یوربا لیندا بودجه عملیاتی برای سال مالی پایان 30 ژوئن چهره چند کمبود درآمد ناشی از این بیماری همه گیر کوروناویروس با توجه به یک گزارش از مدیر امور مالی اسکات Catlett ارائه شده به شورای شهر در مارس 21.

“اثرات به فروش و استفاده از مالیات از فرماندار اقامت در خانه سفارش شده اند سریع و قابل توجه” Catlett گفت: شورای. فروش مالیات دومین جریان درآمد برای شهرستان در 19 درصد از مجموع درآمد در پشت 52 درصد از مالیات بر املاک.

از دست دادن فروش و مالیات بر درآمد از مارس تا ژوئن برآورد شده است در $556,000 یک 7.3% کاهش از آنچه انتظار می رفت به صورت کامل بودجه سال.

یکی دیگر از $333 ، 000 در از دست دادن است و انتظار می رود در این سال با توجه به دولت اجازه می دهد کسب و کار کوچک برای حمل بیش از برخی از فروش پرداخت مالیات به سال آینده.

شهر “فقط می تواند درآمد پیش بینی شده برای دریافت شود Aug. 31 … در دسترس به عنوان در سال مالی جاری” Catlett اشاره کرد. تعادل پرداخت های دریافت شده پس از این تاریخ خواهد بود اضافه شده برای سال مالی آینده را درآمد.

هتل اشغال مالیاتی نیز نگاه کنید به “یک کاهش چشمگیر” Catlett اظهار داشت: با یک قطره در اشغال رسیدن به 90 درصد. از دست دادن برآورد شده است $159,000 برخی از 30 درصد از درآمد انتظار می رود.

Catlett گفت: اعضای شورا که از کارکنان شهرستان گرفته شده از یک “رویکرد محافظه کارانه فرض که این کاهش ادامه خواهد داشت از طریق ممکن است و تنها شروع به کمی افزایش در ماه ژوئن است.”

این شهر پیش بینی $340,000 کاهش درآمد به دلیل لغو تفریحی کلاسهای ورزشی لیگ و تسهیلات اجاره. برخی از $265,000 در هزینه های ذخیره خواهد شد و در نتیجه از دست دادن خالص در حدود $75,000 بر اساس تخمین می زند.

و $182 ٬ 500 خانه روستایی درآمد کمتر از مهندسی و برنامه ریزی هزینه های است که انتظار می رود غیر از دلایل همه گیر.

در سمت مثبت Catlett گفت که “هیچ مواد اثرات به اموال درآمدهای مالیاتی پیش بینی شده در این زمان” اما او هشدار داد “طولانی مدت همه گیر می تواند منجر به کاهش ارزیابی ارزش” هر چند اثرات نخواهد بود تا زمانی که احساس 2021-22 “از آنجا که ارزیابی ارزش تأثیر بعدی سال مالی درآمد در حال حاضر تاسیس این ژانویه گذشته.”

پس از بستن مارس 18 به جز برای مواد غذایی و بسته بندی مواد غذایی فروش متعلق به شهرستان طلای سیاه باشگاه گلف باز به صورت محدود استفاده آوریل 24, تحت محدودیت های متعددی.

قبل از بازگشایی مجدد Catlett گفت: درآمد کاهش یافته است از $500,000 در هر ماه به عنوان کمی تا $20,000 و حفظ این دوره برای جلوگیری از گران قیمت پس از بازگشایی و پرداخت محدود نیروی انسانی مورد هزینه $200,000 در هر ماه در طول بسته شدن.

Catlett تا به حال پیش بینی دلار 530,000 ضربه به این صندوق به طور کلی برای سال مالی “است که بخشی از عامل زیان است که نمی توان جبران سود عملیاتی به دست آورده و پیش از آن در سال مالی و تعویق خاص برنامه ریزی هزینه های سرمایه ای.”

هنوز هم این شهر انتظار نگه داشتن 51.3 درصد از سال را به طور کلی هزینه های صندوق از $42.2 میلیون در رزرو با تمام ذخایر از جمله پول نقد را کنار بگذارند و برای مقاصد خاص در 73.7%.

جیم دروموند است دیرین یوربا لیندا ساکن ، او می دهد و نظر او در مسائل محلی هفتگی. ارسال e-mail به jimdrummond@hotmail.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de