داو افزایش می یابد 459 امتیاز به عنوان سهام فن آوری فشار بازارهای بالاتر

6 جولای (فردا) — میانگین صنعتی داو جونز افزایش بیش از 450 امتیاز در روز دوشنبه به عنوان سهام به شدت افزایش یافت در پشت قوی سهام فن آوری برای شروع هفته.

آبی تراشه شاخص به پایان رسید روز تا 459.67 درصد یا 1.78 درصد در حالی که S&P 500 صعود 1.59 درصد و شاخص Nasdaq Composite با افزایش 2.17 درصد است.

تبلیغات

سهام فن آوری شدند عامل اصلی رانندگی در بازار افزایش در روز دوشنبه به عنوان آمازون سهام افزایش یافت 5.77 درصد و سهام صعود بالاتر از $3000 برای اولین بار و Netflix سهام نیز افزایش یافت 3.55 درصد به بالا. سهام مایکروسافت اپل و گوگل شرکت مادر الفبا همچنین افزایش بیش از 2 درصد در هر.

روز یکشنبه اعلام کرد که دوک انرژی و سلطه انرژی لغو برنامه توسعه سواحل اقیانوس اطلس خط لوله نیز تحت تاثیر سهام به عنوان دوک سهام سقوط کرد 2.47 درصد و سلطه کاهش یافته است 10.98 درصد است.

برکشایر هاتاوی سهام افزایش یافت 2.43 درصد و پس از آن خریداری شده Dominion انرژی گاز انتقال و ذخیره سازی دارایی.

Uber سهام نیز صعود 6 درصد و پس از آن به دست آورد و خدمات تحویل مواد غذایی Postmates.

بازارهای شروع این هفته با نشان دادن پس از شاخص های Dow و S&P 500 با صعود بیش از 3.7 درصد و نزدک به دست آورد 5.2 درصد در هفته گذشته و پس از اندکی افزایش در روز پنج شنبه به عنوان داو 92 امتیاز به دست آورد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>