در طول COVID-19 وضعیت اضطراری شفافیت و دسترسی عمومی به دولت رسیدگی باید حفظ شود

واشنگتن – به عنوان مقامات دولتی در هر سطح از دولت مبارزه با چالش های COVID-19 همه گیر از جمله اجرای اجتماعی فاصله اقدامات است که تاثیر توانایی های عمومی برای حضور در جلسات دولت و دیگر اقدامات مشترک باعث تشویق مقامات دولتی به اتخاذ اقدامات اضطراری برای حفاظت از سلامت عمومی در حالی که حداکثر شفافیت و کنترل از راه دور مشارکت عمومی و محدود کردن کسب و کار دولت برای اولویت توابع لازم در حال حاضر تحت شرایط اضطراری.

“این COVID-19 pandemic ارائه یک چالش بی سابقه به ما موسسات دولتی اما مقامات دولتی می تواند و باید همه چیز ممکن است منطقی به حداکثر رساندن شفافیت و از راه دور دسترسی عمومی به جلسات دولت و مجموعه مقالات” گفت: کارن Hobert فلین رئیس جمهور از علت شایع. “آمریکایی ها انتظار و سزاوار توانایی نظارت و شرکت در دولت تصمیم گیری. در حالی که این بسیار مهم است برای مقامات دولتی به دنبال هدایت مقامات بهداشت عمومی آن نیز بسیار مهم برای مقامات دولتی به اطمینان حاصل شود که کسب و کار دولت انجام شده در این زمان فوق العاده ای بود به عنوان شفاف که ممکن است فرصت هایی برای مشارکت عمومی از طریق کنفرانس ویدئویی تلفنی و از طریق نوشته شهادت. بیشتر دولت ها باید دنبال استراتژی برای ادامه کار فقط به شرکت ها, سازمان ها, مدارس و ارائه دهندگان خدمات در حال تطبیق به طور گسترده ای در دسترس تکنولوژی برای تسهیل کار خود را. اولویت های ما ممکن است منتقل کرده اند اما این بدان معنا نیست که دموکراسی در وقفه می رود. در علاوه بر این به انجام اولویت توابع مانند بودجه های همه گیر و پاسخ قوانین و بازیابی برنامه ریزی دولت باید کار را به مطمئن شوید که مردم می توانند هر دو امن و همچنان به استفاده از حق رای خود.”

ایالات متحده آمریکا مراکز کنترل و پیشگیری بیماری ها (CDC) توصیه می شود که فرد در حوادث است که شامل 50 نفر یا بیشتر بود لغو و یا به تعویق افتاد. کاخ سفید توصیه کرده است افراد برای جلوگیری از گردهمایی های اجتماعی از بیش از 10 نفر. برخی از حوزه های قضایی دستور داده اند که ساکنان به پناهگاه در خانه برای هفته آینده. مطابق با این توصیه مقامات دولتی از ساحل به ساحل به تعویق افتاد و یا کوتاه قانونی جلسات و محدود کردن دسترسی به ساختمان های دولتی و جلسات. برای مثال فرماندار کالیفرنیا گاوین Newsom صادر کرده اضطراری اجرایی جهت است که در میان دیگر اقدامات تعلیق برنامه از مقررات خاصی از دولت را باز جلسات قوانین اجازه می دهد سازمان های دولتی محلی برای برگزاری جلسات telephonically یا به صورت الکترونیکی و بدون دسترسی عمومی به جلسه سایت.

رفته به ادامه مطالب

ما بهترین به صندوق پستی خود تحویل.

علت شایع خواستار انطباق دقیق با CDC ارشاد و هدایت دولت های محلی و مقامات بهداشت عمومی. این قابل فهم است که مقامات دولتی در حال محدود کردن قانونی جلسات و محدود کردن مردم در دسترسی فرد به دولت رسیدگی است. اما اعتماد عمومی به دولت مهم تر است در طول زمان بحران از همیشه. مقامات دولتی باید همه چیز را در قدرت خود را به حداکثر رساندن توانایی را در ادامه مشاهده و شرکت در دولت رسیدگی به پیروی از این توصیه های که در آن ممکن است:

  • به تعویق انداختن غیر اولویت اقدام دولت تا زمانی که وضعیت اضطراری به پایان رسیده است.
  • ارائه گسترده عمومی و اطلاع از برنامه ریزی دولت رسیدگی است.
  • دسترسی عمومی به رعایت دولت رسیدگی از طریق زنده و ضبط ویدئو های موجود در وب سایت های دولتی.
  • فراهم کردن امکان مشارکت در دولت رسیدگی از طریق کنفرانس ویدئویی که در آن ممکن است و حداقل از طریق تلفن و ارسال از شهادت نوشته شده.
  • نیاز همه اعضای یک بدن شرکت در یک جلسه و یا اقدام به وضوح قابل شنیدن و قابل مشاهده در تمام زمانها از جمله ،
  • در آغاز این دیدار نیاز به صندلی به اعلام نام هر عضو از بدن شرکت کننده از راه دور.
  • در صورت صوتی یا تصویری پوشش یک اقدام و یا جلسه و قطع نیاز به ریاست رسمی به حالت تعلیق تا بحث های صوتی/تصویری بازسازی شده است.
  • نیاز به همه رای به رول تماس آرا.
  • در آغاز هر اجرایی جلسه نیاز همه اعضای عمومی بدن به حالت که هیچ فرد دیگری است که در حال حاضر و یا می توانید آنها را بشنود.
  • ضبط تمام جلسات باز از جلسات و چنین ضبط شده در دسترس عموم از طریق وب سایت دولت.

هر گونه کاهش در شفافیت و مشارکت عمومی در دولت رسیدگی نمی شود باید بهره برداری توسط هر حزب سیاسی یا منافع گروهی و شخصی حزبی و یا سیاسی دیگر به دست آورید. همان قوانین دسترسی باید اعمال روزمره آمریکایی و به خوبی متصل به لابی. این زمان برای کشور ما به ایران برای حفاظت از هر یک از دیگر به عنوان ما به صورت COVID-19 که شامل احترام و حفاظت از مشارکت عمومی و نظارت دولت است.

برای مشاهده این نسخه آنلاین اینجا را کلیک کنید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im