لازم نیست COVID-19 آنتی بادی? شما هنوز هم می تواند ایمنی بدن

تست منفی برای coronavirus آنتی بادی معنا نیست که شما نمی ایمنی بدن به COVID-19, بر اساس یک مطالعه جدید.

این مطالعه جدید که آمد از محققان در Karolinksa موسسه در سوئد — یافت می شود برای هر یک نفر که آزمایش مثبت آنتی بادی دو نفر پیدا شد به سلول های T که می تواند شناسایی و از بین بردن آلوده تماس.

مردم با کسانی که سلول های T خفيف و یا symptomless COVID-19 موارد مختلف گزارش های خبری.

اخبار بی بی سی گفت: “اما هنوز روشن نیست که آیا این فقط محافظت می کند که فردی, و یا اگر آن نیز ممکن است آنها را جلوگیری از انتقال عفونت به دیگران است.”

محققان آزمایش 200 نفر برای سلول های T و آنتی بادی است. برخی تا به حال اهدا خون است. برخی دیگر از کسانی که برای اولین بار آلوده در سوئد و یا در حال بازگشت از ایتالیا.

با توجه به اخبار بی بی سی, این ممکن است معنی بعضی از آنها بیشتر ایمنی نسبت به ویروس از ما فکر می کنیم. یا آنتی بادی را ترک کرده بود سیستم خود را هنگامی که آزمایش انجام شد.

“سلول های T یک نوع از سلول های سفید خون هستند که تخصصی در تشخیص ویروس در سلولهای آلوده و یک بخش ضروری از سیستم ایمنی بدن می گوید:” مارکوس Buggert استادیار در مرکز عفونی, پزشکی, موسسه کارولینسکا و یکی از مقاله اصلی نویسندگان. “پیشرفته تجزیه و تحلیل در حال حاضر فعال ما به نقشه جزئیات در سلول T پاسخ در طول و پس از یک COVID-19 عفونت است. نتایج ما نشان می دهد که تقریبا دو برابر به عنوان بسیاری از مردم از توسعه ایمنی سلول T در مقایسه با کسانی که ما می تواند تشخیص آنتی بادی در.” — مارکوس Buggertدستیار استاد در مرکز عفونی پزشکی, موسسه کارولینسکا و یکی از مقاله اصلی نویسندگان.

مطالعه دیگری نشان می دهد آنتی بادی ممکن است بمیرد به زودی

  • یک مطالعه منتشر شده در ماه ژوئن پیشنهاد کرد که coronavirus آنتی بادی می تواند دو تا سه ماه یک بار کسی آلوده می شود با COVID-19 همانطور که من در مورد نوشت: برای Deseret News.
  • مطالعه — منتشر شده در طبیعت پزشکی — یافت می شود آنتی بادی تنها به طول انجامید دو تا سه ماه با برخی از بیماران.
  • CNBC گفت: “دانشمندان می گویند آنها هنوز در حال یادگیری در مورد جنبه های کلیدی این ویروس از جمله چگونه سیستم ایمنی بدن پاسخ می دهد هنگامی که یک فرد در معرض است. پاسخ آنها می گویند ممکن است پیامدهای زیادی برای توسعه واکسن از جمله چگونه به سرعت می توان آن را مستقر است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de