دکتر استفان Neeleman با افتخار MountainWest پایتخت کارآفرین جایزه سال

سالت لیک سیتی — به عنوان یک تمرین, جراح, دکتر استفان Neeleman بود به خوبی می چرخاند و برای روشنی که در آن هزینه های مراقبت های بهداشتی در راس بودند در اوایل 2000s و این جهت بود.

او همچنین بر این باور است که مسیر جدیدی را تکامل را به مصرف کنندگان گزینه های بهتر برای مقابله با این افزایش هزینه ها و در سال 2002 راه اندازی شد یکی از اولین شرکت های ایالات متحده اختصاص داده شده به مدیریت تحول ابزارهای مالی برای هزینه های مراقبت سلامت.

در چهارشنبه MountainWest سرمایه شبکه مفتخر Neeleman با آن سالانه کارآفرین جایزه سال شناخت ستارگان موفقیت شرکت خود HealthEquity و تکامل خود را برای تبدیل شدن به یکی از برجسته nonbank امنای مصرف کننده سلامت حساب پس انداز.

در یک Deseret News مصاحبه Neeleman گفت: چشم انداز پشت اندازی HealthEquity شد مراقبت های بهداشتی متمرکز صرفه جویی در مکانیسم کمک خواهد کرد که آدرس هر دو هزینه های کوتاه مدت در طول مصرف کنندگان سال کار و postretirement هزینه های پزشکی.

“هنگامی که ما آغاز شده و ما می دانستیم که مراقبت های بهداشتی قرار بود به عنوان کردن این جاده از هزینه های بالاتر و بالاتر نارضایتی” Neeleman گفت. “هنگامی که ما شروع به شرکت ما گفت:” چگونه می تواند به شما آمده تا با یک راه حل فراهم می کند که خدمات فوق العاده و … نیز کمک می کند مردم صرفه جویی برای دوران بازنشستگی خود را.'”

اولین مانع برای Neeleman و HealthEquity تیم دفاع فدرال تغییرات قانونی که راه را برای فقط یک ابزار است. که شامل آموزش رهبران کنگره قبل از عبور از مدیکر نوسازی قانون در سال 2003. قانون تاسیس قانون حمایت از سلامت حساب پس انداز است که به مصرف کنندگان اجازه را محدود معاف از مالیات کمک به یک حساب کاربری اختصاص داده شده به پوشش بهداشت و درمان-هزینه های مربوط.

با تشکر از صعود از بالا معافیت از طرح های بهداشتی در سراسر ایالات متحده, بهداشت حساب های پس انداز شده اند در یک مشابه رشد پیگیری و قیصر بنیاد خانواده داده ها نشان می دهد 30 درصد از ایالات متحده کارکنان تحت پوشش بالا-معافیت طرح های بیمه در سال 2019 از کمتر از 5% در سال 2005 و 25 میلیون آمریکایی به فعال مراقبت از سلامت حساب پس انداز. صنعت ناظران می گویند کسانی که شماره حساب به احتمال زیاد به پرش تا آنجا که 20 درصد در سال آینده است.

در حالی که Neeleman در زمان دراپر-بر اساس شرکت در سال 2014 با افزایش بیش از 100 میلیون دلار در یک ارزیابی خوب زیر 1 میلیارد دلار HealthEquity تاکنون رشد پارگی و از منظم معاملات روز شنبه, حال بازار سرمایه nudging 5 میلیارد دلار.

MountainWest سرمایه, مدیر اجرایی, نازنین Waldron گفت Neeleman typifies فقط نوع صفات او شرکت است که به دنبال افتخار با سالانه کارآفرین جایزه.

“دكتر استیو Neeleman است که روحیه کارآفرینی MWCN تلاش برای افتخار و جشن می گیرند. او یک چشم انداز است که ترجمه را به چیزی بسیار بزرگتر از خود و اثرات تغییر و بهبود زندگی بسیاری,” Waldron در بیانیه ای گفت. “با HealthEquity خود نفوذ گسترده نه تنها با آن دسته از اعضای تیم که در اینجا کار می کنند در ایالت یوتا و در سراسر کشور اما با میلیون ها نفر از آمریکایی ها که تکیه و بهره مندی از محصولات و خدمات این شرکت را فراهم می کند.”

Neeleman می آید از یک خانواده از کارآفرینان و پس از صرف مقدار زیادی از جوانان مشغول به کار در پدربزرگ و مادربزرگ’ 24 ساعته فروشگاه مواد غذایی در شهر سالت لیک و بعد از آن کار با برادرش دیوید Neeleman در اولین هواپیمایی تلاش در یوتا موریس Air. دیوید Neeleman را در رفتن به راه اندازی JetBlue و دیگر کسب و کارهای جدید از جمله نسیم حمل و نقل هوایی خواهد شد که مقر آن در ایالت یوتا است.

استفان Neeleman گفت: این تجربه همراه با آنچه او آموخته است که به عنوان یک تمرین حرفه ای پزشکی, کمک های روشن جاده ای که منجر به HealthEquity.

“من متوجه معمولی مسیر کارآفرینی ممکن است شامل متوقف کردن از طریق دانشکده پزشکی اما داستان من فقط ثابت می کند هر کسی می تواند یک تفاوت با شناخت چالش و به طور مداوم در تلاش برای بهبود آن” Neeleman در بیانیه ای گفت. “من باید با همکاری قابل توجه مردم از طریق هر مرحله از زندگی حرفه ای من هستم و به اعضای تیم ما در HealthEquity که نشان می دهد “بنفش” خدمات هر روز اتصال سلامت و ثروت برای اعضای ما در سراسر کشور است.”

Neeleman تکمیل مدرک کارشناسی خود را در دانشگاه ايالتي يوتا به دست آورده خود را در رشته پزشکی در دانشگاه یوتا و تکمیل آموزش جراحی در دانشگاه آریزونا که در آن او بعدها استادیار جراحی ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>