مرد مست با ضربات چاقو راننده کامیون خارج بهاری, فروشگاه, پلیس می گویند

سالت لیک سیتی — یک ورنال مرد دستگیر شد و در یک اقدام به قتل تحقیقات بیش از آخر هفته بعد از پلیس می گویند او با چاقو به یک راننده کامیون تخلیه کالا در فروشگاه ،

ویرژیل لئون Carmickle, 56 بود نیز دستگیر و به ظن تشدید حمله و مسمومیت.

روز جمعه بهاری پلیس در پاسخ به یک گزارش از یک سلاح سرد در خانواده فروشگاه دلار. Carmickle داشت پنهان شده در یک حیاط خلوت در پشت فروشگاه در نزدیکی مجتمع آپارتمانی که در آن او زندگی می کند به گفته یک پلیس استشهاد.

“ویرژیل آمد از پنهان نسبت به افسران. (یک گروهبان پلیس) تا به حال یک تیزر از دادن دستورات و ویرژیل بود تا حدودی سازگار اما نه زیر جهت” با توجه به استشهاد. “در این نقطه ویرژیل بازداشت شد در دستبند و یک چاقو قرار گرفته بود در جیب عقب خود را که تا به حال خون در آن است.”

قربانی که دچار یک برش بزرگ در مچ دست خود را و تا به حال به پرواز با هلیکوپتر به یک دریاچه نمک بیمارستان در تلاش برای صرفه جویی در خود را از دست کارآگاهان گفت که یک مست Carmickle تا به حال با نزدیک شدن به او و سپس به او گفت که او قرار بود به یک چاقو.

“ویرژیل بازگشت با دو چاقو یکی در هر طرف و گفت: قربانی او بود او را بکشند. ویرژیل شروع به حرکت سه یا چهار بار. قربانی سعی در دفاع از خود را با قرار دادن اسلحه خود را تا زمانی که او بود برش با چاقو” استشهاد متحده است. مرد عروق و تاندون ها قطع شد در طول سلاح سرد کشته شده است.

قربانی راننده یک نیمه بود که تخلیه اقلام از کامیون به فروشگاه با کمک یک کارمند فروشگاه.

“ویرژیل نیز تهدید به کشتن این فرد زمانی که راننده رفت و به مقابله با ویرژیل بود که دست به چاقو. این فرد ثبت برخی از حوادث بر روی گوشی خود از جمله اولین بار ویرژیل آمد و مواجه آنها و آغاز دومین رویارویی زمانی که دیگر قربانی قطع شد” استشهاد متحده است.

Carmickle که تا به حال تجاوز در کسب و کار قبل از ناراحت شد که نیمه مسدود کردن جاده ها با توجه به استشهاد.

زمانی که او به زندان منتقل شده خود محتوای الکل خون اندازه گیری شد در .268 درصد به پلیس.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر