‘به نظر نمی آید دور. این ملت است بنابراین… بی رحمانه’: طرفداران حقوق نگرانی از اعدام ناتانیل جنگل توسط Alabama

ایالت آلاباما در روز پنج شنبه اعدام ناتانیل جنگل—که مرده در 9:01pm محلی کنونی—پس از دیوان عالی ایالات متحده با صدور موقت به اعدام بود که بعد از آن برداشته و کالیفرنیا ، کی Ivey کاهش یافته است به اعمال قدرت خود را از تخفیف مجازات و یا تعلیق با وجود گسترده اعتراض عمومی و شک و تردید در مورد جنگل’ گناه و نگرانی در مورد اقدامات قانونی که منجر به حکم اعدام او.

“او یک پدر یک پدر و یک برادر و یک پسر, یک دوست ارزشمند عزیزان. و او فقط به قتل رسیده توسط ایالت آلاباما برای یک جرم را مرتکب نشده بود.”
—شان کینگ نویسنده و فعال

“در مورد ناتانیل جنگل اقدامات دیوان عالی ایالات متحده و فرماندار ایالت آلاباما در حال سزاوار سرزنش و به طور بالقوه منجر به برگشت ناپذیر بی عدالتی” مارتین لوتر کینگ سوم یکی از حقوق مدنی فعالان که کمک به ارمغان بیاورد ملی توجه به این مورد در توییتر اعلام کرد. “این باعث می شود مسخره از عدالت و قانون اساسی و تضمین های محاکمه عادلانه.”

نویسنده و فعال شان شاه نیز در میان بالا مشخصات ارقام که خواست Ivey و دادگاه به مداخله به #SaveNate. در یک سری از توییت شنبه شب پادشاه محکوم به اعدام به عنوان “مدرن و روز لینچ” از “یک مرد بی گناه,” با توجه به این که جنگل شد و به جرم قتل پایتخت در مرگ سه افسر پلیس حتی اگر او نمی شد کسی که اخراج کشنده اثر شلیک گلوله در سال 2004 رویارویی است.

“به نظر نمی آید دور. این ملت است [فجیع] و بی رحمانه” شان کینگ اضافه شده جزئیات غم و اندوه از جنگل’ اعضای خانواده که در حال مبارزه برای افزایش آگاهی در مورد پرونده او و جلوگیری از اعدام او بود که در ابتدا برنامه ریزی شده برای 6:00بعد از ظهر به وقت محلی روز شنبه.

جنگل کشته شد توسط تزریق کشنده در William C. Holman Correctional Facility در آتمور آلاباما—فقط چند ساعت پس از فیلم منتشر حاضر از اعضای خانواده خود را در واکنش به خبری که دیوان عدالت کلارنس توماس را امضا کرده بود به اعدام. اقامت برداشته شد در عرض چند ساعت هنگامی که دادگاه عالی کاهش یافته است به بررسی این مورد و همچنین به عنوان یک دوم دادخواست ثبت شده توسط جنگل’ تیم حقوقی.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

منتقدان را به توییتر را محکوم جنگل’ اعدام به عنوان یک بی عدالتی و یک تراژدی:

برخی از مفسران حتی به نام برای Ivey بعد از او امتناع دخالت:

Ivey ایستاده بود او تصمیم دوشنبه شب. در بیانیه او گفت: در بخشی که “پس از کامل و بررسی دقیق از حقایق اطراف صورت اولیه داوران تصمیم بسیاری از چالش های قانونی و بررسی های به این نتیجه رسیدند که ایالت آلاباما باید انجام آقای وودز’ قانونی تحمیل جمله این شب است.”

همراه با جنگل’ بستگان و شناخته شده حقوق مدنی طرفداران برخی از اعضای خانواده از افسران پلیس نیز به نام Ivey برای نجات زندانی زندگی.

درخواست گزارش اواخر پنجشنبه است که لورن Gill, خواهر هارلی A. Chisholm III در بیانیه ای گفت:

من فکر نمی کنم که ناتانیل است که به جرم قتل. من اصرار فرماندار Ivey به تجدید نظر تصمیم به مداخله. وجود دارد هیچ آسیبی در اجازه می دهد زمان بیشتری برای دادگاه به بررسی. من می خواهم شواهد جدید به ارمغان آورد جلو و ارزیابی توسط وکلای جدید. لطفا بیشتر رو به جلو با شتابزده تصمیم به اجرای ناتانیل. وجدان من اجازه نمی خواهد با من زندگی می کنند با این اگر او می میرد. من به شما التماس برای رحمت بر او.

کیمبرلی Chisholm سیمونز یکی دیگر از هارلی Chisholm, بنا به گزارش ها گفته روزنامه نگار Beth Shelburne از طریق اشک که او را پشتیبانی نمی کند اعدام از جنگل به عنوان “او را بکشند برادر من. این بسیار ناعادلانه است. من درک نمی کنم.”

Shelburne مشترک Chisholm سیمونز’ نظرات در یک سری از توییت پنج شنبه شب:

بعد در پاسخ به گزارش که دولت در حال اجرا در جنگل Shelburne در توئیتر خود نوشت: “نه عدالت. نه بسته. نه صلح. فقط بیشتر و درد بیشتر تروما بیشتر مرگ است. شرم آور است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>