‘خیال خانه’: دیوان عالی کشور رد تهمت تلاش برای پایان دادن به برنامه DACA

مهاجر طرفداران حقوق جشن یک پیروزی بزرگ صبح روز پنج شنبه به دیوان عالی ایالات متحده حکم تهمت و دولت نمی تواند پایان دادن به اقدام معوق برای ورود دوران کودکی برنامه که اجازه داده است نزدیک به 800,000 جوان مهاجران مستند نشده, شناخته شده به عنوان خیال به زندگی و کار در ایالات متحده است.

قاضی جان رابرتز پیوست دادگاه چهار لیبرال متمایل قضات در 5-4 تصمیم حاکم است که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت داده نشده بود کافی توجیهی برای پایان دادن به اوباما-دوران DACA برنامه زیر که در مورد 27,000 مهاجران جوان کار کرده اند به عنوان خط مقدم بهداشت و درمان کارگران در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“IF ممکن بود به دلیل مهاجرت جوانان تصور و خواستار آن است. امروز حکم دیگری است یادآوری است که زمانی که مردم به طور مستقیم تحت تاثیر کسانی هستند که فشار برای راه حل های که زمانی که تحول تغییر اتفاق می افتد.”
—Greisa مارتینز Rosas, ایالات رویای ما

“ختم IF در طول این ملی بهداشت و درمان اضطراری فاجعه بار خواهد بود,” وکیل مهاجرت استدلال در دادگاه براده.

در تصمیم رابرتز نوشت که دادگاه نشده بود تصمیم گرفت “آیا IF و یا آن را فسخ صدا هستند سیاست” به جای پرداختن به “تنها که آیا [وزارت امنیت داخلی] با پیروی از رویه نیاز است که آن را ارائه توضیح استدلال خود اقدام کند.”

“در اینجا این سازمان موفق به در نظر گرفتن مسائل آشکار که آیا برای حفظ و تحمل و اگر کاری برای انجام دادن در مورد مشکلات به DACA گیرندگان” رابرتز نوشت. “که دو شکست را افزایش می دهد شک و تردید در مورد اینکه آیا این سازمان قدردانی از حوزه اختیار خود و یا اعمال آن اختیار به شیوه ای معقول.”

عدالت Sonia Sotomayor اما اعتراض به رابرتز’ صرفا ویژگی های تجزیه و تحلیل مورد به طور مستقیم خطاب به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رکورد طولانی از اظهارات نژادپرستانه و سیاست های مربوط به مهاجرت.

مغلوب ساختن پیشی جستن مقایسه از مهاجران مستند نشده به “حیوانات” برای مثال ایجاد “قوی ادراک که فسخ تصمیم آلوده غیر مجاز تبعیض آمیز animus,” ستمیر نوشت. “من نمی خواهد تا به آسانی رد این ادعا که یک مدیر اجرایی تصمیم نامتناسب مضرات همان گروه نژادی است که رئیس جمهور به عنوان مارک کمتر مطلوب صرف ماه قبل است.”

مهاجر جوانان-رهبری شبکه ایران ما به نام رویای حاکم “عهد به قدرت ما به عنوان مهاجر در افراد جوان و هم پیمان شده اند مبارزه برای محافظت از IF از حملات بی امان از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت از او انتخاب شد.”

“در حالی که این پیروزی را به ارمغان خواهد آورد تسکین موقت به مهاجرت جوانان و خانواده های ما شده اند که زندگی در برزخ پس از مغلوب ساختن پیشی جستن به پایان رسید IF در سال 2017 مبارزه ما انجام نشده است” گفت: Greisa مارتینز Rosas یک IF گیرنده و معاون اجرایی مدیر گروه. “ما می دانیم که پلیس و اخراج نیروی یخ و CBP متولد شد سفید برتری و ضد سیاهی و باید defunded. IF ممکن بود به دلیل مهاجرت جوانان تصور و خواستار آن است. امروز حکم دیگری است یادآوری است که زمانی که مردم به طور مستقیم تحت تاثیر کسانی هستند که فشار برای راه حل های که زمانی که تحول تغییر اتفاق می افتد.”

در رسانه های اجتماعی مهاجر از فعالان حقوق بشر و قانونگذاران را تحسین حاکم است.

تقاضا عدالت اشاره کرد که تصمیم IF می آید روز پس از دادگاه عالی حکم داد که تجاوز آمریکایی ها در حال محافظت از محل کار تبعیض در قانون حقوق مدنی مصوب سال 1964. هر دو از احکام وکالت گروه گفت: نتیجه خستگی ناپذیر مبارزه با مهاجران و تجاوز مردم است.

“اعتبار برای صرفه جویی در DACA متعلق به خیال و متحدان ساخته شده است که یک جنبش بسیار قدرتمند حتی جان رابرتز آن را نادیده گرفت. طی هفته گذشته تجاوز+ و حقوق مهاجران جوامع نشان داده اند که فعالیت مسائل و دیوان عالی کشور است سیستم ایمنی بدن به فشار افکار عمومی” گفت: مدیر اجرایی برایان Fallon. “جان رابرتز ممکن است نوسان رای دادن در این مورد خاص اما او هیچ نجات دهنده است. او به سادگی به رسمیت می شناسد که دادگاه ایستاده با مردم است در معرض خطر فانی اگر آن مسابقه سرعت بیش از حد به اعمال جناح راست دستور کار است که flouts هر دو حکومت قانون و افکار عمومی است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بهطور می تواند یکی دیگر از تلاش برای از بین بردن برنامه DACA, تهدید کنندگان—90% از آنها در ایالات متحده و بسیاری از آنها شده اند به خود بومی کشور در دهه—با اخراج. مغلوب ساختن پیشی جستن اما نشان دهنده یک اقلیت از آمریکایی ها بر این باورند که این برنامه باید به پایان رسید. یک نظرسنجی انجام شده توسط مرکز تحقیقات پیو در اوایل این ماه نشان داد که 74 درصد از آمریکایی ها بر این باورند خیال باید دائم وضعیت حقوقی از جمله 54 درصد از جمهوریخواهان و جمهوریخواهان متمایل مستقل رای دهندگان.

پس از حکم طرفداران قول داد برای مبارزه با هر گونه حملات بیشتر در DACA.

“ما جشن می گیرند این حکم اما ما مبارزه می رود ایم” Rep. Pramila Jayapal (D-شستشو.), که مهاجرت به آمریکا از هند در سن 16. “سنا باید بلافاصله تصویب رویای آمریکایی و وعده عمل می کنند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de