دورین میوه تصادف اراضی در راننده کامیون در مالزی باعث صدمات

6 جولای (فردا) — “پرواز” دورین میوه مجروح شدن راننده و دیگران در مالزی در حالی که باعث یک تصادف در جاده, رسانه های محلی می گویند.

ستاره آنلاین گزارش روز دوشنبه تند خار-پوشش میوه پرواز به پنجره ماشین رانده شده توسط Lim چای Huat محلی تهویه مطبوع تکنسین.

تبلیغات

چای Huat بود و رفت و آمد با دو کارگر در اصل از بنگلادش هنگامی که میوه سقوط به ماشین در نهایت مجروح شدن سر و دست.

یکی دیگر از کارگران نیز صدمه دیده است, این گزارش می گوید.

“در حالی که آنها با نزدیک شدن Balik Pulau در یک پیچ در پیچ کشش یک دورین پرواز به کامیون و ضربه چای Huat در سر قبل از فرود بر روی دست و پا از یکی از بنگلادش, کارگران” گفت: Lim Beng Huat خود کارفرما.

“چای Huat از دست کنترل کامیون و ضربه زدن به یک ماشین پارک شده در سمت چپ جاده,” او گفت:. “من شک دارم که این میوه ممکن است سقوط کردن درخت و یا سقوط از یک وسیله نقلیه می دوزند که گذر گاه آنک.”

تصاویر از اخبار محلی خدمات نشان می دهد پنجره ماشین شد شکست سنگین میوه معروف آن متمایز بوی برخی از مواد غذایی نویسندگان باید نسبت به ترکیبی از “پوسیدن گوشت سقز و ورزشی” با توجه به یک مقاله از مجله اسمیتسونیان.

خار در میوه شد و به احتمال زیاد علت خونریزی از سر و دست از چای Huat که درمان در Balik Pulau بیمارستان.

منطقه Balik Pulau آن شناخته شده است دورین تولید.

مالزی صادرات بیش از 1 میلیارد دلار ارزش دورین میوه های خارج از کشور. چین که در آن تقاضا برای durian بالا وارد شده 600,000 تن از دورین به ارزش 1.7 میلیارد دلاری در سال 2019 با توجه به برناما مالزی national news agency.

برخی از مواد غذایی منتقدان را ستوده اند طعم دورین از جمله ایالات متحده مشهور آشپز Anthony Bourdain که در سال 2018 است.

Bourdain یک بار توضیح داده شده دورین طعم و مزه به عنوان “وصف ناپذیر چیزی شما را یا عشق یا نفرت…نفس خود را بو خواهد شد به عنوان اگر شما می خواهم, فرانسوی, بوسیدن مرده خود را مادر بزرگ.”

دورین ممنوع است و با جرم حمل و نقل در سنگاپور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>