آیا نوشیدنی ضد عفونی کننده دست FDA هشدار

ملی سم داده سیستم دیدم 79 درصد افزایش در تماس ها در مورد مردم — بسیاری از آنها زیر سن 5 — مصرف ضد عفونی کننده دست در ماه گذشته در مقایسه با ماه مارس 2019 فاکس کسب و کار گزارش.

این افزایش می آید که خانواده ها در حال حاضر اغلب در خانه و پدر و مادر هستند با استفاده از مواد ضد عفونی کننده محصولات در افزایش نرخ در حالی که تلاش برای جلوگیری از گسترش COVID-19 با توجه به سی ان ان.

برای کمک به مبارزه با سربازان ارتش در ضد عفونی کننده دست مصرف غذا و داروی آمریکا در حال حاضر درخواست شرکت ها برای اضافه کردن مواد اضافی را به محصولات خود را به آنها را تلخ و ناخوشایند با توجه به انتخاب.

FDA نیز با صدور بیانیه به مردم اطمینان دهد که اجتناب از استفاده از مواد ضد عفونی کننده به عنوان بداهتا COVID-19 درمان است. در آوریل 23, رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته اظهارات نشان می دهد ضد عفونی کننده نگاه شود به عنوان یک درمان ممکن برای رمان coronavirus با توجه به تپه. در عرض 18 ساعت از این سخنان نه مردم به نام سم کنترل بعد از خوردن Lysol و 10 به نام بعد از خوردن سفید کننده.

“دست عفونی نیست و ثابت شده برای درمان COVID-19 و مانند دیگر محصولات به معنای برای استفاده خارجی هستند و نه برای مصرف استنشاق یا تزریق داخل وریدی استفاده” FDA کمیسر Stephen هان در بیانیه ای گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im