Drummond: یوربا لیندا چند ماه به درخواست تجدید نظر به حکم جدید برای مسکن اهداف

یوربا لیندا مقامات ممکن است به صورت یک چالش عمده برای شناسایی سایت های 2,322 مسکن واحد یک دستور در حال حاضر تحت بررسی در جنوب کالیفرنیا انجمن های ایالتی.

که سازمان اغلب به عنوان SCAG متهم توسط دولت نیاز به 197 حوزه های قضایی در شش Southern California counties به برنامه ریزی برای 1,344,740 واحدهای جدید برای پاسخگویی به این منطقه نیاز به مسکن در آینده اکتبر سال 2021 به اکتبر 2029 برنامه ریزی دوره است.

در حالی که یوربا لیندا 2,322 تعداد نهایی و این رقم در آینده نزدیک به تصویب داده outsized نفوذ لس آنجلس است در تعیین مسکن شماره که اختصاص داده خواهد شد برای اهداف برنامه ریزی به شهرستانها در کشورهای همسایه.

جدول زمانی خواستار SCAG به ایجاد یک روند تجدید نظر اختصاص شماره این ماه در نظر تجدید نظر در ماه جولای و تصمیم نهایی در ماه اوت است. شهرهای مورد نیاز برای شناسایی سایت های اختصاص اعداد در یک مسکن سند با توجه اکتبر 2021.

یوربا لیندا انتساب شامل 735 واحد بسیار کم-درآمد 433 برای کم درآمد 440 متوسط درآمد و 714 برای بالاتر از متوسط سطح درآمد. این شهر در اعتراض به SCAG روش در چهار صفحه نامه به دولت مسکن و توسعه شهری بخش.

سطح درآمد ها بر اساس منطقه “درآمد متوسط” که متفاوت توسط خانوار ($97,900 برای چهار نفر خانواده در اورنج کانتی). بسیار کم است و کمتر از 50 درصد از منطقه متوسط درآمد پایین است 50%-80% متوسط 80%-120% و بالاتر از حد متوسط بالاتر از 120%.

این شهر درخواست تجدید نظر خواهد شد و نیاز به طرح ضوابط خاص برای کاهش نهایی واگذاری و فقط می گویند: “ما ساخته شده است که:” به گفته مقامات خواهد شد که بررسی درخواست تجدید نظر در روند تصویب شده توسط SCAG.

سال گذشته مقامات شهر در پاسخ به SCAG بررسی به دنبال ورودی در عوامل است که می تواند تاثیر ارائه سایت در این شهرستان 20 مایل مربع خاک به دیدار مسکن در آینده نیاز دارد.

یک دیدگاه اشاره کرد: “اکثر زمین های مناسب برای توسعه شهری…در حال حاضر شده است و شهر در حال نزدیک شدن ساخت-از شرایط. تا به امروز وجود دارد که حدود 15 خالی خواص (جمعا کمتر از 10 هکتار) باقی مانده در این شهر است که باید توسعه نیافته است تحت عنوان یا در حال از حق….”

بیشتر “اکثریت این خواص در حال توسعه نیافته single-family بسته به طور متوسط 0.5 هکتار در اندازه. تنها راه باقی مانده بزرگ خالی یا مورد استفاده قرارگرفته ملک (است) 26 هکتار…بسته که محدود است از طریق توسعه توافق عمومی برای مقاصد استفاده نمایید.”

دیگر محدودیت های ذکر شده هزینه تبدیل از سیستم سپتیک به فاضلاب در حال حاضر با داشتن بیش از واحد مسکن نسبت به شغل محدود حمل و نقل عمومی و محدودیت در تبدیل استان و شهرستان پارک و تولید نفت وسعت زمین به جریب دیگر استفاده می کند.

جالب است که قبل از یک تاریخ و زمان آخرین دقیقه تجدید نظر این شهر مواجه شد دستور برای شناسایی سایت های برای تنها 207 واحد با 66 بسیار پایین 39 پایین 39 متوسط و 63 بالاتر از متوسط سطح درآمد.

جیم دروموند است دیرین یوربا لیندا ساکن ، او می دهد و نظر او در مسائل محلی هفتگی. ارسال e-mail به jimdrummond@hotmail.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر