستن و آن را برای او امشب.”

میچل توانایی دیکته تن از یک بازی بدون شک یکی از دلایلی است که او انتخاب شد به عنوان یک عضو از سال 2020 همه ستاره تیم.

حتی در حال حاضر هم تیمی اردن کلارکسون که دیده بود میچل به عنوان یک حریف تا midseason کسب آورده است که Clarkson به موسیقی جاز است متوجه میچل رشد به عنوان یک بازیکن و چه مقدار از یک رهبر او تبدیل شده است در دادگاه.

“او رشد کرده و بسیار به عنوان یک بازیکن” کلارکسون گفت. “چیدن لکه های خود و دیگر افراد درگیر. آن را فقط بزرگ شده است برای دیدن رشد او را به آنچه که او در حال حاضر است.”

مانند اسنایدر گفت: زمانی که Mitchell flips یک سوئیچ در طول یک بازی و شروع به حمله بیشتر طول می کشد و آن را بر خود به تغییر آن نیست و تنها چیزی است که اثرات خود را عملکرد است.

دفاع ملزم به پرداخت توجه ویژه ای به میچل زمانی که او در حالت حمله و آن را به چیزی است که هم تیمی های خود ادامه دهد به او یادآوری.

“من در حفظ و گفتن او را که او را به حمله به او را بسیار سخت برای جلوگیری از” رودی Gobert گفت. “آنها باید آن را به عنوان یک تیم و او را قادر به جلب تعداد زیادی از خطا را قرار داده و ما در این جایزه بسیار زود است. پس از آن ما فقط می تواند در حفظ و انجام همان چیزی که بارها و بارها.”

توسعه روانی که سوئیچ و توانایی را به بازی خود را به سطح بعدی است و یک نقطه عطف مهم در Mitchell حرفه ای می باشد که باید توجه کرد و مورد تحسین.

گام بعدی این است که دانستن اینکه چگونه به آن را که همان نوع از روان شکیبایی به یک بازی از ابتدا تا انتها. دیکته تن از یک بازی را از طریق 48 دقیقه به جای انتظار تا زمانی که تیم به آن نیاز دارد اتفاق می افتد اغلب تفاوت بین خوب و عالی و یا بزرگ و بازیکنان نخبه.

فقط در سال سوم خود را, همه ستاره داناون Mitchell تبدیل به یک بازیکن است که می تواند یک بازی صرفا بر اساس جایی که او با تمرکز انرژی خود را و آنچه در نگرش او به ارمغان می آورد به دادگاه. که جهش بعدی بسیار احتمالا راست در اطراف گوشه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر