اجازه ندهید که فساد از ناتوان پایین آوردن دموکرات

“شما ممکن است علاقه مند در ایدئولوژی اما ایدئولوژی در شما علاقه مند است.” من یک بیت از آزادی با یک نقل قول به طور گسترده ای نسبت به لو تروتسکی—او در واقع قرار است به باید گفت که در مورد “دیالکتیک” اما این دو کلمه دلار است که تقریبا بی معنی در روزمره زبان انگلیسی, بنابراین من جایگزین “ایدئولوژی” یک اصطلاح است که در مدرن زمینه احتمالا بهتر منتقل معنای خود را.

من یاد گرفتم که چند چیز در مورد ایدئولوژی در حالی که دور زحمتکش در دیگ بخار اتاق جمهوریخواه عملیات در کاپیتول هیل. بود که در طول فکری تنبل و غیر مسئولانه زمانی که احمقانه/باهوش صاحب نظران مانند Maureen Dowd یا ران فورنیر شد concocting پیچیده کوکتل-مدار تئوری چگونه باراک اوباما بود یک دور دیکتاتور که بازی بیش از حد گلف و نه ملت را.

این همان دوره زمانی که آن را به من رسید با نیروی کامل است که حزب جمهوری خواه بود که به سرعت در حال تبدیل شدن به یک مرگ فرقه—توسعه است که به طور کامل فرار از توجه به استقرار رسانه ها. اما این مرگ فرقه با یک تفاوت است.

برای همه آشکار و سمی حماقت از ایده های خود را جمهوری خواهان در زمان ایدئولوژی به طور جدی در راه دموکرات بود و نه به این دلیل که دومی به طور کلی فاقد هر گونه اعتقاد به سیستم دیگر از آن, از موضع گیری به عنوان روشنفکر و در سمت راست از تاریخ است. اما چگونه باید خواهان گرفته ایدئولوژی جدی که امروز آنها به صورت رایگان تجارت و فردا در برابر آن; و یا آنها دیروز سرد رزمندگان و امروز ولادیمیر پوتین و یا چین را lapdog?

“نه دانستن اینکه چه چیزی برای انجام با قدرت و یا بیشتر به درستی فاقد اعتماد به نفس در خود را در اداره خود از قدرت باعث می شود دموکرات ها ترس. من تو را دیدم این را چندین بار در طول زندگی حرفه ای من. و جمهوری خواهان مانند یک درنده, حیوانات می توانند بوی آن ترس است.”

زیرا آنها می دانستند و درک می کنیم که ایده ها و ساده تر بهتر—آیا شعارهای تبلیغاتی که بسیج مردم بر اساس میهن پرستی و یا ترس و یا basest انگیزه که انسان قادر به. و هاشمی ایدئولوژیک انعطاف پذیری—هر چند آنها احتمالا خود را باور آنچه آنها می گویند در حال حاضر آنها می گویند این نتایج از این واقعیت است که ایدئولوژی با این حال مهم است که یک ابزاری در خدمت قدرت و نه راه دیگری در اطراف. آن را دوست دارم یا نه که سیاست است.

چند دموکرات مانند فرانکلین روزولت درک رابطه بین قدرت و ایدئولوژی. لیندون جانسون آن را درک و سپس آن را فراموش کرده زمانی که او تعیین می شود اولین رئیس جمهور به از دست دادن یک جنگ است. او سپس از دست گسترش جنگ و تخریب ، همیشه از دموکرات ها تنها به دست قدرت هنگامی که وقت جمهوریخواه مهندسی عظیم و فاجعه—است که اغلب به اندازه کافی اما باقی می ماند که اساس کافی برای ایجاد یک امن گرفتن اهرم قدرت است.

آن است که این 50 سال سابقه, ساخته شده است که دموکرات ها اساسا نسبت به هر آنچه در ایران در حال انجام است. و نه فقط واکنشی: نه دانستن اینکه چه چیزی برای انجام با قدرت و یا بیشتر به درستی فاقد اعتماد به نفس در خود را در اداره خود از قدرت باعث می شود دموکرات ها ترس. من تو را دیدم این را چندین بار در طول زندگی حرفه ای من. و جمهوری خواهان مانند یک درنده, حیوانات می توانند بوی این ترس.

باید منصفانه د-ideologization تضعیف و روحیه از مرکز-چپ یک پدیده بین المللی. در اروپا و میهن از دموکراسی اجتماعی قلدر مثل ویکتور وزیر رفتن از قدرت به قدرت در حالی که لبه های راست افراطی تا کنون نزدیک به قدرت و حتی در کشورهای بزرگ مانند آلمان است. مرکز-چپ فکری کلاس یک بار موتور سوسیال دموکرات و نوآوری تبدیل شده است و مانند آن آمریکا عموزاده etiolated و بی ربط.

حتی انتقادات خود را از مغلوب ساختن پیشی جستن امریکا عدم پانچ. برای همه ژئوپولیتیک و تاب و آه کشیدن و به نقل از سنگین وزن اروپا politicos این قطعه که به قلم بریتن مدیریت در نزدیک به 5000 کلمات برای جلوگیری از هر گونه اشاره ای هر چه سیاسی یا ایدئولوژیک. بنابراین شرایط نویسنده excoriates مانند نژادپرستی پلیس سوء استفاده های شناسایی در خارج از آمریکا موسسات دولتی و ملی و زیرساخت به سادگی به نظر می رسد که از آسمان فرو افتاده بر روی تاسف امریکا و تهمت صرفا نشان داد تا یک روز در دفتر بیضی.

اما جنوب استراتژی نظم و قانون به عنوان یک کد عبارت خصوصی و دولتی “ساده” ضد علم تعصب—همه این مفاهیم خاص ایدئولوژیک محتوا و تمام شده اند به شدت اموال خاص و حزب سیاسی و یک حزب است که صاف ایدئولوژیک مسیر برای مغلوب ساختن پیشی جستن برای سال اگر نمی دهه. در عین حال نویسنده تام McTague به جای تمرکز بر زیبایی شناسی به عنوان اگر یک انسانی اروپایی لیبرال ترین بران شکایت این است که کسانی که وحشی آمریکایی ها با استفاده از یک چنگال در دست راست تيغه ،

حتی باهوشتر خارجی ناظر را مشکل درک مطلق آلی عمق از حزب جمهوری خواه و ایدئولوژیک زیرساخت است که حزب اتحاد با صبر و حوصله مهندسی بیش از چند دهه. آن را متقابلا تقویت شبکه از جناح راست, رسانه, کلیساهای بنیادگرا ثروتمند اهدا کنندگان فکر می کنم تانک های فرقه ای کالج 501(c)3 و 501(c)4 گروه های فشار شرکت های بزرگ و لابی و ساختگی “مردمی” مبارزات. این ساختار به خوبی یکپارچه شده و به عنوان ایدئولوژیک هدایت به عنوان دولتی سازمان های سیاسی از یک رژیم اقتدارگرا. اما آن حد است که به ظاهر ناشناخته و حتی به رسانه های داخلی ما.

این آلی زیرساخت توضیح می دهد که چه در غیر این صورت خواهد بود baffling: در هیچ زمان دیگری در تاریخ آمریکا خواهد شما ببینید تعداد زیادی از مردم “خود به خود” برای نشان دادن حق خود برای دریافت آلوده با محکوم کردن پارچه ماسک آشنا موثر و uncontroversial به معنی کاهش سرایت در استفاده از 19th century. این توضیح می دهد که چگونه جنوبی و فرهنگ روستایی را با خود سلاح گرم بت وارگی عشق NASCAR و موسیقی کشور و عجیب و غریب دلبستگی به “میراث” از مؤتلفه شورش را تبدیل به یک نوع ویلیامزبرگ-نوع تابلو برای حزب جمهوری خواه به عنوان ایدئولوژیک شیوه زندگی است.

“[معاصر] ایدئولوژی محافظه کار دست meta-دولت: تکمیل و مهر و موم جانشین واقعیت اثبات در برابر واقعی به عنوان یک ضد تانک آبرامز است به یک BB gun.”

اگر شما شک همهجانبه 24/7 ماهیت این ایدئولوژی سعی کنید برای متقاعد کردن یک عمو یا یک همسایه سالمندان که زندگی مهم است و هیچ تهدید قریب الوقوع برای سرنگونی دولت و قتل همه ما در تخت ما و یا این که رئیس جمهور فعلی را از دست داده و coronavirus همه گیر ممکن است ترک چیزی به دلخواه و شما پیدا کنید که ایدئولوژی محافظه کار دست meta-دولت: تکمیل و مهر و موم جانشین واقعیت اثبات در برابر واقعی به عنوان یک ضد تانک آبرامز است به یک BB gun.

رفته به ادامه مطالب

مخاطرات هرگز بالاتر و غیر انتفاعی و مستقل روزنامه نگاری از رویاهای مشترک نیاز به کمک شما. لطفا کمک به ما برسد ما در اواسط سال مبارزات انتخاباتی هدف امروز:

این مشکل برای دموکرات ها و یا هر کس دیگری که ساکن در این واقعیت است که طبیعت به ما ارائه شده است که اگر شما نمی توانید بازی بازی در آمریکا سطح و یا نمی خواهید به شما وسوسه به تطهیر ایدئولوژیک محتوا و کاهش مخاطرات به طوری که هیچ یک از آن واقعا مهم است. این مرا به یاد یک دوست remarking در یک مکالمه او تا به حال یک بار با یک زن از آشنایی خود را. “شاید آن بهتر خواهد بود گفت: “اگر دموکرات ها برنده نشد و در سال 2020 به خاطر آنها سرزنش برای تمام مشکلات ناشی از مغلوب ساختن پیشی جستن.”

این است که ترس از گرفتن مسئولیت است که می آید از یک گریزی به اعمال قدرت. یکی می تواند بیشتر تصور یک جمهوری خواه پرسیدن سوال از یک ببر بنگال عبور یک استیک.

این نوع از روان نژندی گسترش بالاتر: از این رو در صفحه اول در بالا-در برابر شست پمپاژ در واشنگتن پست گفت که دموکرات ها در حال معتدل خوشبینی خود زیرا آنها “ترس” تکرار 2016. با تمام معنی تحمل کردن سخت تر در ثبت نام مردم برای رای دادن اگر این چیزی است که مورد نیاز برای حفظ احساسات منفی در بررسی اما چه ساخته شده حزب فعالان فکر می کنم که یک داستان خوب به نشت?

گاهی اوقات هر چند موفق باشید, سقوط در دامان; است که اگر یکی می داند که چه چیزی برای انجام با آن. جان بولتون کتاب ترسیم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن متملق رفتار نسبت به خارجی دیکتاتورها آمد فقط به عنوان رئیس جمهور بود و وضعیتی وخیم از احساساتی مجسمه نیم تنه خود را تولسا رالی. برای یک بار نهادی دموکرات ها به طور کلی به کار گرفته شده در آن مورد حق: ballyhooing آن که هنوز شواهد بیشتری از مغلوب ساختن پیشی جستن unfitness برای دفتر در حالی که در همان زمان محکوم بولتون به عنوان یک خود خدمت جانوران پستاندار شبیه راسو خیلی بزدلانه به آن می گویند تحت سوگند.

این بار در سمت چپ این حزب که نمی اتلاف فرصت را به هدر بدهد. چرا بازی زمخت sullying اگر سیاست اخلاقی و خلوص است در خطر است ؟ در این سایت یکی از این منتقد اظهار داشت که “[O]nly کسی که با یک غیر منطقی نفرت از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن—و یا تمایل به تقویت دو حزبی نظامی اجماع—به نوبه خود می تواند به امثال جان بولتون.”

اما یکی جستجوهای بیهوده برای انتخاب دموکرات که valorized بولتون برای نوشتن این کتاب اجازه دهید به تنهایی یکی گفت: حزب باید خود را به اتخاذ سیاست خارجی است. به اینکه یک رسانه شخصیتی مانند Andrea Mitchell (که اعطا باید بازنشسته چندین دولت قبل) نشان دهنده دیدگاه های دموکرات کنگره است و ناشناختنی و بی ربط. نویسنده castigates او گفت: بولتون اظهارات هستند “معتبر” اما نمی کند و توضیح دهد که چرا آنها نیست. بولتون نظرات در مورد تهمت اعتصاب هر کسی نیست صرف چهار سال گذشته در محرومیت حسی مخزن به عنوان برجسته قابل باور است. دادگاه می تواند با استفاده از شهادت یک consigliere به محکوم کردن یک رئیس اوباش است; به این معنا نیست که آن را می دهد یک گواهی استرلینگ شخصیت به consigliere.

همه نشانه ها مطلوب: یک قاضی حکم داد که این کتاب می تواند منتشر شود در نتیجه overruling تهمت تمایل به سرکوب آن, اما حقوقی قوی اجماع است که بولتون را باد بخشش درآمد حاصل. نیست که صدا مانند یک برنده-برنده ؟ نویسنده به نظر می رسد فکر می کنم این غیر ممکن است برای لذت بردن از منظره از تماشای تهمت و بولتون زباله هر یک از دیگر بدون از دست دادن اخلاقی ما بلبرینگ و جوان تاثیرپذیر چیزهایی که ما در حال به دست آوردن یک جدید عجیب و غریب احترام به بولتون بی رحم سیاست خارجی views.

“این است که نه فقط قدرت است که فساد اما همیشگی عدم قدرت است.”

اگر به لحاظ سیاسی بهره مندی از مغلوب ساختن پیشی جستن-بولتون دشمنی بیش از حد وحشتناک Machiavellian برای حزب دموکرات چگونه است رفتن به سرنگون کردن یک رئیس جمهور است که تلاش برای انکار بودجه از coronavirus تست و نتیجه را محکوم تعداد نامعلومی از مردم به مرگ به دلیل تست شماره او را نگاه بد ؟ این است که یک رئیس جمهور را که اتفاق می افتد به رهبری یک حزب است که عمیقا سرمایه گذاری در آن کنترل دولت را به رای گیری به عنوان طاقت فرسا و رای گیری مناطق به عنوان ناعادلانه برای دموکرات ها به عنوان امکان پذیر است.

دیدگاه من انتقاد نماینده متناقض طبیعت چگونه از آن است که نه فقط قدرت است که فساد اما همیشگی عدم قدرت است. خوب بسیاری در سمت چپ این باور است که رای گیری مهم نیست; اما به عنوان ما می توانید ببینید خواهان دانید که در استخوان های خود را که در آن مسائل که آن چرا آنها را در هر تلاش برای نگه داشتن شما از رای دادن اگر شما بخشی از فرقه خود را.

به همین ترتیب دیدگاه مشترک وجود دارد که تفاوت بین طرفین ارزش مزاحمت در مورد. سابق جمهوری خواه از عمل, David Frum شده است در برخی از دردهای به ما بگویید که مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را cenacolo چند وقت پیش ساخته شده محاسبه می شود شرط می بندم که COVID-19 خواهد نامتناسب کشتن دموکراتیک حوزه و عدم رای گیری گروه ها و آنها که در نتیجه محتوا به اجازه دهید این ویروس خود را اجرا کنید و کشنده ، آیا این تفاوت که ارزش ارزیابی خود را در آن شرایط ؟

البته تنها یک ادم سفیه و احمق می گویند که حزب دموکرات و یا جو بایدن و یا هر تعداد دیگر دموکرات ها نشان دهنده از راه دور ایده آل و یا حتی رضایت بخش امور. تا زمانی که پول قوانین سیاست آن را رد خواهد کرد. یکی نیز ممکن است بپرسید چرا و چگونه متولد شد, به رنج می برند و می میرند.

به زودی به اندازه کافی است که دومی فلسفی معمای دیگر ممکن است این استان از ساعت 2:00 صبح اتاق خوابگاه bloviation و درد و رنج و مرگ می تواند تبدیل به خونتان از نزدیک و شخصی. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در حال حاضر بریده 130,000 COVID-19 مرگ و میر در سازمان دیده بان خود را احتمالا بیش از نیمی از آنها غیر ضروری است اما برای تاخیر انسداد و خرابکاری. ما می توانیم از اهرم های او را از قدرت دانستن است که آن را نمی خواهد طلیعه چیزی بودن در هزاره. و یا ما می تواند به افراط در لفظی شکل اسکیت در مورد اخلاقی ما خلوص نگه داشتن دست ما پاک و اعطای او یک دوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>