DWR زیست شناسان کشف غیر قانونی معرفی ماهی در 2 بدن آب در جنوب یوتا

سالت لیک سیتی — سالانه خود را در طول زمستان نظرسنجی یوتا بخش از حیات وحش منابع زیست شناسان کشف دو جسد از آب در ایالت یوتا بود ماهی به طور غیر قانونی ریخته به آنها.

زیست شناسان کشف یوتا عروسی در Panguitch دریاچه و ماهی قرمز در جکسون تخت مخزن در نزدیکی Kanab. آنها مطمئن نیستند که هر گونه شد به طور غیر قانونی معرفی شده است.

“هر غیر قانونی معرفی یک ماهی به آب بدن مضر است و می تواند متعدد عواقب منفی” شیدا Oplinger بخش را sportfish هماهنگ در بیانیه ای گفت. “غیر قانونی گونه های ماهی می تواند طعمه و outcompete دیگر گونه های ماهی. … آنها همچنین می توانید معرفی بیماری ها و تاثیر منفی در کیفیت آب. آن است که بسیار گران قیمت و طول می کشد زمان طولانی — اغلب نیاز به rotenone درمان است که کشتن تمام ماهی — برای بازگرداندن این آب پس از ماهی ها شده اند به طور غیر قانونی معرفی شده وجود دارد.”

“Panguitch دریاچه تا به حال تحت درمان در سال 2005 به منظور کشتن و حذف یوتا, خروس بزرگ, پس, آن است که واقعا خسته کننده است که کسی به طور غیر قانونی قرار داده و آنها را به دریاچه دوباره گفت:” ریچارد Hepworth بخش جنوبی منطقه آبزیان مدیر.

“ما اعتقاد داریم ممکن است آنها معرفی شده اند چرا که یک ماهی گیر بود استفاده از شکلات به عنوان طعمه که غیر قانونی است. یوتا freitag رقابت با ماهی قزل آلا و می تواند خراب کردن یک ماهی که ما در گذشته دیده ام. در حال حاضر ما امیدواریم که ما حق درنده ماهی در محل برای نگه داشتن بچه از افزایش به نقطه جایی که آنها بیش از ما نیاز به درمان لک دوباره.”

با ماهی های قرمز در جکسون, تخت, زیست شناسان بر این باورند که به احتمال زیاد یک مورد از کسی تمایلی به کشتن یک حیوان خانگی ناخواسته. با این حال ماهی قرمز می تواند به خصوص مضر در یک اکوسیستم زیرا آنها پرکار مولدین و می تواند به سرعت در سراسر بدن از آب است.

“آنها در رقابت با دیگر گونه ها و خوردن تمام مواد غذایی در دسترس,” Hepworth گفت. “آن را نیز خسته کننده برای ماهیگیران تفننی است که در حال تلاش برای گرفتن گونه های دیگر, چرا که آنها در نهایت فقط ابتلا به ماهی قرمز. ما امیدواریم که largemouth bass در این دریاچه می تواند نگه داشتن ماهی قرمز اعداد تحت کنترل است. ما سعی خواهد کرد و سهام برخی از اضافی largemouth bass در این سال برای کمک به این تلاش است.”

ماهیگیران تفننی تشویق می شوند به گزارش هر گونه مهاجم ماهی گونه, و یا اگر آنها را به هر کسی که به طور غیر قانونی معرفی ماهی به آب بدن از طریق تماس 1-800-662-3337.

با توجه به تقسیم هر کسی که به طور غیر قانونی سهام ماهی در ایالت یوتا آب ممکن است با عنوان جرم جنایی تحت پیگرد قانونی قرار و می تواند در صورت تعلیق مجوز و هزار دلار جریمه و جبران.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de