دوشس Meghan ارائه می دهد الهام بخش پیام در مبارزه با کروناویروس

دوشس Meghan منتشر کرده است یک فیلم جدید که در آن او در ارائه یک پیام الهام بخش و امید در میان coronavirus بیماری همه گیر.

چه خبر:

  • Meghan Markle, the Duchess of Sussex منتشر شده جدید تصویری و پیام بر روی وب سایت خود را به صورت هوشمند کار می کند حمایت لندن خیریه کمک می کند که بیکار زنان آماده شدن برای گرفتن یک کار جدید است.
  • Markle ستایش این شرکت برای چگونه آن را به کار گرفته coronavirus همه گیر در یک فیلم جدید.

  • Markle پیام آمده است: “این چنین یک افتخار برای دیدار و یادگیری از بسیاری از استعداد زنان در هوشمند کار می کند شبکه در طول سال و به تازگی به دیدن کار شگفت انگیز آنها در حال انجام برای انطباق برنامه های خود را به واقعیت از این بیماری همه گیر. توانایی خود را برای ادامه به توانمند سازی زنان و کمک به آنها را مهار اعتماد به نفس آنها نیاز به موفقیت در طی این زمان الهام بخش است.”
  • پس از جلسه با دوشس یک مشتری گفت: “من فقط می خواستم بگم یک “متشکرم” به شما دوشس و کل تیم در هوشمند کار می کند برای ساخت این امکان را برای زنان در سراسر انگلستان به دلیل به چنین کار است که واقعا الهام بخش و نشاط بخشی. و با تشکر از شما برای فوق العاده مفید نکات مصاحبه من خواهد بود با استفاده از آنها را برای سال آمده است!”

کمک بیشتر از Markle

  • Markle و شوهرش پرنس هری, داوطلب شده اند برای کمک به ارائه وعده های غذایی در طول COVID-19 همه گیر که من در مورد نوشت: برای Deseret News. سابق زوج سلطنتی مشغول به کار با پروژه فرشته, مواد غذایی برای تحویل وعده های غذایی در وست هالیوود کالیفرنیا به بیش از 20 افرادی که مبتلا به بیماری حیاتی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de