پلیس هلند کشف ‘اموات,’ زندان با شکنجه مجلسی در ظروف حمل و نقل

جولای 8 (UPI) — پلیس هلند بازداشت شش مرد مظنون به آماده سازی برای ارتکاب آدم ربایی و نگه داشتن مردم گروگان پس از کشف یک “عالم اموات” زندان مجهز به اتاق شکنجه ساخته شده از تبدیل ظروف حمل و نقل در انبار.

در بیانیه ای در روز سه شنبه ملی دادستانی گفت: هفت ظروف حمل و نقل کشف شد در طول یک حمله در ماه گذشته در یک Wouwse Plantage انبار و در نزدیکی مرز بلژیک.

تبلیغات

حمل و نقل ظروف به صف شدند با صدا تصحیح مواد و عایق فویل با دستبند آویزان از سقف و كف اتاق. هر یک مجهز به یک دوربین نصب شده در یکی از گوشه های آن شامل یک دید واضح و روشنی از کل سلول است.

ظرف متهمان به نام “اتاق درمان” شامل یک صندلی دندان پزشکی با تسمه به شلاق یک اسلحه به آن armrests و دستبند در آن زیر پایی. کیسه نیز یافت می شود در اصطلاح اتاق شکنجه در این بیانیه گفت: حاوی “هرس قیچی loppers شعبه اره جراحی, انبردست, اضافی, دستبند زدن, انگشت کافهای نوار بلکلوا و پنبه سیاه و سفید, کیسه است که می تواند کشیده بر سر.”

در یک ظرف عوامل نیز کشف چندین مجموعه از اجرای قانون لباس و جلیقه های ضد گلوله و چراغ قوه.

سه سرقت وانت دو BMWs هفت کوچک اسلحه و نسخه چینی روسی کلاشینکف AK-47 تفنگ حمله شد در این انبار که همچنین شامل یک نشسته و خوابیده منطقه اعتقاد بر این بود ساخته شده برای ماموران پلیس گفت:.

پلیس بازداشت شش نفر در 22 ژوئن پس از بررسی به 40 سال از لاهه مشکوک بودن درگیر در قاچاق مواد مخدر است.

با توجه به دفتر دادستان در میان خود تحقیقات پلیس در ره رمزگذاری پیام های تلفن که برخی از آنها شامل عکس از ظروف و صندلی دندانپزشکی.

“اگر من او را روی صندلی بیشتر خواهد آمد” یکی از این پیام گفت: با توجه به ملی دادستانی “اما سگ از دست رفته است.”

پلیس قرار داده انبار تحت نظارت از اواسط ماه مارس و مشاهده چند مردان کاری روی ظروف تقریبا روزانه حاکی از اعتقاد آنها برنامه ریزی شده اند حال آماده شد با “دقت” به عنوان متعددی وجود دارد و به اصطلاح تیم های درگیر و همچنین به عنوان سلاح های پلیس با لباس, وانت, علائم توقف و جلیقه های ضد گلوله در آماده است.

در نظر گرفته شده ربایی اهداف بودند استنباط هشدار داد و رفت به مخفی پلیس گفت: در نتیجه نه زندان و نه “اتاق درمان” استفاده می شود.

پلیس حمله کردند و 13 مکان در مجموع در 22 ژوئن زمانی که آنها بازداشت شش مظنون مصادره سلاح 25 و 24 کیلوگرم از MDMA.

یک دادگاه در شهر آمستردام دستور بازداشت متهمان به مدت 90 روز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>