داستین جانسون خاموش نگه می دارد کوین Streelman را به نفع خود مسافران قهرمانی

28 ژوئن (فردا) — داستین جانسون بسته با 3-تحت 67 برای یک شات پیروزی کوین Streelman در مسافران قهرمانی روز یکشنبه در مجتمع پلاستیک طبرستان رودخانه ارتفاعات در کرمولل Conn.

با پیروزی Johnson, تمدید حرفه ای-فصل طولانی پیروزی خط به 13. او تا به حال برنده سال گذشته WGC-مکزیک قهرمانی.

تبلیغات

“من قطعا با افتخار خودم را برای ادامه خط و من می خواهم به نگه داشتن آن رفتن” جانسون گفت. “این یک زمان طولانی بین برنده هر چند پس امیدوارم از آن نخواهد بود که برای یک بعدی.”

جانسون به پایان رسید در 19-تحت 261 برای 21st, PGA Tour, پیروزی فقط یک سکته مغزی پیش از Streelman (67) و دو پیش از خواهد گوردون (64) و مکنزی هیوز (67).

گوردون که هیچ وضعیت در هر دو PGA Tour یا رشد و نمو Korn تور کشتی ثبت هفت birdies در دور چهارم 64. سوم-پایان محل بود به اندازه کافی برای به دست آوردن او را ویژه کارت موقت و نامحدود استثنا باقی مانده از این فصل است.

Bryson DeChambeau شات 68 به کراوات برای ششم در 15-تحت حالی که برتر Rory McIlroy گره خورده است برای 11 در 13-زیر پس از 67 در دور نهایی. Jordan Spieth (69) به پایان رسید در یک کراوات برای 54 6-تحت 274.

فیل مایکلسون — بازی خود را در مسابقات برای اولین بار پس از تبدیل 50 کمتر از دو هفته پیش — دنبال کرد تا برای اولین بار دو دور از 64 و 63 با دو 71s را به پایان برساند در یک کراوات برای 24 در 11-تحت. او به رهبری زمینه جمعه پس از ضبط خود بهترین نمره در یک PGA Tour مسابقات پس از سال 2018 است.

“من به دنبال در این هفته به عنوان پیشرفت” مایکلسون گفت. “بدیهی است که هدف این است که برای برنده شدن در مسابقات گلف, اما نگه داشتن در ذهن من از دست رفته ام یک دسته از کاهش. من بازی نمی به سطح من می خواستم و این هفته من در آمد و تا به حال بسیاری زیادی می یابد. من تعداد زیادی از عکس های خوب و ضربه خوب توپ را روی گوه عکس. من نتواند شد بسیار بهتر است.”

هفت وجود دارد بازیکنانی که خارج از مسافران قهرمانی به دلیل coronavirus. دو بازیکن — Cameron قهرمان در روز سه شنبه و دنی مک کارتی در روز جمعه — آزمایش مثبت برای ویروس.

PGA Tour اعلام کرد آن را به تغییرات متعدد به آن COVID-19 سیاست به عنوان یک نتیجه از این هفته نتایج تست. بازیکنان ویلچرهای و دیگر پرسنل “در داخل حباب” مورد نیاز خواهد بود برای تست منفی قبل از اینکه مجاز در زمین های دیترویت باشگاه گلف برای این هفته موشک وام مسکن کلاسیک.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de