داو به پایان می رسد بدترین هفته از سال 2008 بحران مالی

20 مارس (فردا) — سهام اقدام به تجمع در اوایل جمعه اما با دقت بیشتر در طول روز پایان دادن به بدترین هفته در بیش از یک دهه به صورت میانگین صنعتی داو جونز.

داو در بسته 19,248 پایین 4.5 درصد برای روز. S&P 500 تضعیف 4.4 درصد و شاخص Nasdaq Composite با 3.8 درصد کاهش یافت و با وجود 2 درصد پرش پیش از آن در روز.

داو پایین بود بیش از 17 درصد برای هفته بزرگترین کاهش هفتگی از ماه اکتبر سال 2008 هنگامی که آن را کاهش یافته است 18.2 درصد است. S&P 500 از دست داد 13 درصد و نزدک 12.6 درصد در این هفته.

سهام اقدام به تجمع با دستاوردهای اوایل جمعه اما منابع CNBC گفت که اخبار پاکسازی شرکت رونین سرمایه موفق به دیدار با آن سرمایه مورد نیاز کشیده تجارت به سوی پایان روز است.

قیمت نفت کاهش یافت که در هفته های اخیر نشان داد برخی از دستاوردهای جمعه کاهش یافت اما دوباره به منفی است. قیمت نفت خام برنت معامله شد در $29.44 در هر بشکه رسید.

روز جمعه ضرر و زیان به دنبال گزارش ها که چندین سناتور ایالات متحده آمریکا نقل مکان کرد و به فروش برخی از سهام خود را هفته پیش در آغاز شیوع کروناویروس. در میان کسانی که گزارش شده ریخته سهام سنسور. ریچارد با مته سوراخ کردن R-N. C., سناتور کالیفرنیا جیمز Inhofe R-Okla., و کلی Loeffler, D-Ga.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im