دلوت مرد به اتهام تخریب حمل و نقل سوابق پزشکی لوازم

مارس 16 (سلامت) — مقامات فدرال گفت: آنها متهم اند که یک کارمند سابق گرجستان پزشکی دستگاه بسته بندی شرکت برای هک سابق خود کارفرما سیستم های کامپیوتری و تاخیر در حمل و نقل تجهیزات پزشکی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

کریستوفر Dobbins, 40, از, Duluth, متهم شد توسط فدرال شکایت روز چهارشنبه به اتهام انجام یک کامپیوتر نفوذ به unnamed شرکت سیستم و ویرایش بیش از 115,500 سوابق و حذف بیش از 2,370 دیگران است که مختل شرکت حمل و نقل فرآیندهای باعث تحویل تجهیزات حفاظت فردی مورد استفاده توسط متخصصان سلامت به دفع عفونت از COVID-19 به تاخیر می افتد و وزارت دادگستری گفت: در یک شنبه مطبوعاتی.

“این متهم گفته مختل تحویل تجهیزات شخصی در وسط یک جهانی همه گیر” گفت: آمریکا وکیل Byung J. پاکستان در بیانیه ای. “کمیاب لوازم پزشکی باید به کارکنان بهداشتی درمانی و بیمارستان ها که نیاز به آنها در طول بیماری همه گیر. وزارت دادگستری اختصاص داده شده است به حرکت به سرعت در موارد شبیه به این را جنایی اپورتونيست به عدالت و حفاظت از مردم در طول این زمان به چالش کشیدن.”

با توجه به اسناد دادگاه Dobbins شد اخراج از شرکت در اوایل ماه مارس از دست دادن دسترسی به کسب و کار پزشکی’ سیستم های کامپیوتری. اما در طول اشتغال خود او ساخته شده یک حساب کاربری جعلی که او استفاده می شود در اواخر ماه مارس روز پس از دریافت آخرین چک برای ورود به سیستم.

هنگامی که در سیستم او ایجاد شده یک دوم جعلی به کاربر برای ویرایش و حذف پرونده های قبل از غیرفعال کردن هر دو جعلی حساب کاربری دادستان ادعا.

“اف بی آی است و آن را یک اولویت در سراسر جهان همه گیر به مطمئن شوید که مهم تامین نمی شود مختل و یا منحرف از خط مقدم مراقبت های پزشکی گفت:” کریس هکر نماینده ویژه مسئول FBI آتلانتا. “ما سپاسگزار برای پزشکی شرکت بسته بندی به صورت بی درنگ گزارش این اختلال به خود را تحویل مهم تجهیزات پزشکی, به طوری که ما می تواند به سرعت واکنش نشان می دهند.”

دفتر تحقیقات فدرال در حال بررسی این پرونده است که بخشی از گرجستان Coronavirus تقلب نیروی کار با هدف سرکوب فعالیت های جنایی است که تلاش برای بهره برداری از COVID-19 بیماری همه گیر.

ایالات متحده دارای بیشترین تعداد COVID-19 نفر در جهان با بیش از 670,000 عفونت و 33,284 مرگ و میر مرتبط با این ویروس با توجه به live tracker بیماری توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im