راننده می شود 30 سال به زندگی مرگبار ارواین سقوط

سانتا آنا – 25-ساله کوستا مسا مرد محکوم شد جمعه 30 سال به زندگی در زندان را برای راه اندازی یک ارواین تصادف که منجر به کشته شدن یک زن و 2 ساله داشتند.

الک اسکات ابراهيم به اتهام دو فقره قتل درجه دوم فوریه. 4 ژوئن 10, 2015, تصادف که منجر به کشته شدن 54 ساله و کاترین همپتون دریاچه جنگل و Kaydence Hampton. کودک نو پا مادر مگان دچار یک فک شکسته و Kaydence برادر ناتانیل بود که 7 در آن زمان دچار شکستگی ترقوه.

به عنوان شده است در مورد سایر جلسات مربوط به متهم ابراهيم بارها و بارها اندرز توسط Orange County Superior Court Judge Cheri Pham برای طغیان و ایجاد وقفه در رسیدگی.

وجود دارد برخی از سردرگمی در مورد اینکه آیا ابراهیم می خواست برای نشان دادن خود آتش خود را وکیل اریک Mayeda Renslo و تاخیر در صدور حکم است.

زمانی که Pham حاضر اجازه می دهد تا یک تغییر زمان از صدور حکم ابراهیم گفت: “من می خواهم به محکوم امروز” حتی به عنوان Renslo ساخته شده یک حرکت برای یک محاکمه جدید استدلال قاضی باید اجازه دهید متهم اخراج Renslo خود را به عنوان وکیل و شواهد کافی به ابراهیم نشان داد ضمنی کینه توزی در جرم و جنایت. Pham را تکذیب کرد به حرکت.

“من یک قربانی در این مورد” ابراهیم گفت.

سه نفر از اعضای خانواده قربانیان گفت: Pham چگونه مرگ آنها را تحت تاثیر قرار, و این که آنها تا به حال شده است برای خرید ساقدوش عروس لباس شب سقوط.

“آنچه باید یاد شده است به عنوان یک شادی شب صرف با مادر دو بچه و دو به زودی به خواهر در قانون… شما در حال حاضر یاد می شود به عنوان بدترین کابوس من است که من هرگز نمی توانم از خواب بیدار از آنجا که از شما Alec ابراهیم” مگان همپتون گفت.

“تماشای رفتار خود را در طول هر دو آزمایش به وضوح نشان می دهد که شما می تواند مراقبت کمتر در مورد زندگی مادر و دختر,” او گفت:. “روز گناه حکم داده شد و شما بودند که در قرار, دستبند زدن, فریاد شما می خواستم به آغوش برادر کوچک شما یک بار دیگر رخ داد یک عصب با من. شما این فرصت را برای دیدن و خود را نگه دارید برادر کوچک دوباره, اما شما نمی متوقف به فکر می کنم که خانواده من یا خودم هرگز دوباره به نگه دارید و یا من در آغوش پدر و یا مادر من است.”

مگان همپتون گفت: او مادر بود “فارغ از خود و از جمله محبت و مراقبت از فرد است. او بهترین دوست من بود این چسب به خانواده ما و او بود که ما همه چیز است.” او اضافه کرد که “هیچ کلمه ای برای توصیف درد عاطفی من و خانواده ام را از طریق رفته و ادامه خواهد داد به مبارزه با برای بقیه از ما در روز با مرگ دخترم. بدون پدر و مادر باید به تصمیم به گرفتن فرزند خود را حمایت از زندگی.”

او گفت که پسرش را تحمل کرده است “درد و زخم و تروما” اما افزود: “من از ستاره خوش شانس من هر روز که او از من به عنوان به خوبی و با او مبارزه برای ماندن در این زمین با من است.”

مگان همپتون خواهر در قانون Shellbee Hampton, کاترین گفت: “تا به حال یک رویا به زندگی در مزرعه با خود اسب و خانواده ما و شما در زمان که رویای دور از او.”

کاترین همپتون “که من هرگز در حال رشد بود,” او گفت:.

“می گویند که Kaydence و من تا به حال یک پیوند ویژه ای کتمان می شود,” او گفت:. “کمی که رفتن به کوه ها حرکت می کند به عنوان او مسن تر و شما در زمان است.”

ابراهيم سرعت زمانی که او تی-اندام ماشین کاترین همپتون رانندگی بود با توجه به ارشد معاون دادستان منطقه ویتنی Bokosky.

“متهم شده بود هشدار داد در مورد رانندگی” دادستان گفت: در بیانیه افتتاحیه گفتن منصفه که دولت پارک افسر پلیس کشیده ابراهیم بیش از در ژانویه. 3, 2015, برای بالا بردن سرعت در بزرگراه ساحل اقیانوس آرام.

ابراهیم همکاران در یک تویوتا نمایندگی در هانتینگتون بیچ نیز به او هشدار درباره “رانندگی بی پروا و سریع” در محل کار و در سراسر خیابان در یک استارباکس, فروشگاه Bokosky گفت.

“همه آنها را به شما بگویم او سوار سریع و بی پروا” او گفت:, گفتن منصفه که ابراهیم را ضبط ویدئوها از سرعت و ارسال آنها را به خدمات و تکنسین های همکار نمایندگان فروش.

در نوامبر 2015 ابراهیم در زمان عکاسی از خود ویدیو در یک فورد موستانگ و ارسال آن از طریق متن به یک گروه از همکاران دادستان گفت. این ویدئو که هیئت منصفه بازدید پنجشنبه گذشته “نشان می دهد متهم maxing موستانگ” را به عنوان او آن را کردم تا 140 مایل در ساعت Bokosky گفت.

“این کارکنان به او گفت که برای جلوگیری از رانندگی مانند یک ادم سفیه و احمق” در متن های زنجیره ای, یکی گفت: آنها فرستاده تصویری به گشت بزرگراه کالیفرنیا, Bokosky گفت.

ابراهيم رانندگی با موستانگ سراشیبی آلتون پارک وی زمانی که او منحرف به چپ-به نوبه خود در اطراف خط معطل ماندن در ترافیک و پشت چراغ قرمز و ناودان به کاترین همپتون را Chevrolet Cruze در بررنکا پارک وی Bokosky گفت.

“تمام وسایل نقلیه دیگر در زمان حال برای متوقف کردن… به جز متهم,” او گفت:.

ابراهیم از موستانگ پس از سقوط و بررسی بر روی قربانیان قبل از ترک صحنه Bokosky گفت. یک شاهد گفت: او را دیدم ابراهیم “قرار دادن دست خود را بر روی سر خود را و راه دور” دادستان گفت.

یکی دیگر از رانندگان در صحنه تصادف محققان گفت که ابراهیم خواست به قرض گرفتن گوشی خود و سپس فرار Bokosky گفت.

یک رویداد ضبط اطلاعات در موستانگ نشان داد این سفر از حداقل 75 مایل در ساعت که آن را ناودان به ماشین او گفت:.

“این EDR نشان داد او شتاب در 100٪. این بدان معناست که او به کف در لحظه ای از تاثیر” Bokosky گفت.

ابراهیم به نام پدر خود را به او را انتخاب کنید تا و دستگیر شد و یک روز بعد در کوستا مسا, Bokosky گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>