سیاست مواد مخدر داد بیانیه در قتل کارلوس Ingraham لوپز توسط پلیس زمانی که در پاسخ به “رفتار آشوبگرانه” تماس مربوط به استفاده از مواد مخدر

واشنگتن – در پاسخ به بدن در بادامک فیلم منتشر شده از پنج شنبه از مارس سال 2020 پلیس قتل کارلوس Ingraham لوپز در توسان آریزونا – پس از آنها در پاسخ به یک حادثه مربوط به مسمومیت با مواد مخدر – Kassandra Frederique مدیر عامل سیاست حمایت و کمپین های ورودی و مدیر اجرایی برای theDrug سیاست داد (DPA) منتشر شده این بیانیه به شرح زیر:

“ما گفت: قبل از این – پلیس نباید اولین پاسخ به تماس های مربوط به سلامت رفتاری و استفاده از مواد مخدر. زمانی که کارلوس مادر بزرگ به نام پلیس او را به دلیل نامنظم رفتار او انتظار ندارد که آنها را بکشند نوه اش. وندی کارمند که به نام پلیس در Rayshard بروکس نیز انتظار نداشتند آنها را در زندگی خود نه صاحب فروشگاه که به نام پلیس در جورج فلوید. این حوادث به وضوح می تواند به کار گرفته شده بهتر است توسط یک غیر مسلح و غیر پلیس پاسخگوی روت در سلامت روانی و کاهش آسیب. وقت آن است که به ارزیابی مجدد چه افتاده است تحت فوق العاده پف کرده حوزه پلیس و شروع به هدایت منابع به سمت مناسب منابع جامعه بهتر مناسب برای این نوع از شرایط است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de