در طول COVID-19 گیر وبر دولت بسکتبال مربی رندی راه تبدیل به مجازی استخدام — نتایج

سالت لیک سیتی — طول COVID-19 گیر وبر دولت بسکتبال مربی رندی راه و کارکنان خود را تا به حال به تغییر خود استخدام رویکرد است.

رفته اند روز از استخدام در بازدید از دانشگاه و یا یک مربی ساخت در فرد و مراجعه به استخدام ، به عنوان فرد تماس محدود بود راه و شرکت مجبور به انطباق با استخدام به طور کامل دیجیتالی.

“هنگامی که همه این مسائل آمار ما نمیفهمد که ما نمی خواهید به قادر به بیرون رفتن و دیدن بچه ها و آنها نمی توانند در آمده است که ما نیاز به تلاش و خلاق. چگونه می تواند به ما اجازه دهید آنها را می دانیم آنچه که ما در مورد آنها را بدون اینکه در اینجا؟” راه گفت.

راه و کارکنان خود را توسعه داده ویدئو تورهای وبر دولت دانشگاه و بسکتبال امکانات با هدف ارائه استخدام با حس بودن در محوطه دانشگاه بدون اینکه در واقع وجود دارد.

“ما مقدار زیادی از این مجازی ویدئوها. ما ویدئوها از تسهیلات فیلم در پردیس ما در اطراف شهر رفت — ما نشان داد آنها همه چیز را ما می تواند احتمالا نشان می دهد آنها از طریق ویدئو به طوری که آنها می تواند احساس مانند آنها در یک دیدار بدون اینکه در واقع در اینجا و دیدن همه چیز” راه گفت.

راه نیز نوشته شده و بازیکن توسعه اطلاعات است. آنها قادر به برقراری ارتباط با هر یک از جذب با استفاده از زوم و آنها سعی در تماس با آنها را هر روز آنها را ارسال یک قطعه جدید از اطلاعات در هر روز.

“تنها ماندن با آنها را تا زمانی که ما می توانیم تا زمانی که ما امیدواریم که ما آنها را” راه گفت.

پذیرش مجازی به جذب مثبت بود و این کار با توجه به وبر دولت جدید نه فرد کلاس.

“آنها واقعا دوست داشتم ، آنها احساس آنها می تواند آنچه که ما در حال رفتن در اینجا بدون اینکه در اینجا. آنها دوست است که بسیاری. ما برخی از مصاحبه با یک زن و شوهر از ارشد ما بازیکنان و صحبت در مورد آنها برنامه ما” راه گفت. “ما مصاحبه با مربیان صحبت کردن در مورد برنامه های ما چه فرهنگ ما است مانند آنچه در سیستم ما است و آنچه در آن است برای ما.”

پس از یک 2019-20 فصل که دیدم Wildcats رفتن 12-20, متن ترانه راه من می دانستم که این تیم تا به حال به بهبود است. راه اضافه شده نه بازیکن به جدیدترین class — Dontay باست Isiah قهوه ای, Darweshi شکارچی دیلون جونز Balint Mocsan, ظاهر, Porter, Seikou Sisoho Jawara دیوید Nzekwesi و Tavian پرسی. هشت نفر از نه بازیکنان, نقل و انتقالات, اضافه کردن تجربه بسیار مورد نیاز به وبر تیم. سه تا از این بازیکنان — Bassett, قهوه ای و شکارچی — آیا فارغ التحصیل نقل و انتقالات. Bassett در فلوریدا; Sisoho Jawara شده در Loyola Marymount; قهوه ای در گراند کانیون دانشگاه; Moscan در ایالت آیداهو; Nzekwesi شده در دنور; پرسی در نیومکزیکو و شکارچی در مرکزی دولت است.

“پس از سال گذشته ما تا به حال تمام کسانی که آسیب های سال گذشته بود و از آن عجیب و غریب سال چون ما فقط نیست که ما کل تیم است. چیزی که ما نمیفهمد در پایان فصل بود که ما نیاز به مسن تر. ما شده ایم کمی جوان چند سال گذشته, بنابراین ما تصمیم گرفتیم که ما از رفتن به بیرون بروید و نقل و انتقالات” راه گفت.

راه همچنین خطاب به تیم نیاز به عکسبرداری و تمام اطراف بازیکنان.

“من بسیار هیجان زده در مورد این تیم” راه گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>