نمی Shame معترضان و پارک را برانگیخت بیش از Covid-19 پخش كردن—Shame شرکت ها و دولت

در میان کشور تظاهرات برانگیخته با کشتن جورج فلوید توسط یک افسر پلیس در مینیاپولیس بهداشت عمومی تحلیلگران و افکار عمومی باید بحث زیادی مجامع عمومی’ پیامدهای گسترش Covid-19. با توجه به بسیاری از حساب یک نسبت بالا از معترضان ماسک پوشیده اند و در حال جمع آوری و خارج از آن انتقال به طور قابل توجهی کمتر از در داخل خانه. در عین حال آنها را نیز جمع آوری شده در دور گروه های بزرگتر از این است که در حال حاضر توصیه می شود و اغلب با فاصله کمتر از شش فوت از هم جدا. برخی از تماشاچیان در حال irked توسط ناهماهنگی شناختی از ساخت استثنا برای تظاهرات با توجه به ضرورت اجتماعی فاصله. دیگران باید مقابله که مبارزه با نژادپرستی نظاممند قدرتمند بهداشت عمومی اندازه گیری را در خود دارد.

نژادی و طبقاتی و نابرابری در Covid-19 مرگ و میر را روشن تکان دهنده درجه که ضد سیاهی اشکال سلامت یک مسئله عمیقا در هم تنیده با چگونه به طرز وحشیانه ای سیاه جوامع ای اداره. با اینحال چنین استدلال در حمایت از تظاهرات بزرگ نشستن تا حدودی خونتان در کنار مطلق مستند اقدامات است که غالب در بسیاری از شهرها و ایالات متحده که برخی از آنها رفته اند تا آنجا که به شاتر پارک های عمومی در حالی که پلیس اجتماعی فاصله نقض به نام سلامت عمومی است.

“در حالی که همه ما باید تمرین معقول solidaristic خطر کاهش بیشتر قدرتمند بازیگران—از نیروهای پلیس به سیاستمداران و شرکت های بزرگ—خرس ساختاری مسئولیت میزان شیوع.”

اما آنچه در این بحث نشان می دهد این است که ما باید متفاوت فکر کردن در مورد خطر همراه است. Coronavirus کنترل عفونت به اشکال مختلف از جمله اقدامات مانند مدرسه و تعطیلی کسب و کار و همچنین اجرای جدید اجتماعی فاصله پروتکل برای خدماتی که باز باقی می ماند. آن را نیز شامل دقیق قوانین حاکم بر رفتار فردی تقویت مکانیسمهای اجرایی اعم از پلیس به تند و تیز بشود در رسانه های اجتماعی. اما دو مشکل اساسی با این رویکرد: این قاب ویروسی انتقال به عنوان نتیجه خودخواه انتخاب و misunderstands که بیمار می شود برای شروع با. Covid-19 تا حد زیادی گسترش بین افرادی که تا به حال شانس کمی برای جلوگیری از قرار گرفتن در معرض که حفره دار با هم در خانه های خود توسط دولت و یا توسط کارفرمایان خود را.

در حالی که همه ما باید تمرین معقول solidaristic خطر کاهش بیشتر قدرتمند بازیگران—از نیروهای پلیس به سیاستمداران و شرکت های بزرگ—خرس ساختاری مسئولیت میزان شیوع.

این تظاهرات ممکن است به نوبه خود برای نشان دادن این بسیار پویا است. در حالی که معترضان حضور در منزل تظاهرات را تا حد زیادی انتخاب برای کاهش خطر انتقال با پوشیدن ماسک توزیع ضد عفونی کننده دست و گسترش زمانی که ممکن است برخی از بالاترین ریسک تحمیل شده بود توسط پلیس: گسترده گزارش مجسم افسران corralling شرکت کنندگان در مناطق کوچکتر و مسدود کردن دسترسی خروجی بسته بندی معترضان شدیدا با هم. افسران پلیس خود را بارها مشاهده شده بدون ماسک و خود نیز اشاره کرد بردار برای coronavirus: در اوج این بیماری همه گیر نزدیک به 20% از اداره پلیس نیویورک بود بیمار و پلیس به نظر می رسد به طور نامتناسبی بالا عفونت نرخ.

