دان معامله: صفر تا 60 ، 000 دلار در 60 ثانیه

نیوپورت بندر بالا فوتبال Booster باشگاه جمهور Jason Lavin است نه برای استخدام به عنوان یک حراج و یا جمع آوری کمک, اما او می تواند.

به اوج رسیدن دومین سالانه نیوپورت بندر ورزشی بنیاد گلف کلاسیک Lavin میکروفون گرفت در سانتا آنا باشگاه های کشور و اعلام به جمعیت بیشتر از گلف بازان که $60,000 شد مورد نیاز برای تکمیل فاز دوم این مدرسه به تازگی بازسازی وزن اتاق. در 60 ثانیه, پول مطرح شد.

پس از صحبت در مورد نیوپورت بندر همه-ورزشی وزن اتاق و “پاپ” به ارمغان می آورد به دانشجو-ورزشکاران تلاش برای دریافت از لحاظ جسمی قوی تر Lavin خواسته کسانی که در حضور و غیاب به منظور بالا بردن دست خود را اگر آنها را “عشق به پشتیبانی (پروژه) در $60,000 کل” و مخاطبان خندید.

اما زمانی که Lavin کاهش یافته است درخواست قیمت به $5,000, دست رفت و سپس 2500 دلار و در داخل یک فلش کل مورد نیاز برای به پایان رساندن پروژه امن شد و نسل های آینده از بندر ورزشکاران مجموعه بهره مند شوند.

قبل از به “درخواست” Lavin گفت: فاز دوم شامل عمدتا تجهیزات مانند 25 پوند المپیک بارها برای ورزشکاران, پزشکی, توپ و plyometrics و TRX آموزش تجهیزات. در علاوه بر این به فوتبال چندین پسران و دختران در تیم های ورزشی با استفاده از وزن در یک اتاق به طور منظم زیر جهت محبوب نیوپورت بندر قدرت و تهویه مربی ادی استیل بود که قادر به مسابقات گلف به دلیل وزن خود را-اتاق تعهد به محلی کودکان در اواخر بعد از ظهر.

“من خواسته ام که بچه ها چگونه اتاق وزن) بود و حدس بزنید چه می شنوم ؟ آن را سرگرم کننده بود, آنها می گویند,” Lavin گفت. “آن را سرگرم کننده. انگیزه 101 – سرگرم کننده است که در آن کار می کنند.”

برخی از اتاق وزن را ارتقا شامل جدید کفپوش, نقاشی, rewiring و علاوه بر این از شوک بالشتک برای زنگ گنگ که خیط و پیت کردن با کف جایگزین تیزرهای “بنابراین ما حذف یک سفر خطر دارد و بسیاری از plyometrics و کشش ماشین آلات که در طول زمان تکامل یافته آن را شسته و رفته” نیوپورت بالا بندر اصلی شان Louise گفت.

قبل از معرفی Lavin به پست-گلف جمعیت بولتون ، گفت: اتاق وزن “تبدیل به یک multi-sport تسهیلات که هیجان انگیز است و ما امیدواریم که برای دیدن بیشتر و بیشتر ورزشی در آن وجود دارد شرکت در اتاق وزن و قوی تر شدن.”

ساختمان است که خانه وزن اتاق شده است بخشی از نیوپورت بندر پردیس پس درهای باز در 1940s برای فروشگاه کلاس.

“من فکر می کنم در یک زمان وجود دارد, مدال, فروشگاه, فروشگاه چوب خودرو فروشگاه” گفت: Louise که اضافه شده است که به عنوان فروشگاه کلاس بودند در حال حذف از دبیرستان جف Brinkley آغاز شده او 32 سال تصدی خود به عنوان ملوانان’ مربی فوتبال در سال 1986 و تبدیل ساختمان به یک فوتبال وزن اتاق.

“در یک نقطه با تونی Ciarelli (به عنوان نیوپورت بندر قدرت و مربی تهویه) ما تا به حال برتر قدرت و مطبوع برنامه برای ورزش دبیرستان و شما از شنیدن بسیاری از داستان در مورد مربیان کالج از طریق آمدن و رعایت” Louise گفت.

در زمین گلف بندر حامی مت غرب و نیوپورت بیچ گلف مدیر گلف shivaami corporation در میان برندگان مسابقات تیراندازی 56 در تقلا فرمت. سانتا آنا باشگاه های کشور به میزبانی برای سال دوم در یک ردیف.

ریچارد دان دیرین sportswriter می نویسد دونن مقابله ستون به طور منظم برای اورنج کانتی ثبت نام هفتگی ساحلی زمان شمالی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>