داو جونز می افتد از 3000 نقطه در مسیر برای بدترین ماه از سال 1987

مارس 16 (سلامت) — میانگین صنعتی داو جونز کاهش یافت و نزدیک به 3 ، 000 نقاط دوشنبه قرار دادن بازار در مسیر خود را برای بدترین ماه پس از “جمعه سیاه” سقوط بازار در سال 1987.

داو پایین بود 2,997 امتیاز یا 12.93 درصد در پایان معاملات به پایین ترین سطح خود در تقریبا سه سال است. شاخص Nasdaq Composite کاهش یافته است 12.32 درصد و شاخص S&P 500 به پایان رسید روز پایین 11.98 درصد است. فروش فعال ایمنی قطع کننده مدار برای بار سوم این ماه است.

S&P 500 برگ ریزان 8 درصد در اوایل معاملات و باعث مکانیزم برای دوباره قطع برق به تجارت زیرساخت ها است. ایمنی شکن نصب شده پس از سقوط بازار سهام 1987 به توقف بازار سقوط آزاد فعال شد دو بار در هفته گذشته است.

در میان نگرانی ها در مورد COVID-19 شیوع و کاهش قیمت نفت شاخص S&P پایین است 16.9 در ماه مارس قرار دادن آن در مسیر برای بدترین ماه های تجاری از اکتبر سال 1987.

گلدمن ساکس استراتژیست در یک توجه داشته باشید به مشتریان در روز یکشنبه هشدار داد که S&P 500 می تواند به 2000 امتیاز در اواسط سال 41 درصد کاهش از رکورد یک ماه پیش.

“Coronavirus ایجاد کرده است بی سابقه مالی و اجتماعی اختلال” آنها نوشت.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز دوشنبه گفت که اثرات این ویروس که باعث شده است که بسیاری از کسب و کار برای نزدیک می تواند از طریق ژوئیه یا اوت کرد و گفت ایالات متحده “شاید” به سمت رکود است. مغلوب ساختن پیشی جستن اما گفت که او معتقد است بازار گزاف گویی خواهد شد پس از این بیماری همه گیر را تصویب کرده است.

فدرال رزرو گفت: این امر کاهش نرخ بهره نزدیک به صفر خواهد شد و تزریق 700 میلیون دلار در خزانه و وام مسکن مورد حمایت اوراق بهادار.

“این چیزی است که وحشت به نظر می رسد مانند” پاتریک هیلی رئیس و بنیانگذار کالیبر مالی شرکای گفته وال استریت ژورنال. “مهم نیست که چه تغذیه را در طول تعطیلات آخر هفته و یا آنچه که آنها انجام داده اند می تواند به فعالیت های تجاری در بازار است که بازتابی از ترس و عدم اطمینان. تنها چیزی که در حال رفتن به بازار آرام است دیدن تعداد موارد پایین است.”

با وجود سقوط قیمت سهام جمهور از بورس نیویورک, استیسی کانینگهام گفت: بازار باید باز باقی می ماند و عملکرد عادلانه و در یک صورت منظم.

“در حالی که ما عمیقا آگاه و دلسوز به نگرانی سرمایه گذاران در سراسر کاهش قیمت بازار بازتاب بزرگتر عدم قطعیت است که هر کس تجربه در طول این چالش روز,” او نوشت. “بسته شدن بازار نمی خواهد تغییر علل این بازار کاهش خواهد حذف شفافیت به تمایلات سرمایه گذار و کاهش سرمایه گذاران دسترسی به پول خود را. این امر تنها بیشتر ترکیب فعلی بازار اضطراب است.”

روز دوشنبه بازار غوطه پس کاهش قیمت نفت نیز غرق شد.

قیمت نفت خام برنت کاهش یافت و 11 درصد به بیش از 30 دلار در هر بشکه پایین ترین قیمت در چهار سال. آمریکا وست تگزاس اینترمدیت سقوط بیش از 9 درصد و بورس نیویورک از دست داد 7 درصد است.

“قیمت نفت باید واکنش بسیار منفی و ما اعتقاد داریم که ما را دیده اند و نه پایین قیمت نفت فقط رتبهدهی نشده است” Bjoernar Tonhaugen سر از بازارهای نفت در Rystad انرژی گفت. “پتانسیل کاهش تقاضا در ماه مارس-آوریل مارس کوتوله هر چیزی در جهان تا به حال دیده می شود فقط زمانی که اوپک به علاوه تولید باز floodgates از عرضه جدید به بازار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im