Dow و S&P 500 و Nasdaq همه تک به تک مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان اعلام برنامه محرک

مارس 17 (UPI) — میانگین صنعتی داو جونز بسته تا بیش از 1000 امتیاز در وال استریت روز سه شنبه پس از سقوط روز گذشته شاهد شاخص بزرگترین واحد-روز افت از سال 1987.

داو بسته تا 1,048.86 امتیاز و یا 5.2 درصد در حالی که S&P 500 با افزایش 6 درصد و شاخص Nasdaq composite با افزایش 6.23 درصد به عنوان رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد $850 میلیارد محرک اقتصادی برنامه در پاسخ به COVID-19 بیماری همه گیر.

وزیر خزانه داری استیون Mnuchin گفت: این برنامه شامل پرداخت برای کسب و کارهای کوچک, ضمانت وام برای سفر به صنایع و محرک برای کارگران آمریکایی و همچنین پیشنهادات برای به تعویق انداختن $300 میلیارد دلار مالیات برای به عنوان بسیاری از 90 روز بدون بهره و یا مجازات و 10 میلیارد دلار سرمایه گذاری اجازه می دهد تا فدرال رزرو به خرید تا 1 تریلیون دلار در بدهی های شرکت های بزرگ برای شرکت های رو به ورشکستگی به دلیل کمبود نقدینگی.

این بسته همچنین شامل حدود 50 میلیارد دلار اختصاص داده شده برای کمک به ایالات متحده در صنعت هواپیمایی دلیل عدم تقاضای مسافر با توجه به کروناویروس که باعث شده سهام به نازل شدن.

روز سه شنبه دوباره بجای اول برگشتن می آید پس از مغلوب ساختن پیشی جستن روز دوشنبه گفت ایالات متحده “ممکن است” به سمت رکود اقتصادی به عنوان نگرانی در مورد ویروس ها و کاهش قیمت جهانی نفت طی هفته گذشته تحت تاثیر شاخص های ایالات متحده.

داو به طور خلاصه غوطه ور در زیر 20,000-علامت اولیه روز شنبه برای اولین بار پس از فوریه سال 2017, نه حتی یک ماه بعد از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ، چند روز پس از مراسم تحلیف خود داو آمار 20,000 برای اولین بار.

“وجود دارد پولی و سیاست های مالی که در محل قرار داده و سعی کنید به سهولت مالی بازار نگرانی, اما این است که در نهایت یک مسئله بهداشتی” تام مایرز مدیر عامل و شریک مدیریت در بوردو ثروت مشاوران گفت: ایالات متحده آمریکا امروز. “ما در حال رفتن به نیاز به دیدن داده ها نشان می دهد که شدت این ویروس وضعیت مصاحبه و گرفتن بهتر است. بازار با فرض بدترین در حال حاضر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de