VANCOUVER, British Columbia — اردک های بلوز و NHL مستقر در تاریخ 11 مارس به عنوان تاریخ این تیم را تا روز سه شنبه بازی در هوندا سنتر بود که به تعویق افتاد و زمانی که لوئیس defenseman جی Bouwmeester دچار یک قسمت قلبی در حالی که بر روی نیمکت در اولین دوره است.

آرایش تاریخ مورد نیاز برخی از دستکاری بلوز’ برنامه برای جلوگیری از داشتن برای بازی در شب متوالی در سنت لوئیس و سپس در آناهایم. بلوز’ بازی در برابر Florida Panthers در اصل برنامه ریزی شده برای 10 مارس منتقل شد 9 مارس به سهولت سفر خود را بار.

اما اردک بازی خواهد کرد در شب متوالی میزبانی سناتورهای اتاوا در مارس 10 و سپس بلوز در مارس 11. اردک در اصل به حال سه شب از پنجره خانه خود را امروز با سناتور و یک بازی در برابر پادشاهان در 14 مارس در مرکز استیپلز.

در پایان مارس 11 تنها منطقی تاریخ برای بازی اردک-Blues آرایش بازی پس از نه تیم و نه لیگ برتر آرزو به رویه آن را بر روی پایان فصل به طور منظم آنها را وادار به بازی 6 آوریل. لیگ اصرار داشت بازی را ساخته شده است.

بازی آغاز خواهد شد بسته 1-1 پس از آدم Henrique کرده بود گل برای اردک و ایوان Barbashev تا به حال برای مقابله بلوز قبل از Bouwmeester سقوط با 7:50 باقی مانده در دوره اول سه شنبه. این تیم بعد از بازی کامل 60 دقیقه با وقت اضافه و یا ضربات پنالتی در صورت نیاز.

جزئیات بلیط هنوز به تعیین خواهد شد با توجه به یک اردک سخنگوی.

تری صداها خاموش

جناح راست Troy تری آرزو به یک چیز کاملا روشن شب دیگر. او عصبانی است. او به نظر نمی رسد ناراحت است. اما او نمی خواست به ترک هر گونه شک و تردید در ذهن یک خبرنگار پس از اردک’ 6-0 از دست دادن پنج شنبه به شعله کلگری در هوندا سنتر.

تری صحبت می کرد مثل یک grizzled کهنه به جای 22 سال از ساخت راه خود را در لیگ.

“هر کس می گوید:” آه ما خیلی جوان است ” یا “این یک تیم جوان اما پس از آن بازی بود که (پنج شنبه) اتفاق می افتد و شاید من می تواند آن را در اوایل فصل اما در این نقطه من نیست نظر خودم یا هر کس دیگری جوان ها” تری گفت.

“ما یک بخشی از این تیم است و ما یک تیم هستیم که نمی تواند اتفاق می افتد به هیچ مهم نیست چه شرایطی. من فکر می کنم شانس به ثمر بودند و حتی در پایان دوره اول بودند و ما پایین 4-0. شما می توانید بهانه ای برای آن است. ما نمی نمره شانس ما و آنها بود.

“این یک لحظه یادگیری. این تنها چیزی است که نمی تواند رخ دهد.”

ساخت خود را علامت

تری راه اندازی آدم Henrique قدرت-بازی بازی های هدف در اردک’ پیروزی 5-1 یکشنبه بیش از ونکوور کناکز ارسال یک صلیب-یخ تصویب به خود را گسترده و باز هم تیمی در 7:25 از دوره دوم گسترش آنها منجر به یک فرمانده 3-0. فولاد به ثمر رساند بیمه هدف سوم آن را 4-1.

نتایج ملموس همیشه مهم بلوک های ساختمان برای بازیکنان مانند تری و فولاد نیز فقط 22 با توجه به اردک مربی تیم دالاس Eakins. تری و فولاد که گام های بلندی در این فصل شده است اما آنهایی که کوچک ترین بخش به جای آنهایی که بزرگ است.

“کسانی که بچه ها باید قضاوت حرفه خود را در تولید” Eakins گفت. “سام جراحی تا به حال صدها نفر از نقاط در تاریخ و تروی تری بود فقط یک نقطه-تولید ماشین آلات در کالج. این بازی NHL بی رحم است و یکی از شما باید برای تغییر عادات خاص در طول راه موفق باشد.

“آنها در حال یادگیری است که در طول راه و آن را بزرگ برای دیدن آن بچه ها را به پاداش باشد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im