استفاده از گاز اشک آور توسط پلیس باعث سرفه و چشم و مالش که هر دو می تواند تسهیل گسترش ویروس. بیش از 11,000 دستگیری در سراسر کشور مجبور معترضان به بازداشت پلیس که در آن خطر انتقال است outlandishly بالا: افراد در بازداشت هستند و 2.5 برابر بیشتر احتمال دارد به قرارداد ویروس و 8 کشور از 10 تا از بزرگترین شیوع بیماری های رخ داده در correctional facilities. یک مطالعه نشان داد که مردم به فیلترینگ در داخل و خارج از طبخ زندان شهرستان اختصاص بیش از 15 ٪ از تمام موارد در ایالت ایلینوی است.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

خارج از تظاهرات آن را حتی بیشتر آشکار چگونه کمی از انتقال به رفتار فردی—اکثر Covid-19 انتقالات رخ می دهد در موقعیت های مردم آن را انتخاب کنید به در. بسیاری از عفونت های رانده شده به سادگی توسط که در آن بیمار زندگی: شایع ترین سایت انتقال است که در داخل خانه های مردم است که یکی از دلایل بسیاری مورد اعداد بالاتر در فقیر پر بسته بندی شده در خانواده—اغلب در محله های که شده است به طور سیستماتیک گرسنگی از منابع برای چند دهه. نرخ نیز فوق العاده بالا در میان جمعیت بی خانمان و در خانه های سالمندان. ضروری است محل کار با عام حمایت و عدم مرخصی استعلاجی سیاست نیز قرار دادن کارگران در خطر عمده شیوع بیماری های نوظهور در میان کارگران در زمینه های مانند بسته بندی گوشت می آمد و بهداشت و حمل و نقل عمومی. در برخی موارد کارفرمایان ادعا برای کمک به سمت عفونت نرخ: چندین انبار کارگران شکایت آمازون بیش غفلت اقدامات ایمنی مربوط به virus.

در اکثریت قریب به اتفاق Covid-19 انتقال اتفاق می افتد در بین افرادی که به نحوی مجبور به صرف امتداد طولانی از زمان با افراد آلوده: اعضای خانواده خود و یا همکار ساکنان خانه های سالمندان بی خانمان encampments یا پناهگاه خود زندانیان دیگر; یا دیگر کارگران در کار است. در بسیاری از موارد چنین شرایط را برای انتقال بودند گذاشته شده توسط تصمیم گیری های سیاسی: ایالات متحده دارای تهاجمی تر و گسترده حبس بیش از هر کشور بر روی زمین ما عدم جامع و مقرون به صرفه مسکن سیاست های منجر به بی خانمانی بیشتر از همسالان کشور ما عدم اتحادیه قدرت اتحاد چپ کارگران کمتر مجهز به مبارزه برای ایمنی حمایت و بیمار را ترک کنند.

به عنوان چنین گسترده بشود در رسانه های اجتماعی از رفتارهای فردی مانند نه با پوشیدن ماسک در حالی که در حال اجرا خارج از منزل و یا راه رفتن در یک ساحل را تا حد زیادی overemphasized خطر انتقال بین عبور غریبه. در حالی که هیچ فعالیت بدون ریسک افراد کاملا قادر به قضاوت خطر و تعدیل رفتار بر این اساس, به خصوص اگر آنها معقول هدایت کنند. اما به عنوان شواهد اپیدمیولوژیک در مورد خطرات نسبی است نصب شده بر بهداشت عمومی پیام آهسته بوده است به تکامل است. انواع خاصی از انتقال به نظر می رسد می شود بسیار نادر است: در یک مطالعه از بیش از 7,300 موارد در چین فقط یک متصل شد به هوای آزاد انتقال است. دست زدن به سطوح آلوده به همین ترتیب به نظر می رسد کمتر خطرناک تر از یک بار می ترسید.

این تحولات برای تماس گیری مجدد از ما چگونه فکر می کنم در مورد چگونه خطر است بر دیگران تحمیل میکند و ما چگونه حرکت آن را برای خودمان. به عنوان اپیدمیولوژی دانشگاه هاروارد جولیا مارکوس به من گفت: “مردم در حال تصمیم گیری در هر روز در مورد خطر است. و در حال حاضر آنها در حال انجام آن بدون یک تصویر کامل از خطرات نسبی از فعالیت های مختلف است که آنها ممکن است درگیر شدن در. و حالا که ما متوجه این است برای رفتن برای یک مدت زمان طولانی واقعا ما باید بپذیریم که اکثر مردم نمی توانند حفظ صفر اجتماعی تماس بگیرید.” اگر اجتماعی فاصله دستورالعمل تا کنون شده است مشابه پرهیز-تنها آموزش و پرورش مارکوس استدلال آن زمان به حرکت به سوی آسیب-کاهش و آموزش مردم را به انتخاب با خیال راحت.

به عنوان موج تظاهرات نشان می دهد که بسیاری از آمریکایی ها تعیین کرده اند که متوسط خطر ابتلا به عفونت است که بیش از خطرات اعمال شده توسط over-پلیس سیستمیک نژادپرستی و فقر که ایستاده در مرکز شورش. اپيدميولوژيک شواهد به نظر می رسد در کنار خود.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im