داو قطره 256 امتیاز به پایان می رسد هفته با دستاوردهای کوچک

6 مارس (فردا) — میانگین صنعتی داو جونز تعطیل 256 امتیاز جمعه به کلاه کردن یک هفته معاملاتی که نشان داد به طور کلی دستاوردهای کوچک.

داو در بسته 25,864 نقاط 0.9 درصد کاهش از پنجشنبه. S&P 500 با کاهش 500 امتیاز یا 1.7 درصد و نزدک کامپوزیت کاهش یافته 162 امتیاز یا 1.8 درصد است.

روز جمعه ضرر نسبتا جزئی نسبت به روز قبل از زمانی که داو کاهش یافت و نزدیک به 1000 امتیاز نگرانی بیش از coronavirus. عمده ایالات متحده شاخص آن دیدم بدترین هفته معاملاتی پس از بحران مالی 2008 و در هفته گذشته.

مختصری تجمع پس از معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن را مثبت نشان در سه شنبه کوتاه بود اما به اندازه کافی برای پایان دادن به هفته با دستاوردهای کوچک.

مثبت شغل گزارش جمعه نیست به اندازه کافی برای پایان دادن به این بعد توجه داشته باشید در مثبت. اقتصاد ایالات متحده اضافه شده 273,000 شغل در ماه فوریه خرد کن ترین انتظارات تحلیلگران. نرخ بیکاری نیز کاهش 3.5 درصد است.

“بازار انجام داده اند و در روزهای جمعه از آنجا که ما همه در انتظار وضعیت بدتر در طول تعطیلات آخر هفته گفت:” اندرو Slimmon ارشد مدیر نمونه کارها در مورگان استنلی مدیریت سرمایه گذاری با توجه به CNBC.

واشنگتن پست گزارش داد که یک قطره در 10 سال عملکرد خزانه داری که در آن اوراق قرضه پرداخت کمتر از 1 درصد کمک به جمعه را رها کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de