دانشگاه تگزاس/تگزاس تریبون نظرسنجی منتشر شد پنج شنبه شب نشان داد سن. برنی ساندرز پیشرو 2020 دموکراتیک ریاست جمهوری در زمینه نماینده غنی شنبه دولت پس از دو برابر شدن حمایت خود را از اکتبر سال گذشته.

بررسی انجام شده بین Jan. 31 و فوریه. 9 نشان داد ساندرز با 24% پشتیبانی در میان به احتمال زیاد تگزاس دموکراتیک اولیه رای دهندگان. معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن نظرسنجی در جایگاه دوم با 22% پشتیبانی و بهداشت ، الیزابت وارن (D-جرم.) در ثالث با 15%.

با 3 مارس تگزاس اولیه بیش از دو هفته دور این نظرسنجی نشان می دهد یک تغییر قابل توجهی در پویایی دموکراتیک انتخابات ریاست جمهوری بیش از یک دوره چند ماه. در ماه اکتبر یک دانشگاه تگزاس/تگزاس تریبون نظرسنجی نشان داد بایدن پیشرو در این زمینه با 23 درصد و ساندرز در چهارم با 12 درصد.

“بسیاری از این جنبش شده است ساندرز و [میلیاردر تاجر Michael] بلومبرگ با بایدن [برگزاری] هنوز” جاشوا خالی مدیر تحقیق و پژوهش برای سیاست های تگزاس پروژه در دانشگاه تگزاس در آستین گفت که تگزاس تریبون. “قادر به افزایش رای خود را به اشتراک گذاری است که بسیار برای گفتن بایدن.”

این نظرسنجی اینترنتی از 1200 ثبت نام رای دهندگان به طور کلی حاشیه خطا از +/- 2.83 درصد و یک حاشیه خطا از +/- 4.09 درصد به صورت دموکراتیک مسابقه.

این نظرسنجی همچنین نشان داد که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است پیشرو در تمام سال 2020 دموکراتیک نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری در تگزاس با ساندرز انتهایی رئیس جمهور با کمترین حاشیه.

“مغلوب ساختن پیشی جستن دادگاه رای تایید آنچه ما دیده ایم که برگ برنده برنده است اما او به وضوح تحت انجام, داده, پارتی, مشخصات در دولت” دارون شاو دولتی استاد در دانشگاه تگزاس در آستین که شرکت کارگردانی این نظرسنجی گفت: تریبون. “جالب است هنگامی که شما با قرار دادن گوشت و خون دموکرات وجود دارد آن قطره که تعداد اما در اینجا یک جمهوری خواه در یک نظرسنجی که در 50 درصد است که نشانه ضعف است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im