اردک نمی تواند حل goaltender Cory اشنایدر یا شکست شیاطین

 • Anaheim Ducks مربی تیم دالاس Eakins ساعت در طول دوره سوم NHL هاکی بازی مبارزه با شیاطین نیوجرسی در آناهایم, کالیفرنیا., یکشنبه, مارس 1 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • Anaheim Ducks جناح چپ پسرم, میلان بازی می کند در برابر شیاطین نیوجرسی در طول دوره اول NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., یکشنبه, مارس 1 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • New Jersey Devils مرکز مایکل مک لئود نقش مقابل Anaheim Ducks در اولین دوره NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., یکشنبه, مارس 1 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • New Jersey Devils goaltender Cory اشنایدر بلوک یک شات در برابر Anaheim Ducks در دوره سوم NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., یکشنبه, مارس 1 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • New Jersey Devils مرکز پاول Zacha نمرات گذشته Anaheim Ducks goaltender جان گیبسون در اولین دوره NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., یکشنبه, مارس 1 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • New Jersey Devils جناح راست جوی اندرسون نقش مقابل Anaheim Ducks در اولین دوره NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., یکشنبه, مارس 1 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • New Jersey Devils جناح چپ مایل چوب درست می گذرد جن گذشته Anaheim Ducks defenseman مایکل دل Zotto در اولین دوره NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., یکشنبه, مارس 1 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • Anaheim Ducks defenseman مایکل دل Zotto نقش مقابل شیاطین نیوجرسی در طول دوره اول NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., یکشنبه, مارس 1 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • New Jersey Devils جناح چپ Jesper Bratt نقش مقابل Anaheim Ducks در اولین دوره NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., یکشنبه, مارس 1 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • Anaheim Ducks defenseman مسیحی Djoos نقش مقابل شیاطین نیوجرسی در طول دوره اول NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., یکشنبه, مارس 1 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • New Jersey Devils goaltender Cory اشنایدر راست بلوک یک شات Anaheim Ducks مرکز کارتر Rowney در طول دوره دوم NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., یکشنبه, مارس 1 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • New Jersey Devils goaltender Cory اشنایدر راست بلوک یک شات Anaheim Ducks جناح چپ ریکارد Rakell در طول دوره دوم NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., یکشنبه, مارس 1 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

 • Anaheim Ducks جناح چپ Danton Heinen نقش مقابل شیاطین نیوجرسی در طول دوره سوم NHL هاکی بازی در آناهایم, کالیفرنیا., یکشنبه, مارس 1 سال 2020 است. (AP Photo/کریس کارلسون)

آناهایم — ریکارد Rakell پرورشی پیش از بسته دوم-دوره مبارکه. او نمی تواند نمره. رایان Getzlaf حال مبارکه بیش از حد. او نمی, نمره, یا. Getzlaf ساخته شده یک حرکت قوی در نزدیکی خالص در سومین اما او نمی تواند نمره. Rakell پس از آن نمی تواند تبدیل به دوباره بجای اول برگشتن.

و پس از آن رفت.

اردک موفق به گل در 34 عکس در هدف به طوری که آنها نمی تواند برنده. آن را که ساده است. آنها کاهش یافته 3-0 تصمیم یکشنبه به goaltender Cory اشنایدر و نیوجرسی شیاطین در هوندا مرکز به پایان رسید که خود را بسیار متواضع دو بازی برنده خط خط.

آنها برنده نشده سه بازی متوالی پس از باز کردن فصل با پیروزی بر آریزونا Coyotes, San Jose Sharks و دیترویت بال سرخ در هفته اول اکتبر.

دیوید Backes خود ساخته اردک اولین بار پس از فوریه. 21 تجارت از بوستون برونز اسکیت بین چهارم-خط های کنار نیکولاس Deslauriers و کارتر Rowney در نقطه اشغال شده توسط مرکز درک اعطای قبل از او با برخورد به Philadelphia Flyers در فوریه. 24.

Backes نمی تواند کمک به اردک در اولین بازی پس Jan. 9. برونز قرار داده و او را در چشم پوشی Jan. 17 و او در یک حالت برزخ تا اردک به دست آورد او در دور اول پیش نویس انتخاب کنید و تاریخ و چشم انداز سطح اکسل اندرسون در ازای Ondrej Kase.

“من فکر می کردم خوب بود در زمان” Backes گفت: از بازی خود را. “من احساس من در تلاش بود برای دفاع از خودم از لحاظ جسمی و به برخی از بدن. احساس آنچه که بود دوباره. برخی از سیستم های چیزهای خودم را تعقیب کمی در زمان است.”

Rakell تا به حال یک تیم پیشرو, پنج عکس در هدف اما هدف او این رکود به 14 بازی متوالی دوستیابی به اردک’ از دست دادن جان. 31 برابر Tampa Bay Lightning. Getzlaf تا به حال چهار عکس اما او نمی تواند تبدیل پس از پایان هفت بازی خشکسالی با یک هدف در روز جمعه برنده بیش از پیتسبورگ.

“من فکر می کردم ما تا به حال مقدار زیادی از شانس به نمره” اردک مربی تیم دالاس Eakins گفت. “ما فقط می تواند پیدا خالص است.”

این یک مشکل تمام فصل و این که چرا اردک را بیدار امروز صبح برای پیدا کردن خود را در 28 محل در 31-تیم NHL با 26-31-8 رکورد اردک’ تعداد 168 اهداف سوم-بدترین در لیگ, به روز یکشنبه بازی در سراسر لیگ.

اردک بسته شدند برای پنجمین بار در 65 بازی و برای بار سوم در نه بازی.

این بار شیاطین برنده تیم های ویژه نبرد به طوری که آنها برنده بازی است. پاول Zacha به ثمر رساند و دو بار در بازی قدرت و نیکو Hischier اضافه شده یک سوم هدف لحظات پس از یک اردک’ بازی قدرت منقضی شده به نیوجرسی یک فرمانده سه گل برتری 6:04 باقی مانده در بازی.

“ما PK به انجام یک کار بهتر” اردک defenseman مایکل دل Zotto گفت: از دست دادن قدرت-بازی بازی اهداف در هر یک از این دو دوره به Zacha.. “این نمی تواند اتفاق می افتد. بسیار شبیه بازی می کند. ضعف ما است. ما تا به حال شانس اما نمی تواند آنها را در پشت net.

“تعداد کمی از آنها ما می خواهم به بازگشت.”

Eakins به تازگی منتقل شده Getzlaf از او رسم نقطه در محیط به جلو خالص برای سرمایه گذاری بهتر در ریباند و خیز دال در حالی که اردک بودند در بازی قدرت. این حرکت با قدرت بازی هدف در جمعه 3-2 پیروزی بیش از پنگوئن ها.

وجود دارد هیچ تکرار یکشنبه ،

“کسانی که نقش آینده که در شبکه هستند که نمره بسیاری از اهداف” Eakins گفت. “ما آخرین بازی شما آن را دیدم. احتمالا او بهترین مرد روی تیم ما است که می تواند آن نقش را به پایین وجود دارد. این چیزی است که ما در حال تلاش کردن است و ما شاهد هستیم که در آن می رود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>