دارو دسته کوچک موسیقی جاز ممکن است موثر در برابر متاستاز سرطان مثانه

ترکیبی از شیمی درمانی و پیوند سلول های بنیادی ممکن است سرعت پیشرفت متاستاز سرطان مثانه و گسترش بقای یک کارآزمایی بالینی نشان می دهد.

زمان درمان پیشرفته سرطان مثانه شیمی درمانی است اما اضافه کردن سلول های بنیادی مواد مخدر atezolizumab یا Tecentriq به نظر می رسد برای کمک به بیماران مبارزه با این بیماری است. این اعتصاب 81,000 آمریکایی ها یک سال و کشته شدن 18,000.

“این اولین مطالعه است که گزارش شده است از ترکیب شیمی درمانی و پیوند سلول های بنیادی برای متاستاز سرطان مثانه و نشان می دهد که وجود دارد یک تاخیر قابل توجهی در این زمان است که سرطان رشد می کند و گسترش می یابد با ترکیب رویکرد در مقابل شیمی درمانی است که ما شده ایم با استفاده از خود را برای سال های بسیاری ، گفت: رهبری محقق دکتر متی Galsky. او یک استاد در دانشکده پزشکی Icahn در مونت سینای در شهر نیویورک است.

“اینکه آیا یا نه این رژیم منجر به بیماران زندگی می کنند ما باید منتظر نتایج نهایی این مطالعه است. و اگر که مورد سپس این امر نشان دهنده یک درمان جدید استاندارد,” او گفت:.

مایکل Morigi, 59, از استاتن آیلند, n. y. از شرکت کنندگان در آزمون که با بودجه دولتی توسط سازندگان دارو F. Hoffmann-La Roche و Genentech. Morigi دریافت سلول های بنیادی درمان یک بار در ماه.

“من در پاسخ به آن شگفت آور, بدون عوارض جانبی,” او گفت:.

دادگاه فقط در آخرین فصل خود را در طولانی مدت در نبرد با سرطان از جمله کلیه و سرطان مثانه. او خوش شانس Morigi گفت.

“با توجه به آمریکایی انجمن سرطان, من تنها قرار است به زندگی از پنج سال” Morigi گفت. “اما من قصد دارم حدود 11 سال و من اساسا همه چیز است که هر کس دیگری می کند.”

توصیه های خود را به دیگر بیماران: یادگیری به عنوان آنجا که می توانید در مورد سرطان خود را و گزینه های درمان و به دنبال دوم و سوم نظرات زیرا درمان متفاوت است با توجه به بیمارستانها و پزشکان بیمار را انتخاب می کند. سپس سعی کنید برای حفظ یک چشم انداز مثبت او اضافه شده است.

“من نمی گویم من سوپرمن چون من نیستم باور من” Morigi گفت. “من مقدار زیادی از شب و من می ترسم به مرگ مقدار زیادی در شب. من می گفتن آنها سخت است, شما باید به بهترین خود را سعی کنید به ماندن قوی ذهنی.”

شیمی طراحی شده است به کشتن تقسیم سلول های سرطانی. سلول های بنیادی با هدف به چیزی را اشکار طبیعی خود را استتار ساخت سلول های سرطانی قابل مشاهده برای سیستم ایمنی بدن پس از آن می توانید سوار یک ضد حمله.

اما هر دو روش دارای اشکالاتی است: برخی از بیماران پاسخ نمی دهند به یک یا هر دو Galsky گفت. به خاطر آن است که در عین حال ممکن است بگویید که بیماران پاسخ خواهد داد که درمان ترکیبی روش این است که احتمال بیشتری برای موفقیت او اشاره کرد.

Atezolizumab است که در حال حاضر در حال استفاده برای درمان سرطان های دیگر مانند ریه و سینه و برخی از سرطان مثانه. همانطور که با هر گونه داروی ضد سرطان آن را پر هزینه: حدود 12.500 دلار در ماه است. به عنوان طولانی به عنوان آن استفاده می شود در دستورالعمل از سازمان غذا و داروی آمریکا آن را تحت پوشش بیمه Galsky گفت.

برای فاز 3 محاکمه بیش از 1200 بیماران به طور تصادفی به یکی از سه گروه. یکی از شيمی درمانی و atezolizumab دیگر تحت درمان با تنها atezolizumab و در گروه سوم شیمی درمانی و دارونما.

به طور کلی بیمارانی که از دسته کوچک موسیقی جاز درمان جان سالم به در برد متوسط از 16 ماه — به این معنی که نیمی دیگر زندگی می کردند, نیم برای یک زمان کوتاه محاکمه یافت. ميانه بقا برای شیمی فقط بیماران بود 13 ماه.

کسانی که در دسته کوچک موسیقی جاز درمان تا به حال هیچ پیشرفت بیماری به صورت متوسط 8 ماه در مقایسه با 6 ماه برای بیماران شیمی.

در حالی که دسته کوچک موسیقی جاز درمانی در کاهش خطر مرگ 17 درصد به 18 درصد در طول پیگیری مقابل شیمی به تنهایی نتایج مقدماتی Galsky گفت.

“این نیست و در عین حال رسیدن به آماری اهمیت و ما نمی توانیم کاملا مطمئن است که این درست است نتیجه در مقابل چیزی است که رخ می دهد به طور تصادفی” او گفت:. “محاکمه است که اقدام به تجزیه و تحلیل نهایی برای بقای کلی خواهد بود که برخی از نقطه در آینده است.”

سی و چهار درصد از دسته کوچک موسیقی جاز گروه چپ دادگاه با توجه به عوارض جانبی به عنوان 6 درصد از کسانی که در atezolizumab و 34 درصد از کسانی که در شیمی به تنهایی. عوارض جانبی از atezolizumab می تواند شامل خستگی, اسهال, تهوع, استفراغ, کولیت و مجاری ادراری و یا عفونت های دیگر.

دکتر توماس Powles یک استاد بالینی سرطان دستگاه ادراری-تناسلی در بارتس مرکز سرطان در لندن همكاري سرمقاله که به همراه نتايج آن منتشر شد آنلاین May 14 در لانست.

“این یک گام بزرگ در جهت درست به دلیل آن است به دست آورد یکی از آن اهداف است که با تاخیر زمان برای سرطان به رشد” Powles گفت.

اما او افزود: “که ترجمه نشده به بقاء. و تنها زمانی که آن را ترجمه به بقاء ما واقعا باید بود توصیه برای این بیماران است.”

اطلاعات بیشتر

اطلاعات بیشتر در مورد سرطان مثانه از انجمن سرطان آمریکا.

کپی رایت 2020 سلامت. تمام حقوق محفوظ است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im